مانیتور سه بعدی با تصویر حیرت انگیز

مانیتور سه بعدی با تصویر حیرت انگیز

طراحی شیک با قاب براق، تبدیل دو بعدی به سه بعدی، عینک سه بعدی بدون نیاز به باتری با تکنولوژی FPR و قیمت مناسب و همچنین راحت برای استفاده و در آخر صرفه جویی فوق هوشمند انرژی.

اطلاعات بیشتر
  • 1

انواع مدل‌های نمایشگر

طراحی زیبا، فناوری به روز، کیفیت در رنگ و نور را در انواع مدل‌های نمایشگر‌های ال جی جستجو کنید. تجربه کار با نمایشگرهای ال جی تجربه‌ای متفاوت خواهد بود. تمام نمایشگرهای ال جی را بررسی کنید و از میان آن مدل مناسب خود را انتخاب بیشتر بدانید

درباره انواع مدل‌های نمایشگر ال جی بیشتر بدانید:نمایشگر‌های سه‌بعدی: زمان آن رسیده تا عینک‌های سنگین مشاهده سه‌بعدی و سختی استفاده از آن را فراموش کنید و دیگر دچار حالت سرگیجه نشوید. مانیتور‌های سه بعدی ال جی را آنگونه‌ای تجربه خواهید کرد که یک فیلم سه‌بعدی سینمایی تماشا میکنید. نوآوری‌های جدید و سهولت استفاده از انواع مدل‌های نمایشگر‌ سه‌بعدی ال جی استاندارد جدیدی از راحتی را تعریف می‌کنند.نمایشگر‌های باریک ال ای دی(LED): کاهش میزان ضخامت نمایشگرهای LED ال جی با قطری کمتر از ۱۳ میلیمتر. طراحی زیبا و شیک نمایشگر‌های باریک ال ای دی جلوه‌ای خاص به اتاق کار و خانه‌ی شما میبخشد. با انواع مدل‌های مانیتور سه بعدی نمودارها، تصاویر و فیلم‌ها را در نمایی سه بعدی به زندگی خود وارد کنید.نمایشگر‌های ال سی دی(LCD): طراحی نمایشگر‌های ال سی دی صفحه گسترده ال جی کار با کامپیوتر را آسان کرده و دقت نمایش بالا در تمام مانیتورها آنها را مناسب برای کار با انواع نرم‌افزارهای گرافیکی و تماشای فیلم و تصویر مینمایند.

چیده شده بر اساس :

تازه بازدید شده

بستن