افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها

ال‌جی،LG UHD UR80 ، تلویزیون 86 اینچ سری UR80، کیفیت 4k، کنترل جادویی، تکنولوژی هوشمند AI ThinQ، سیستم عامل WebOS، توانایی نمایش محتوای HDR با فرمتHLG، تکنولوژی AI Picture Pro وAI Sound Pro (5.1.2ch)، پایه دو طرفه، جدید 2023

قابلیت‌های کلیدی

See Retailer for Pricing

فروش مقدار محدود

مقدار موجود 0
 • vip-price-message
  (86UR80006LA)
  ريال ایران
  ريال ایران
  قیمت اعضای ال جی
مجموع

component-OBScountrySelectDesc

See Retailer for Pricing

فروش مقدار محدود

مقدار موجود 0
 • vip-price-message
  (86UR80006LA)
  ريال ایران
  ريال ایران
  قیمت اعضای ال جی
مجموع
ال‌جی،LG UHD UR80 ، تلویزیون 86 اینچ سری UR80، کیفیت 4k، کنترل جادویی، تکنولوژی هوشمند AI ThinQ، سیستم عامل WebOS، توانایی نمایش محتوای HDR با فرمتHLG، تکنولوژی AI Picture Pro وAI Sound Pro (5.1.2ch)، پایه دو طرفه، جدید 2023
*تصاویر مورد استفاده در پایین کاتالوگ محصول برای اهداف نمایشی هستند.
*برای نمایش دقیق به گالری تصاویر در بالای صفحه مراجعه نمایید.
*HDR10 Pro فرمتی نیست که Dynamic Tone Mapping ال‌جی فریم به فریم برای محتوای HDR10 اعمال کرده است.
α7 AI Processor 4K Gen6

افزایش کیفیت تصویر با پردازش پیشرفته

فناوری پردازنده منحصربه‌فرد تلویزیون‌های ال‌جی α7 AI Processor 4K Gen6 تجربه واقعاً قدرتمندی را ارائه می‌دهد که متناسب با سلایق شما طراحی شده است.
تراشه به صورت آماده عرضه می‌شود. تراشه به صورت آماده عرضه می‌شود.
*"86 UR80 از α7 AI Processor 4K Gen6 برخوردار است.
*کیفیت تصویر محتوای مقیاس افزایی‌شده براساس رزولوشن منبع تغییر می‌کند.
 • AI Picture Pro

  فناوری پیشرفته AI Picture Pro به محتواهای پیش‌زمینه کمک می‌کند تا با تصویر پویاتر به نمایش درآیند.
   شیرینی‌های ماکارون به عنوان پیش‌زمینه مشخص‌تر می‌شوند و فوکوس تصویر روی آنها تیزتر می‌شود.
 • AI Sound Pro

  الگوریتم‌های یادگیری عمیق (Sound Pro) با تبدیل صدای 2 کاناله به صدای فراگیر مجازی 5.1.2 کیفیت صدا را بهبود می‌بخشد تا از صدای کامل برای همه محتواهایی که دوست دارید لذت ببرید. تنظیمات صدا به طور خودکار براساس آنچه که در حال تماشا هستید تنظیم می‌شود تا با حس غوطه‌ور شدن در صدا یک تجربه شنیداری و دیداری استثنایی داشته باشید.
  AI Sound Pro فعال شده و تصویری نشان داده می‌شود که گویی صدای غنی فضا را با جلوه‌های صوتی پر می‌کند.
 • *86" UR80 از α7 AI Processor 4K Gen6 برخوردار است.
  *UR78 و UR73 از صدای فراگیر 5.1 up-mix برخوردار هستند.
  AI Sound Pro فعال شده و تصویری نشان داده می‌شود که گویی صدای غنی فضا را با جلوه‌های صوتی پر می‌کند.
 • AI Brightness Control

  AI Brightness Control با تنظیم خودکار روشنایی صفحه نمایش موجب همخوانی با نورپردازی محیط اطراف شده و زوایای دید بهینه‌ای را در هر موقعیت فراهم می‌کند.
  صفحه نمایشی که تصویری از جنگلی را نشان می دهد. روشنایی برای هر سمت تنظیم می‌شود.

طراحی بی‌نقص برای ارائه صدای فراگیر

تلفیقی از محتوای مورد علاقه‌تان با صدایی شفاف درست همانگونه که قرار بود شنیده شود.
*این قابلیت فقط در مدل‌های 2023 تلویزیون پشتیبانی می‌شود. میزان پشتیبانی بسته به مدل متفاوت است.
*میزان پشتیبانی از قابلیت‌ها براساس مدل ساندبار ال‌جی متفاوت است.
webOS 23 new Home

متناسب با سلیقه شما

قابلیت‌های متنوع تلویزیون را با LG webOS 23 کشف کنید. برای اجرا و جستجوی برنامه‌ها و سایر خدمات پریمیوم، فراتر از کنترل و جستجوی عادی بروید.
صحنه فعال‌سازی قابلیت «All New Home» در صفحه تلویزیون پخش می‌شود. صحنه فعال‌سازی قابلیت «All New Home» در صفحه تلویزیون پخش می‌شود.
*میزان دسترسی به خدمات ممکن است براساس منطقه یا کشور متفاوت باشد.
*برای خدمات OTT به اشتراک‌های جداگانه نیاز است.

پروفایل من

پیشنهادات فیلم‌های جدید، نمای کلی از بازی‌های بعدی تیم خود و اعلان‌های خود را از یک مکان اختصاص داده شده به شما دریافت کنید.
صحنه فعال‌سازی قابلیت «My Profile» در صفحه تلویزیون پخش می‌شود. صحنه فعال‌سازی قابلیت «My Profile» در صفحه تلویزیون پخش می‌شود.
*نمایش محتوا ممکن است بسته به منطقه یا اتصال شبکه کاهش یافته یا محدود شود.
*امکان ایجاد تعداد نامحدودی از پروفایل‌ها وجود دارد اما صفحه اصلی تنها حداکثر تا 10 پروفایل را می‌تواند نشان دهد.

Quick Card

برای برنامه‌ها و سرویس‌های مورد علاقه خود کارت‌های اختصاصی ایجاد کنید. آنها را هر طور که دوست دارید مرتب کنید، آنها را تغییر دهید و به سرعت وارد محتوای خود شوید.
صحنه فعال‌سازی قابلیت «Quick Card» در صفحه تلویزیون پخش می‌شود. صحنه فعال‌سازی قابلیت «Quick Card» در صفحه تلویزیون پخش می‌شود.

AI Concierge

بر اساس سابقه جستجوی صوتی خود، توصیه‌هایی برای عناوین جدید برای تماشا دریافت کنید.
چهره مردی در صفحه تلویزیون نمایش داده می‌شود و کلیدواژه‌های پیشنهادی در نزدیکی آن به نمایش در می‌آید. چهره مردی در صفحه تلویزیون نمایش داده می‌شود و کلیدواژه‌های پیشنهادی در نزدیکی آن به نمایش در می‌آید.
*میزان دسترسی به خدمات ممکن است بسته به منطقه و سری متفاوت باشد.
*«کلیدواژه برای شما» فقط در کشورهایی قابل ارائه است که از NLP به زبان مادری خود پشتیبانی می‌کنند.

AI Picture Wizard

تصاویر مورد علاقه خود را انتخاب کنید، AI Picture Wizard هشتاد وپنج میلیون مورد را از 27 دسته تجزیه و تحلیل می‌کند تا وضوح، کنتراست و رنگ ایده‌آل شما را تنظیم کند.
صحنه‌ای با استفاده از عملکرد AI Picture Wizard نشان داده می‌شود. صحنه‌ای با استفاده از عملکرد AI Picture Wizard نشان داده می‌شود.
*"86 86NANO77 از AI Picture Wizard برخوردار است.

Multi View

با استفاده از قابلیت «Multi View» از تلویزیون ال‌جی خود نهایت استفاده را ببرید. راه‌های جدید تماشای تلویزیون مانند پهلو به پهلو، تصویر در تصویر و نمایشگر دوگانه را بررسی کنید. همچنان، «Multi View» کاملاً با دوربین هوشمند ال‌جی جفت می‌شود تا بی‌نهایت امکانات را در اختیار بگذارد.
سه عملکرد «Multi View» رونمایی و نشان داده شده است. قابلیت پهلو به پهلو دارای یک تصویرنگار دوربینی در زیر است و دو صفحه را نشان می‌دهد که باهم تماس ویدیویی دارند. قابلیت تصویر در تصویر دارای یک تصویرنگار دوربینی در زیر است و می‌توانم خودم را در حال کپی کردن فیلم ورزشی ببینم. در نهایت، نمایشگر دوگانه یک تصویرنگار و دو صفحه از اسناد مرتبط با رایانه را نشان می‌دهد. سه عملکرد «Multi View» رونمایی و نشان داده شده است. قابلیت پهلو به پهلو دارای یک تصویرنگار دوربینی در زیر است و دو صفحه را نشان می‌دهد که باهم تماس ویدیویی دارند. قابلیت تصویر در تصویر دارای یک تصویرنگار دوربینی در زیر است و می‌توانم خودم را در حال کپی کردن فیلم ورزشی ببینم. در نهایت، نمایشگر دوگانه یک تصویرنگار و دو صفحه از اسناد مرتبط با رایانه را نشان می‌دهد.
*میزان دسترسی به ترکیب برنامه/ورودی می‌تواند بسته به خدمات متفاوت باشد.
*تنظیمات تصویر/صدا در هر دو صفحه یکسان است.
*«LG Fitness» دارای عملکرد حالت تصویر در تصویر با دوربین USB در برنامه است.
 • دوربین هوشمند ال‌جی

  دوربین هوشمند ال‌جی (LG Smart Cam) با نصب آسان تلویزیون و طراحی بسیار باریک کمک می‌کند تا جلسات از راه دور شما در صفحه نمایش بزرگ برگزار شود.
  زنی روی بازوی مبل نشسته، لپ‌تاپی را در دست دارد و تلویزیون تماشا می‌کند. در صفحه نمایش بزرگ تلویزیون، می‌توانید چهار شخصیت و یک کنفرانس ویدئویی را ببینید.
 • *دوربین هوشمند ال‌جی به صورت مجزا فروخته می‌شود.
  زنی روی بازوی مبل نشسته، لپ‌تاپی را در دست دارد و تلویزیون تماشا می‌کند. در صفحه نمایش بزرگ تلویزیون، می‌توانید چهار شخصیت و یک کنفرانس ویدئویی را ببینید.

دستیار و ارتباط هوشمند

تلویزیون LG UHD با پشتیبانی از HomeKit ،Apple AirPlay ،Amazon Alexa Built-in و Matter، آسایش را به سطح جدیدی می‌رساند. می‌توانید لوازم خانگی متصل را به راحتی کنترل کرده و اطلاعات را تنها با استفاده از صدای خود به صورت لحظه‌ای بررسی نمایید.
لوگوی alexa built-in لوگوی پشتیبانی از Apple AirPlay لوگوی پشتیبانی از Apple Home لوگوی پشتیبانی از Matter لوگوی alexa built-in لوگوی پشتیبانی از Apple AirPlay لوگوی پشتیبانی از Apple Home لوگوی پشتیبانی از Matter
*پشتیبانی از خدمات و قابلیت‌های «Matter» ممکن است بسته به دستگاه‌های متصل متفاوت باشد. اتصال اولیه برای ThinQ و Matter باید از طریق برنامه تلفن همراه ThinQ انجام شود.
*اپل، لوگوی اپل، AirPlay ،Apple TV و HomeKit نشان‌های تجاری شرکت .Apple Inc هستند که در ایالات متحده و سایر کشورها به ثبت رسیده‌اند.
*میزان پشتیبانی از منوها و برنامه‌ها ممکن است براساس کشور متفاوت باشد.
*میزان دسترسی به فرمان صوتی ممکن است بسته به محصول و کشور متفاوت باشد.
*منوهای نمایش داده شده ممکن است پس از انتشار متفاوت باشند.
*میزان پشتیبانی از AirPlay 2 و HomeKit ممکن است براساس منطقه متفاوت باشد.
*میزان پشتیبانی از Amazon Alexa ممکن است بسته به زبان و منطقه متفاوت باشد.
 • ™FILMMAKER MODE

  از فیلم‌های سینمایی مورد علاقه خود همانگونه که مدنظر کارگردان است، لذت ببرید.
  کارگردان فیلم در حال نگاه به نمایشگر بزرگ تلویزیون و ویرایش چیزی است. صفحه نمایش یک جرثقیل برجی را در آسمان ارغوانی نشان می‌دهد. لوگوی FILMMAKER Mode در گوشه پایین و سمت راست تصویر جای گرفته است.
 • *پشتیبانی از ™FILMMAKER MODE ممکن است براساس کشور متفاوت باشد.
  کارگردان فیلم در حال نگاه به نمایشگر بزرگ تلویزیون و ویرایش چیزی است. صفحه نمایش یک جرثقیل برجی را در آسمان ارغوانی نشان می‌دهد. لوگوی FILMMAKER Mode در گوشه پایین و سمت راست تصویر جای گرفته است.
*به عضویت در سرویس پخش آنلاین Netflix نیاز است.
اپل، لوگوی اپل و Apple TV نشان‌های تجاری شرکت Apple Inc هستند که در ایالات متحده و سایر کشورها به ثبت رسیده‌اند.
*+Apple TV یا محتوای منتخب نمی‌تواند در همه مناطق در دسترس باشد.
*به اشتراک +Apple TV نیاز است.
*آمازون، Prime Video و همه لوگوهای مرتبط نام و نشان‌های تجاری شرکت Amazon.com, Inc یا نهادهای وابسته به آن هستند. حق عضویت در Amazon Prime یا هزینه‌های Prime Video اعمال می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای primevideo.com/terms مراجعه کنید.
*میزان پشتیبانی از خدمات ممکن است براساس کشور متفاوت باشد.

بهینه‌ساز و داشبورد بازی

تجربه گیمینگ خود را ساده و روان کنید. می‌توانید برای عملیات ملموس و سریع، به طیف وسیعی از تنظیمات در یک منو دسترسی داشته باشید.

تصویری که تنظیمات و داشبورد بازی را هنگام اجرای نرم افزار بازی نشان می‌دهد. تصویری که تنظیمات و داشبورد بازی را هنگام اجرای نرم افزار بازی نشان می‌دهد.

HGiG

HGiG گروه داوطلبی از شرکت‌های صنعت بازی و صفحه نمایش تلویزیون است که گرد هم آمده‌اند تا برای بهبود تجربه گیمینگ مصرف‌کننده در HDR، دستورالعمل‌ها را مشخص کرده و در دسترس عموم قرار دهند.

تصویری که نیمه سمت چپ آن بدون HGiG و نیمه سمت راست آن با HGiG است و کنتراست را نشان می‌دهد. تصویری که نیمه سمت چپ آن بدون HGiG و نیمه سمت راست آن با HGiG است و کنتراست را نشان می‌دهد.
*میزان در دسترس بودن به روز رسانی‌های نرم افزار می‌تواند بسته به مدل و منطقه متفاوت باشد.
*گزینه‌های منوی بهینه‌ساز بازی ممکن است براساس سری متفاوت باشند.
*HGiG گروه داوطلبی از شرکت‌های صنعت بازی و صفحه نمایش تلویزیون است که گرد هم آمده اند تا برای بهبود تجربه گیمینگ مصرف کننده در HDR، دستورالعمل‌ها را مشخص کرده و در دسترس عموم قرار دهند.
*قد يختلف المحتوى المكتوب على الصندوق حسب الطراز أو البلد.
مردم چه می‌گویند

Compare

0