افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها

ساندبار S95QR با 9.1.5 کانال
توان خروجی 810 وات

قابلیت‌های کلیدی

See Retailer for Pricing

فروش مقدار محدود

مقدار موجود 0
 • vip-price-message
  (S95QR)
  ريال ایران
  ريال ایران
  قیمت اعضای ال جی
مجموع

component-OBScountrySelectDesc

See Retailer for Pricing

فروش مقدار محدود

مقدار موجود 0
 • vip-price-message
  (S95QR)
  ريال ایران
  ريال ایران
  قیمت اعضای ال جی
مجموع
ساندبار S95QR با 9.1.5 کانال توان خروجی 810 وات

ایجاد صدایی مسحور کننده با ارکستر WOW

ساندبار ال جی صدایی موزون و بی نقص را با تلویزیون ال جی ارائه می دهد. از صدای تلویزیون ال جی (LG TV) و ساندبار ال جی (LG Soundbar) به طور همزمان برای ایجاد نهایت تجربه شنیداری استفاده می شود. می توانید تمام جزئیات صدا را احساس کنید.
امواج صوتی آبی رنگی با اشکال متفاوت از ساندبار و تلویزیون منتشر می شود. علامت «جدید» (NEW) در گوشه بالا و سمت چپ نشان داده شده است. امواج صوتی آبی رنگی با اشکال متفاوت از ساندبار و تلویزیون منتشر می شود. علامت «جدید» (NEW) در گوشه بالا و سمت چپ نشان داده شده است.
*سازگار با مدل های تلویزیون: QNED 99/95/90/85/80 ،OLED Z3/M3/G3/C3/B3/A3/Z2/G2/C2/CS/B2/A2.
**لطفاْ توجه داشته باشید که در زمان خرید ممکن است این سرویس در دسترس نباشد. اتصال شبکه برای به روز رسانی مورد نیاز است.
تلویزیون ال جی به دیوار آویزان شده و صفحه تنظیمات ساندبار را نمایش می دهد. در پایین، LG Sound Bar S95QR روی قفسه قرار گرفته است. علامت «جدید» (NEW) در گوشه بالا و سمت چپ نشان داده شده است.
*کنترل حالت ساندبار ممکن است براساس مدل های ساندبار متفاوت باشد.
**کاربرد کنترل از راه دور تلویزیون ال جی فقط محدود به قابلیت های خاصی است.
***مدل های تلویزیون سازگار: FHD 63 ،UHD UR/UQ ،NANO 80/75 ،QNED 99/95/90/85/80/75 ،OLED Z3/M3/G3/C3/B3/A3/Z2/G2/C2/CS/B2/A2.
****این قابلیت از بررسی وضعیت ساندبار و تغییر تنظیمات از طریق صفحه نمایش تلویزیون، تطبیق حجم صدا (100-40)، کنترل حالت ساندبار پشتیبانی می کند.
*****لطفاْ توجه داشته باشید که در زمان خرید ممکن است این سرویس در دسترس نباشد. اتصال شبکه برای به روز رسانی مورد نیاز است.

کنترل آسان با رابط WOW

اکنون، آسایش در دستان شماست. کنترل ساندبار خود را از طریق تلویزیون ال جی و با یک کنترل از راه دور به دست بگیرید. با یک کلیک روی کنترل از راه دور، می توانید منو و تنظیمات ساندبار را روی صفحه تلویزیون مشاهده کنید. یرای مثال، کنترل حجم صدا، بررسی وضعیت اتصالات و حتی انتخاب حالت صدا.
تصویری از تراشه alpha9 در صفحه پشت تلویزیون به همراه ساندباری در زیر آن مشاهده می‌شود. جلوه امواج صوتی نیز که از ساندبار بیرون می‌آید، دیده می‌شود.

صدای تقویت‌شده با پردازنده هوش مصنوعی (AI)

ساندبار به همراه TV Sound Mode از پردازنده هوش مصنوعی تلویزیون ال‌جی برای تجزیه و تحلیل محتوای مورد علاقه شما و ارائه صدای واضح و دقیق استفاده می‌کند. از تماشای اخبار گرفته تا گیمینگ ، ساندبار ال‌جی به شما کمک می‌کند از تماشای تلویزیون ال‌جی خود نهایت لذت را ببرید.

مجموع توان و کانال

ساندبار 9.1.5 کاناله همراه با توان خروجی 810 وات صدایی با کیفیت ارائه می‌دهد.
*Dolby و Dolby Vision علائم تجاری ثبت‌شده شرکت Dolby Laboratories Licensing Corporation هستند.

صدای فراگیر با وجود کانال‌های جدید و سه‌گانه رو به بالا (Up firing)

با اولین ساندبار ما با کانال‌های سه‌گانه Up-firing آشنا شوید. با کیفیت بالاتر و تجربه صوتی فراگیرتر می‌توانید صدایی فوق‌العاده را تجربه کنید.
با نخستین ساندبارها با کانال‌های سه‌گانه در جهان آشنا شوید. این بدان معناست که LG Sound Bar S95QR تجربه‌ای متفاوت با وضوح صدا و میدان صوتی گسترده‌تری را ارائه می‌دهد. از تجربه فراگیرترین صدا در خانه لذت ببرید. در نمای دید پرنده، تلویزیون ال‌جی روی زمین قرار گرفته است و ساندبار ال‌جی درست زیر تلویزیون در فضای بی‌انتها مشاهده می‌شود. در صفحه تلویزیون، سایه زن و شوهری در پس زمینه آتش بازی. تجسم گرافیکی امواج صوتی از اسپیکر مرکزی، چپ و راست در بالای ساندبار می‌آیند. با نخستین ساندبارها با کانال‌های سه‌گانه در جهان آشنا شوید. این بدان معناست که LG Sound Bar S95QR تجربه‌ای متفاوت با وضوح صدا و میدان صوتی گسترده‌تری را ارائه می‌دهد. از تجربه فراگیرترین صدا در خانه لذت ببرید. در نمای دید پرنده، تلویزیون ال‌جی روی زمین قرار گرفته است و ساندبار ال‌جی درست زیر تلویزیون در فضای بی‌انتها مشاهده می‌شود. در صفحه تلویزیون، سایه زن و شوهری در پس زمینه آتش بازی. تجسم گرافیکی امواج صوتی از اسپیکر مرکزی، چپ و راست در بالای ساندبار می‌آیند.

صدای فضایی سه سطحی یک گنبد صدای مجازی ایجاد می کند

LG Soundbar S95QR مرزهای تجربه سرگرمی را جابجا می کند. ساندبار شما صدای فضایی سه سطحی (تجربه شنیداری فراگیرتر و دقیق تر) ارائه می دهد. ساندبار شما با استفاده از موتور سه بعدی مرتبط با عملکرد انتقال مربوط به سر (HRTF) یک لایه میانی مجازی ایجاد می کند. این بدان معناست که لایه های صوتی صدای فراگیر پیشرفته ای را تشخیص می دهند که فقط در سینما می توانید تجربه کنید.
امواج صوتی گنبدی شکل سه لایه و آبی رنگ، ساندبار و تلویزیون را در اتاق نشیمن در برمی گیرند. علامت «جدید» (NEW) در گوشه بالا و سمت چپ نشان داده شده است. امواج صوتی گنبدی شکل سه لایه و آبی رنگ، ساندبار و تلویزیون را در اتاق نشیمن در برمی گیرند. علامت «جدید» (NEW) در گوشه بالا و سمت چپ نشان داده شده است.
*«صدای فضایی سه سطحی» در حالت CINEMA / AI Sound Pro ساندبار در دسترس قرار دارد.
**لایه میانی با استفاده از کانال بلندگوی ساندبار ایجاد می شود. صدای بلندگوهای جلو و بالای رو به جلو برای ایجاد میدان صوتی ترکیب می شوند.
***در صورت عدم وجود بلندگوی عقب، میدان صوتی عقب نمی تواند ایجاد شود.

تجربه شنیداری چند کانالی که فراتر از انتظارات است

با LG Soundbar S95QR، محتوای شما بهتر از قبل به نظر می رسد. ساندبار صدای دو کانالی را به صدای چند کانالی تقسیم و آنچه را که می شنوید، بهینه سازی می کند.
ساندبار روی کمد خاکستری به همراه تلویزیون روی دیوار در اتاق نشیمن قرار داده شده است. یک ساب ووفر بی سیم در سمت چپ روی زمین قرار گرفته است و نور خورشید از سمت راست تصویر می تابد. کاناپه بلندی به رنگ سفید و قرمز رو به تلویزیون و ساندبار قرار داده شده است. علامت «جدید» (NEW) در گوشه بالا و سمت چپ نشان داده شده است. ساندبار روی کمد خاکستری به همراه تلویزیون روی دیوار در اتاق نشیمن قرار داده شده است. یک ساب ووفر بی سیم در سمت چپ روی زمین قرار گرفته است و نور خورشید از سمت راست تصویر می تابد. کاناپه بلندی به رنگ سفید و قرمز رو به تلویزیون و ساندبار قرار داده شده است. علامت «جدید» (NEW) در گوشه بالا و سمت چپ نشان داده شده است.
*در حالت های AI Sound Pro، فیلم سینمایی، Clear Voice Pro، مسابقات ورزشی و بازی در دسترس قرار دارد.
2 اسپیکر عقب در سمت چپ و راست مبل در پشت قرار گرفته‌اند. تجسم گرافیکی امواج صوتی از اسپیکرهای عقب بیرون می‌آید.

اسپیکرهای عقب برای پخش صدا در کل محیط

صدا را از همه جهات بشنوید. اسپیکرهای عقب 6 کانالی (4.0.2 کانال) صدای 135 درجه را پخش می‌کنند تا حس واقعی حضور در سالن سینما را تجربه کنید.
ساب ووفر بی‌سیم با صدای بم قوی

ساب ووفر بی‌سیم با صدای بم قوی

صدای بم قوی و عمیق را در آهنگ‌ها و فیلم‌های مورد علاقه خود احساس کنید. ساب ووفر بی‌سیم به صورت یک ووفر بزرگ یکپارچه طراحی شده است که به راحتی نت‌های پایین را به صدا در می‌آورد تا حجم صدا، فشار صدا و کیفیت bass را حتی در اتاق‌های بزرگ نشان دهد.

صدایی با وضوح بالا با Meridian

همکاری ال‌جی با برند مطرح Meridian، صدایی با وضوح بالا را به خانه شما می‌آورد. Meridian به عنوان یکی از پیشگامان در تولید صدای با کیفیت و یکی از سردمداران در پردازش سیگنال دیجیتال (DSP)، نقش مهمی در توسعه و بکارگیری فناوری‌های نوآورانه ایفا کرده و نحوه لذت‌بردن مردم از موسیقی و فیلم‌ را بازتعریف نموده است.
 • Digital Signal Processing

  پردازش سیگنال دیجیتال (DSP) امکان کنترل مطلق سیگنال صوتی را فراهم می‌کند و نقشی تمام عیار در توسعه و به کارگیری فناوری‌های پیشرو ایفا کرده است.
  نمای نزدیک از سمت چپ ساندبار ال‌جی با لوگوی Meridian در گوشه پایین و سمت چپ محصول نشان داده می‌شود.

High-Resolution Audio

High-Resolution Audio نرخ نمونه برداری 96 کیلوهرتز و عمق 24 بیتی را برای دستیابی به صدای دقیق‌تر و تجربه شنیداری لذت بخش‌تر ارائه می‌دهد. با صدای با وضوح بالا، از شنیدن صدای با کیفیت واقعی از موسیقی همانطور که واقعاً مد نظر هنرمندان است، لذت ببرید.
High-Resolution Audio High-Resolution Audio
*منبع صوتی سازگار دارای وضوح بالا مورد نیاز است.
*Ultra HD Blu-ray از کدک فشرده‌سازی Dolby True HD استفاده می‌کند. ®Dolby Atmos دارای تلویزیون/دستگاه فعال و محتوای منبع سازگار مورد نیاز است.
*هم تلویزیون و هم ساندبار باید از VRR/ALLM پشتیبانی کنند.
**کنسول باید از VRR پشتیبانی کند. تجربه استفاده از VRR به محتوای 60 هرتز محدود است.
*ثبت رسمی MQA مورد نیاز است.

قابلیت به روز رسانی شده AI Room Calibration Pro بهینه ترین صدا را ارائه می دهد

ساندبار ال جی صدا را در موقعیت مشخص خود در فضا در نظر می گیرد. با قابلیت به روزرسانی شده AI Room Calibration، ساندبار شما صدای بهینه ای را ارائه می دهد. با تطبیق دهی فرکانس های مرجع در محدوده گسترده 400 هرتز، ساندبار می تواند فضا را به طور دقیق تجزیه و تحلیل کند و اعوجاج صدا را تصحیح نماید.
تلویزیون بر روی ستون سفید در مرکز اتاق نشیمن نصب شده است. در پایین، ساندبار ال جی روی قفسه سفید قرار گرفته است. روی زمین درست در زیر ساندبار، یک ساب ووفر بی سیم قرار دارد. در پشت مبل سبز رنگ، دو بلندگوی عقب در سمت چپ و راست روی میز قهوه خوری قرار گرفته اند. علامت «جدید» (NEW) در گوشه بالا و سمت چپ نشان داده شده است. تلویزیون بر روی ستون سفید در مرکز اتاق نشیمن نصب شده است. در پایین، ساندبار ال جی روی قفسه سفید قرار گرفته است. روی زمین درست در زیر ساندبار، یک ساب ووفر بی سیم قرار دارد. در پشت مبل سبز رنگ، دو بلندگوی عقب در سمت چپ و راست روی میز قهوه خوری قرار گرفته اند. علامت «جدید» (NEW) در گوشه بالا و سمت چپ نشان داده شده است.
*AI Room Calibration Pro یک فناوری تنظیم خودکار صدا است که با استفاده از الگوریتم هایی که عملکرد صوتی ساندبار را بهبود می بخشند، دستگاه را با محیطی که ساندبار در آن قرار دارد، سازگار می کند.
*برنامه LG Soundbar (اندروید 5.0 یا بالاتر، iOS 10.0 یا بالاتر) و شبکه Wi-Fi خانگی مورد نیاز است. ™Hey Google و ™Amazon Alexa به یک حساب کاربری در Google یا Amazon (در صورت لزوم) نیاز دارند. ®Apple AirPlay با iOS 11.4 یا بالاتر یا macOS 10.14.5 یا بالاتر سازگار است. کنترل دستگاه‌ها و قابلیت‌ها به دستگاه‌های هوشمند سازگار نیاز دارد. ممکن است برای دسترسی به محتوای خاصی نیاز به اشتراک باشد. ممکن است برخی از قابلیت‌ها و خدمات بدون اطلاع قبلی تغییر کنند. بسته به زبان، وضوح صدا و محتوا یا منبع موجود، فرمان‌های صوتی ممکن است همیشه فرمان درخواستی را منتقل نکنند یا به آن پاسخ ندهند. Google نشان تجاری شرکت Google است. Alexa ،Amazon و همه لوگوهای مرتبط نشان‌های تجاری شرکت Amazon.com یا شرکت‌های وابسته به آن هستند. AirPlay نام و نشان تجاری شرکت Apple است.
اطلاعات مدل
 • اطلاعات برند
  LG Sound Bar
  مدل
  S95QR
 • اسپیکرهای عقب
  SPQ9-SL / -SR
  مدل ساب ووفر
  SPQ8-W
 • سیستم (تراشه اصلی)
  MT8532
  رنگ دستگاه اصلی / ساب ووفر
  نقره‌ای تیره
ابعاد(عرض X ارتفاع X عمق، میلی‌متر)
 • دستگاه اصلی (با پایه/فوت)
  135x63x1200
  ابعاد تلویزیون سازگار (20 اینچ جدید)
  55 تا 65 اینچ
 • اسپیکر عقب (2 عدد)
  142x223x159
  ساب ووفر
  403x407x201.7
مواد سازنده
 • دستگاه اصلی - جلو / بالا / پایین
  ژرسه / قاب پلاستیکی / قاب پلاستیکی
  اسپیکر بی‌سیم - جلو / بدنه
  ژرسه / قاب پلاستیکی
 • ساب ووفر - جلو / بدنه
  ژرسه / چوب
وزن(کیلوگرم)
 • دستگاه اصلی
  5.03 کیلوگرم
  اسپیکر عقب (2 عدد)
  4.08 کیلوگرم
 • ساب ووفر
  10 کیلوگرم
  وزن ناخالص
  25.3 کیلوگرم
کارتن
 • ابعاد (عرض X ارتفاع X عمق) میلی‌متر
  261x574x1296
  نوع
  Flexo
 • رنگ
  زرد
تعداد در کانتینر
 • 20 فوت
  96
  40 فوت
  216
 • 40 فوت (HC)
  288
تعداد کانال‌ها
 • تعداد کانال‌ها
  9.1.5 کانال
توان خروجی(THD 10%)
 • مجموع
  810 وات
  جلو
  45W*2
 • مرکز
  40 وات
  دور تا دور (پهلو)
  45W*2
 • بالا
  45W*2
  بالا و مرکز
  40 وات
 • عقب
  40W*2
  عقب-دور تا دور (پهلو)
  40W*2
 • عقب-بالا
  40W*2
  ساب ووفر
  220 وات (بی سیم)
دستگاه اسپیکر_جلو(چپ/راست)
 • SPL
  83 دسی بل
  سیستم
  بسته
 • دستگاه توییتر
  20mm Silk Dome
  واحد ووفر
  52x99 میلی‌متر
 • امپدانس
  4 اهم
دستگاه اسپیکر_دور تا دور(پهلو)(چپ/راست)
 • SPL
  83 دسی بل
  سیستم
  بسته
 • واحد ووفر
  2 اینچ (ND)
  امپدانس
  4 اهم
دستگاه اسپیکر_بالا(چپ/راست)
 • SPL
  85 دسی بل
  سیستم
  بسته
 • دستگاه ووفر
  2.5 اینچ
  امپدانس
  4 اهم
دستگاه اسپیکر_بالا و مرکز
 • SPL
  85 دسی بل
  سیستم
  بسته
 • دستگاه توییتر
  20mm Silk Dome
  امپدانس
  4 اهم
دستگاه اسپیکر_عقب(چپ/راست)
 • SPL
  83 دسی بل
  سیستم
  بسته
 • دستگاه ووفر
  2.5 اینچ
  امپدانس
  4 اهم
دستگاه اسپیکر_عقب-دور تا دور(پهلو)(چپ/راست)
 • SPL
  83 دسی بل
  سیستم
  بسته
 • دستگاه ووفر
  2.5 اینچ
  امپدانس
  40 اهم
دستگاه اسپیکر_عقب-بالا(چپ/راست)
 • SPL
  83 دسی بل
  سیستم
  بسته
 • دستگاه ووفر
  2.5 اینچ
  امپدانس
  40 اهم
دستگاه اسپیکر_ساب ووفر
 • SPL
  86 دسی بل
  سیستم
  Bass Reflex
 • دستگاه ووفر
  8 اینچ
  امپدانس
  3 اهم
تعداد دستگاه‌های اسپیکر
 • تعداد اسپیکرها
  17 عدد
اتصالات_کلی
 • اپتیکال
  دارد (1 درگاه)
  ورودی / خروجی HDMI
  دارد (2 درگاه) / دارد (1 درگاه)
 • USB
  دارد
اتصالات_بی‌سیم
 • نسخه Bluetooth
  5.0
  کدک Bluetooth - SBC / AAC
  دارد / دارد
 • Wi-Fi (2.4G / 5G)
  دارد
  اسپیکرعقب بی‌سیم
  دارد (1:2)
اطلاعات نمایشگر
 • نوع نمایشگر
  LCD (5 کاراکتر)
صدای دارای وضوح بالا
 • Sampling - "24bit/192kHz" / "24bit/96kHz"
  X / دارد
  Upbit/upsampling - "24bit/192kHz" / "24bit/96kHz"
  X / دارد
جلوه صوتی
 • AI Sound Pro
  دارد
  استاندارد
  دارد
 • موسیقی
  Meridian
  فیلم سینمایی
  دارد
 • صدای واضح
  دارد
  مسابقات ورزشی
  دارد
 • بازی
  دارد
  Bass Blast+ / Bass Blast
  دارد
 • Dolby ATMOS
  دارد
  DTS:X
  دارد
 • IMAX Enhanced
  دارد
کنترل صوتی
 • یکسان‌ساز (EQ) کاربر - RCU / برنامه
  دارد / دارد
  روشن/خاموش‌کردن حالت شبانگاهی - RCU / برنامه
  دارد / دارد
 • روشن/خاموش‌کردن دامنه دینامیکی - RCU / برنامه
  دارد / X
  روشن/خاموش‌کردن تنظیم‌کننده خودکار حجم صدا - RCU / برنامه
  X / دارد
 • روشن/خاموش‌کردن صدای فراگیر - RCU / برنامه
  دارد / دارد
  کالیبراسیون اتاق با هوش مصنوعی (2 میکروفون داخلی) - برنامه
  دارد
 • کنترل حالت ساندبار (از طریق GUI تلویزیون)
  دارد
  اشتراک‌گذاری حالت صدای تلویزیون
  دارد
پشتیبانی از HDMI
 • Pass-through
  دارد
  Pass-through (4K)
  دارد
 • VRR / ALLM
  دارد
  HDR10+ / HDR 10
  دارد / X
 • Dolby Vision
  دارد
  کانال بازگشت صوتی (ARC)
  دارد
 • کانال بازگشت صوتی (e-ARC)
  دارد
  CEC (Simplink)
  دارد
پشتیبانی از ALEXA
 • پشتیبانی از Alexa (کنترل)
  دارد
پشتیبانی از SPOTIFY
 • Spotify Connect
  دارد
پشتیبانی از APPLE
 • AirPlay 2
  دارد
پشتیبانی از GOOGLE
 • پشتیبانی از Google Assistant (کنترل)
  دارد
  Chromecast
  دارد
 • Google Multi Zone (یک منبع ← چند اسپیکر)
  دارد
پشتیبانی از TIDAL
 • Tidal (از طریق C4A)
  دارد
تسهیلات
 • برنامه کنترل از راه دور - سیستم عامل های iOS / اندروید
  دارد / دارد
  ضبط و پخش فایل از تلفن هوشمند (Bluetooth)
  دارد
 • EZ setup (BLE)
  دارد
  NSU / FOTA
  دارد / X
 • تنظیمات با ریموت کنترل (افزایش یا کاهش حجم صدا، بی‌صدا)
  دارد / دارد
  همگام‌سازی صدا -Bluetooth (تلویزیون ال‌جی) / اپتیکال
  X / دارد
 • روشن/خاموش‌کردن خودکار - Bluetooth (تلویزیون ال‌جی) / اپتیکال
  X / دارد
  روشن/خاموش‌کردن خودکار - RCU / برنامه
  دارد / دارد
 • همگام‌سازی صوتی-تصویری (0 تا 300 میلی ثانیه) - RCU / برنامه
  X / دارد
  میزان ووفر (15- تا 6+ دسی بل، 1 دسی بل در گام)
  دارد
 • سطح کانال (6- تا 6+ دسی بل، 1 دسی بل در گام)_ساندبار اصلی - بالا / مرکز (بالا) / دور تا دور
  دارد / دارد / دارد
  سطح کانال (6- تا 6+ دسی بل، 1 دسی بل در گام) - ساندبار عقب - عقب-جلو / عقب-دور تا دور / عقب-بالا
  دارد / دارد / دارد
 • بی‌صدا
  دارد
  تنظیم خودکار نور
  دارد
 • USB Host / Charge
  دارد / X
  موسیقی داخلی
  دارد (2 مورد)
فرمت صوتی(Bitstream)
 • LPCM
  دارد
  Dolby Atmos
  دارد
 • Dolby TrueHD
  دارد
  Dolby Digital Plus
  دارد
 • Dolby Digital
  دارد
  DTS:X
  دارد
 • DTS-HD Master Audio
  دارد
  DTS-HD High Resolution
  دارد
 • DTS Digital Surround
  دارد
  AAC+ / AAC
  دارد / دارد
فرمت فایل
 • FLAC - C4A / USB
  دارد / دارد
  OGG - C4A / USB
  دارد / دارد
 • WAV - C4A / USB
  دارد / دارد
  MP3 - C4A / USB
  دارد / دارد
 • AAC - C4A / USB
  دارد / دارد
برق‌رسانی_دستگاه اصلی
 • SMPS (صفحه «(SMPS)»)
  دارد
  مصرف برق در حالت خاموش
  0.5 وات ↓
 • مصرف برق
  78 وات
برق‌رسانی_بلندوگوی عقب/جعبه بی‌سیم
 • نوع (SMPS، صفحه «(SMPS)»)
  دارد
  مصرف برق در حالت خاموش
  0.5 وات ↓
 • مصرف برق
  33 وات
  فرکانس بی‌سیم
  5 گیگاهرتز
برق‌رسانی_ساب ووفر
 • نوع (SMPS، صفحه «(SMPS)»)
  دارد
  مصرف برق در حالت خاموش
  0.5 وات ↓
 • مصرف برق
  40 وات
  فرکانس بی‌سیم
  5 گیگاهرتز
لوازم جانبی_ کتابچه راهنما
 • کتابچه راهنمای دیجیتال (فابل)
  دارد (کامل)
  (کتابچه) راهنمای داخلی (ساده یا کامل)
  دارد (ساده)
 • راهنمای نصب نگهدارنده دیواری
  دارد
  راهنمای تنظیم مجدد اسپیکر بی‌سیم
  دارد
 • منبع باز - دارد (کامل یا ساده) / X
  دارد (کامل)
  کارت گارانتی
  دارد
لوازم جانبی_کنترل از راه دور
 • مدل
  RAV21 (21)
  باتری (اندازه)
  AA x 2
 • باتری داخلی
  دارد
لوازم جانبی_ سایر موارد
 • براکت نصب دیواری
  دارد
  کابل HDMI
  دارد

Compare

0