فناوری هوشمند؛ طراحی زیبا

در تکنولوژی TurboWash آب با تکنیک خاصی (Jet Spray) با فشار قوی اسپری می‌شود تا زمان شست‌وشو کاهش یابد و به این وسیله علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه، لباس‌های تمیزتری را تحویل دهد.

اطلاعات بیشتر
شستشوی قدرتمند با تکنولوژی بخار ال جی

شستشوی قدرتمند با تکنولوژی بخار ال جی

BIG-IN بخارشوی, اولین لباس شوئی 12 کیلویی در ابعاد استاندارد با 6 حرکت مختلف شستشو,
همانند شستشو با دست.

اطلاعات بیشتر
  • 1
  • 2

ماشین لباسشویی

دستگاه‌های ماشین لباسشویی ال جی با بازده‌ی بالا در عین حال هزینه شما را در مصرف انرژی و آب کاهش میدهند. قابلیت‌های پیشرفته ماشین لباسشویی‌ها و فناوری‌های بکار رفته در آنها، از جمله سیستم گردش مستقیم موتور(Direct Drive) را بررسی نمایید. بیشتر بدانید

برخی خصوصیات اصلی لباسشویی‌های ال جی:مدلهای ماشین لباسشویی در از جلو دستگاههایی فوق العاده در خصوص مصرف کم انرژی میباشند. طراحی نوآورانه‌ی این دسته از ماشین لباسشویی‌ها این امکان را فراهم کرده تا انواع پارچه و الیاف را کاملا تمیز نموده و در عین حال لباس‌ها را با ملایمت شستشو دهند.مدلهای ماشین لباسشویی در از بالا خصوصیاتی منحصر به فرد را به شما ارایه میکنند. این دسته از انواع ماشین لباسشویی‌ها دارای بیشترین گنجایش شستشو میباشند و از عهده حجم زیاد لباس به خوبی برمی‌آیند.شستشوی سریع(TurboWash): ماشین لباسشویی با شستشوی سریع حتی در بیشترین میزان حجم شستشو ۲۰ دقیقه سریعتر و همچنان با کیفیت فوق‌العاده شستشو را به اتمام میرساند.مصرف بهینه انرژی: ماشین لباسشویی‌های ال جی موفق به دریافت نشان Energy Star 2012 شدند و در بازار محصولات خانگی و سیستم مصرف بهینه انرژی‌ کاملا شناخته شده‌اند و همچنین با جلوگیری از تولید گازهای گلخانه‌ای به سلامت محیط پیرامون ما کمک میکنند.فناوری بخار بکار رفته در ماشین لباسشویی LG بخار را به تمامی منافذ الیاف وارد میکند تا لباس‌ها به راحتی شسته شوند.سیستم تعادل ضد لرزش(TrueBalance): با بهره‌گیری از سیستم تعادل ضد لرزش، میزان لرزش و صدای ماشین لباسشویی به شکل محسوسی کاهش می‌یابد. دیگر فرقی نمیکند در کجای خانه ماشین لباسشویی را قرار داده‌اید.

تازه بازدید شده

بستن