کنتراست بی‌نهایت یک محصول، رنگ‌های تمام‌عیار را به وجود می‌آورد

اطلاعات بیشتر

تلویزیونWebOS 2.0 برای راحتی شما طراحی شده و سرگرمی و یادگیری را برای شما ساده‌تر کرده است. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که به راحتی و آسانی از تجربه تماشای تلویزیون هوشمندWebOS 2.0 لذت ببرید.
استفاده آسان از تلویزون را دوباره تجربه کنید

اطلاعات بیشتر

وقتی تلویزیون SUPER UHD ال‌جی، طبیعت را به تصویر می‌کشد، هر صحنه، شکوه بی‌پایانی دارد. قابلیت نمایش همه رنگ‌ها و رزولوشن 4K، به همه رنگ‌ها و جزئیات جان می‌بخشد و زنده بودن تصاویر در تلویزیونSUPER UHD ال‌جی، تجربه‌ای شگفت‌انگیز برای کاربر رقم می‌زند.

اطلاعات بیشتر
55EC93000GI

عصر نوین نمایشگرها،
تلویزیون OLED منحنی ال‎جی آینده صنعت تلویزیون را تغییر داده است.
اکنون با این فناوری جدید تعریف تلویزیون متحول گردیده است. به تلویزیون رویایی خود خوشامد بگوییم.

نوآوری برای زندگی بهتر

اطلاعات بیشتر
105UC9

در تجربه سینمایی غرق شوید

تجربه‎ای بی‎نهایت از غرق شدن در صفحه نمایش عظیم داشته باشید و از برنامه‌های مورد علاقه خود با این تجربه متفاوت لذت ببرید.

اطلاعات بیشتر
WebOS

تلویزیون سینما سه‌بعدی هوشمند

webOS اینجاست تا بار دیگر تلویزیون را ساده کند. تلویزیون هوشمند ال‌جی یک فناوری درخشان در رابط کاربری را معرفی می‌کند که همه چیز را ساده می‌کند و همه موانع بر سر راه سرگرمی را از مرحله نصب تا نمایش را تسهیل می‌کند.

همه چیز ممکن است

اطلاعات بیشتر
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

تلویزیون‌ها

تلویزیون ال جی با طراحی ساده و زیبای خود به راحتی با طراحی خانه شما سازگار میشود. ال جی با بکارگیری فناوری‌های منحصر به فرد و نوآوری‌های خود در انواع تلویزیون‌های ال جی از جمله سه بعدی(3D)، پلاسما(Plasma)، ال ای دی(LED) و ال سی دی(LCD) کیفیتی غیر قابل رقابت در نمایش رنگ و جزییات ارایه میکند. بیشتر بدانید

وقتی تلویزیون ال جی را انتخاب می‌کنید به خود انتخاب‌های زیادی میدهید:تلویزیون‌های LCD: این گونه تلویزیون‌ها با پشتیانی از اچ دی(HD) برای انواع محتوای ویدیویی اچ دی، بازیها وسیستم بلو-ری کیفیتی فوق‌العاده شفاف و بدون داشتن اثر محوشدن ارایه میکنند. این خصوصیت برای نمایش تصاویر پر تحرک و ورزشی کاملا مناسب است.تلویزیون‌های LED: همانند یک اثر هنری، باریک و کم مصرف. تلویزیون‌های ال جی نوع صفحه تخت با بکارگیری فناوری ال ای دی (LED) رنگ‌ها را غنی و عمیق نمایش میدهند و در نهایت تصویری شفاف و یک دست ارایه می‌کنند.تلویزیون‌های سه بعدی (3D): با قابلیت مشاهده سه بعدی لذت بیشتری از تماشای تلویزیون ببرید. تلویزیون‌ ال جی نهایت لذت تماشای فیلم‌های سه بعدی و بازیهاست. نتنها در دنیای سه بعدی بلکه نمایش دوبعدی فوق العاده آن قابل چشم پوشی نیست.تلویزیون‌های هوشمند (Smart): تلویزیون هوشمند راحت‌ترین وسیله برای دسترسی به محتوای وسیع اینترنت است. تلویزیون‌های اسمارت یا هوشمند ال جی فضای اینترنتی را با تلویزیون دیجیتال شما پیوند میزند و امکان استفاده از برنامه‌های کاربردی طراحی شده برای تلویزیون‌های هوشمند ال جی فراهم می‌آورد.تلویزیون‌های پلاسما (Plasma): تصاویر تلویزیون پلاسما ال جی بگونه‌ایست که شاید فراموش کنید سرگرم نمایش تلویزیون هستید. بسیار مناسب برای دیدن فیلم‌های پر تحرک، بازیها و مسابقات ورزشی.

تلویزیون‌ها

انواع مدل تلویزیون‌ها

انواع مدل تلویزیون‌ها

هوشمند یعنی تلویزیون سه بعدی با عینک بدون نیاز به باطری، تبدیل دو بعدی به سه بعدی و کنترل جادویی که به شما امکان کنترل همه چیز را می دهد.

تلویزیون‌ ال ای دی

تلویزیون‌ ال ای دی

تلویزیون هوشمند یعنی طراحی زیبای سینما اسکرین به همراه توانایی پخش سه بعدی

تلویزیون ال سی دی

تلویزیون ال سی دی

سینما سه بعدی ال جی با طراحی متفاوت و زیبای سری CINEMA SCREEN یک تلویزیون هوشمند است که با پروسسور فوق سریع دوهسته ای تجهیز شده است

تلویزیون‌ پلاسما

تلویزیون‌ پلاسما

ملاحظه محصولات مرتبط

تلویزیون سه‌ بعدی

تلویزیون سه‌ بعدی

ملاحظه محصولات مرتبط

تلویزیون هوشمند (اسمارت)

ملاحظه محصولات مرتبط

تازه بازدید شده

بستن