چه تلویزیونی برای شما مناسب می باشد؟

چه تلویزیونی برای شما مناسب می باشد؟

اندازه تلویزیون چقدر باید باشد؟ چه نوع طراحی مد نظر شما می باشد؟ آیا به دنبال ال ای دی، ال سی دی یا پلاسما می گردید؟ ال جی پاسخ نیازهای شما می باشد.

اطلاعات بیشتر
  • 1

تلویزیون‌ پلاسما

تلویزیون‌ پلاسما با ارایه تصاویر شفاف و فوق‌العاده، با قابلیت نمایش رنگ واقعی و عمیق مشکی جذابیت دیدن تلویزیون را چندین برابر میکند. تمام مدل‌های تلویزیون‌های پلاسما را مشاهده کنید و از میان انواع مدل‌های آن تلویزیون مناسب خود را انتخاب کنید. بیشتر بدانید

خصوصیات تلویزیون پلاسما ال جی:نگاه خود را با دانستن خصوصیات تلویزیون پلاسما ال جی وسعت ببخشید:تلویزیون هوشمند: یک تلویزیون پلاسما هوشمند ال جی این امکان را فراهم می آورد تا بتوانید به اینترنت متصل شوید، با دوستان خود گپ بزنید و یا از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید. برنامه‌های کاربردی مخصوص تلویزیون ال جی را از فروشگاه آن‌لاین ال جی دریافت کنید.تلویزیون سه‌بعدی: با استفاده از تلویزیون پلاسما سه‌بعدی ال جی غرق تماشای مسابقات ورزشی و بازیهای ویدیویی خواهید شد. میتوانید با استفاده از یک تلویزیون Plasma اتاق خود را به يك استاديوم ورزشی و یا سینما مبدل کنید.تمام اچ دی(Full HD): این خصوصیت در انواع تلویزیون‌های پلاسما ال جی نمایش اوج وضوح تصویر و شفافیت رنگ‌هاست. Full HD 1080p دارای وضوحی بسیار بالاتر از مدل‌های معمولی تلویزیون‌هاست.رنگ مشکی عمیق و واقعی: نوآوری بکار رفته در تلویزیون‌های پلاسما LG مانع تاثیر نورهای ناخواسته و مزاحم شده که نهایتا منجر به بهبود کیفیت نمایش رنگ مشکی میشود.

چیده شده بر اساس :

تازه بازدید شده

بستن