اجاق گاز GC-935 S ال‌جی

اجاق گاز GC-935 S ال‌جی

فن کانوکشن قدرتمند ال‌جی با آنکه زمان پخت غذا را کاهش می‌دهد اما غذای خوش‌طعم‌تری را به شما می‌دهد. از آنجایی که هوای داغ با استفاده از فن مخصوص به گردش در می‌آید، سطح غذا با کم‌ترین میزان از دست دادن رطوبت، تردتر خواهد شد.

اطلاعات بیشتر
یخچال و فریزر دو قلوی ال جی

دوقلوهای جدا شدنی ال جی

طراحی زیبا و فضای داخلی بیشتر ,کمپرسور اینورتر خطی با مصرف انرژی پایین, دستگیره های آسان بازشو و لامپ های ال ای دی .

اطلاعات بیشتر
 سولاردام پرشیا پلاس ال‌جی

سولاردام پرشیا پلاس ال‌جی

سولاردام ال‌جی با قابلیت گریل از زیر، کیفیت فر واقعی را ارائه می‌کند. بر خلاف محصولات متداول پخت و پز، گرما تنها از پشت منتقل نمی‌شود بلکه از زیر نیز انتقال می‌یابد که باعث می‎شود غذاها مزه غذاهای پخته‌شده با فرهای سنتی را دهد (آزمایش‌شده توسط LGA در آلمان). این وسیله بهترین انتخاب برای غذاهایی است که نیاز به گریل از زیر دارند.

اطلاعات بیشتر
جاروی بهداشتی استلا

جاروی بهداشتی استلا

جاروی ویژه تخت خواب و مبلمان استلا ، یک روش کاملا بهداشتی ، علمی و آسان جهت نظافت و پاکیزه سازی کامل

اطلاعات بیشتر
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

لوازم خانگی

خانه‌ی خود را با استفاده از محصولات پیشرفته و طراحی‌های محصولات مصرفی ال جی، زیبایی و قدرت ببخشید. کارایی لوازم برقی ال جی در کنار نوآوری‌های طراحان آن، خانه‌ای رویایی برای شما بنا میکنند. بیشتر بدانید

محصولات مصرفی و لوازم برقی ال جی را بررسی کنید:یخچال فریزر: فرقی ندارد که سلیقه شما، کدام سبک از یخچال و فریزر را می‌پسندد، تنوع در طراحی و کارایی یخچال‌ها و فریزهای ال جی انتخاب‌های گوناگونی پیش روی شما خواهد گذاشت تا به سلیقه خود از میان این همه تنوع لوازم برقی انتخاب کنید.ماشین لباسشویی: لوازم برقی ال جی خانه شما را بیش از پیش به مکانی برای میهمان نوازی تبدیل میکند. ماشین لباسشویی‌های ال جی کم مصرف و با قابلیت کنترل دقیق دما هنگام شستشو.ماشین ظرفشویی: دیگر نیازی نیست قبل از قراردادن ظرف‌ها داخل ماشین ظرفشویی آنها را آب بگیرید. سیستم پیشرفته ماشین ظرفشویی‌های ال جی با استفاده از تکنولوژی‌های مبتکرانه‌ی ال جی به تنهایی از پس ظرف‌های کثیف شما بر‌می‌آید. محصولات خانگی ال جی به کمک شما می‌آیند تا خستگی کار در خانه را از دوش شما بردارند.ماکروویو و اجاق گاز: از میان این همه تنوع محصولات مصرفی خانگی ال جی، ماکروویو‌ها و انواع اجاق گاز‌ها با قابلیت برنامه‌ریزی برای پخت و پز، در وقت و انرژی صرفه‌جویی میکنند و شما را در آشپزخانه تنها نمی‌گذارند.جاروبرقی‌: در میان انواع لوازم برقی ال جی جاروبرقی‌ها تکنولوژی پیشرفته خود را به کمک شما می‌آورند تا خانه تکانی را راحت تر از همیشه انجام دهید.

تازه بازدید شده

بستن