مانیتور خمیده و اولترا واید 34UC97 با رزولوشن 3440x1440 پیکسلی (QHD)، فضای بیشتر از نمایشگرهای معمولی را پوشش می‌دهد و با این گستردگی، می‌توانید چندین پنجره را به طور هم‌زمان در کنار هم باز و استفاده کنید. این مانیتور، بیش از 99 درصد sRGB را پشتیبانی و رنگ‌های خالص و کاملا دقیق تولید می‌کند. به این ترتیب، دنیایی از رنگ‌های واقعی و کاملا اشباع را شاهد خواهید بود.

اطلاعات بیشتر
  • 1

انواع مدل‌های نمایشگر

طراحی زیبا، فناوری به روز، کیفیت در رنگ و نور را در انواع مدل‌های نمایشگر‌های ال جی جستجو کنید. تجربه کار با نمایشگرهای ال جی تجربه‌ای متفاوت خواهد بود. تمام نمایشگرهای ال جی را بررسی کنید و از میان آن مدل مناسب خود را انتخاب بیشتر بدانید

درباره انواع مدل‌های نمایشگر ال جی بیشتر بدانید:نمایشگر‌های سه‌بعدی: زمان آن رسیده تا عینک‌های سنگین مشاهده سه‌بعدی و سختی استفاده از آن را فراموش کنید و دیگر دچار حالت سرگیجه نشوید. مانیتور‌های سه بعدی ال جی را آنگونه‌ای تجربه خواهید کرد که یک فیلم سه‌بعدی سینمایی تماشا میکنید. نوآوری‌های جدید و سهولت استفاده از انواع مدل‌های نمایشگر‌ سه‌بعدی ال جی استاندارد جدیدی از راحتی را تعریف می‌کنند.نمایشگر‌های باریک ال ای دی(LED): کاهش میزان ضخامت نمایشگرهای LED ال جی با قطری کمتر از ۱۳ میلیمتر. طراحی زیبا و شیک نمایشگر‌های باریک ال ای دی جلوه‌ای خاص به اتاق کار و خانه‌ی شما میبخشد. با انواع مدل‌های مانیتور سه بعدی نمودارها، تصاویر و فیلم‌ها را در نمایی سه بعدی به زندگی خود وارد کنید.نمایشگر‌های ال سی دی(LCD): طراحی نمایشگر‌های ال سی دی صفحه گسترده ال جی کار با کامپیوتر را آسان کرده و دقت نمایش بالا در تمام مانیتورها آنها را مناسب برای کار با انواع نرم‌افزارهای گرافیکی و تماشای فیلم و تصویر مینمایند.

چیده شده بر اساس :

تازه بازدید شده

بستن