برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

All Great Things Are Built on Essence

محصولات LG SIGNATURE چه وجه اشتراکی با معماری‌های بزرگ دارند؟ آنها همگی در عین حال که بسیار کاربردی و زیبا بوده، سرشت منحصر به ‌فرد خود را حفظ کرده‌اند.

THE ART OF ESSENCE

عظمت چیست؟ کلمات از توصیف آن قاصرند. شما زمانی چیزی را تشخیص می‌دهید که آن را ببینید، بچشید، و یا لمس کنید.

LG SIGNATURE - Phillip Lim

فیلیپ لیم، مدیر خلاق 3.1 Phillip Lim، هرچند قلباً یک کلاسیک‌گرا بوده است، اما داشتن همین ظاهر خاص سنتی اوست که او را نسبت به دیگر برندها متمایز می‌کند.

LG SIGNATURE - Dominique Crenn

برای دومینیک کرن، آشپز دو ستاره میشلن، داستانسرایی بخش جدایی‌ناپذیر غذاهای خاص او است که دائم می‌کوشد از این طریق چیزی فراتر از یک غذا را برایتان سرو کند.

LG SIGNATURE - Savion Glover

ساویون گلوور رقص‌آرایی که برنده «جایزه تونی» است به ما نشان داد که بزرگترین تپ دنسر جهان زمانی که دلش برای آبمیوه غنج می‌زند چکار می‌کند.

LG SIGNATURE - Caio Fonseca

کایو فونسکا، هنرمند مشهور بین‌المللی، هر آنچه که از زندگی و پیرامون الهام می‌گیرد را رسم می‌کند، اما گاهی این الهام از مکان‌های غیر منتظره‌ نشأت می‌گیرد.

The Art of Essence

مشاهده محصولات LG SIGNATURE

پشتیبانی و سرویس محصولات ال‌جی

جواب سوالات خود در مورد راه‌اندازی محصول، روش استفاده، مراقبت، تعمیر و نگهداری پیدا کنید. ما می‎توانیم به شما کمک کنیم.