افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها

جدید
LG OLED C2 evo- تلویزیون 65 اینچ 4K

قابلیت‌های کلیدی

See Retailer for Pricing

فروش مقدار محدود

مقدار موجود 0
 • vip-price-message
  (OLED65C26LA)
  ريال ایران
  ريال ایران
  قیمت اعضای ال جی
مجموع

component-OBScountrySelectDesc

See Retailer for Pricing

فروش مقدار محدود

مقدار موجود 0
 • vip-price-message
  (OLED65C26LA)
  ريال ایران
  ريال ایران
  قیمت اعضای ال جی
مجموع
LG OLED C2 evo- تلویزیون 65 اینچ 4K
*تصاویر مورد استفاده در کاتالوگ محصول در پایین مربوط به اهداف نمایشی هستند.
*برای نمایش دقیق به گالری تصاویر در بالای صفحه مراجعه نمایید.
یک تلویزیون LG OLED C2 در اتاقی تاریک با یک اثر هنری انتزاعی دارای خطوط عمودی رنگارنگ در نمایشگر آن و عبارت «LG OLED evo» در زیر آن قرار گرفته است. یک تلویزیون LG OLED C2 در اتاقی تاریک با یک اثر هنری انتزاعی دارای خطوط عمودی رنگارنگ در نمایشگر آن و عبارت «LG OLED evo» در زیر آن قرار گرفته است.

پنجره شما به دنیایی نو و درخشان

تقویت‌کننده روشنایی

OLED که نور افشانی می‌کند.

اوج زیبایی و پویایی پیکسل‌های خود نورده تلویزیون LG OLED تقویت‌کننده روشنایی از طریق پردازنده α9 Gen 5 AI Processor اصلاحاتی به سطح بالاتر انجام می‌دهد که %202 روشنایی بیشتر در اختیار می‌گذارد. اکنون تصاویر با بهره‌وری نوری عالی پررنگ‌تر به نظر می‌رسند.
تصویری از طاووس سفیدی در برابر پس زمینه مشکی در نمایشگر LG OLED evo جزئیات پیچیده پرهای آن را به وضوح نشان می‌دهد. تصویری از طاووس سفیدی در برابر پس زمینه مشکی در نمایشگر LG OLED evo جزئیات پیچیده پرهای آن را به وضوح نشان می‌دهد.
*تصاویر صفحه شبیه‌سازی شده‌اند.
a9 Gen 5 AI Processor

زیبایی ذهن را سیراب می‌کند.

ذهن خالق زیبایی است. به دنبال پیشرفت‌ها در یادگیری عمیق، پردازنده α9 Gen 5 AI Processor ال‌جی با تقویت تصویر اجسام در پیش زمینه و پس زمینه به آنها عمق طبیعی افزوده و رنگ‌های به طور خیره کننده‌ای پویا و در عین حال دقیق در اختیار می‌گذارد.

مردی در زمین بسکتبال در شب هنگام توپ بسکتبالی را روی انگشت خود می‌چرخاند . مردی در زمین بسکتبال در شب هنگام توپ بسکتبالی را روی انگشت خود می‌چرخاند .
*تصاویر صفحه شبیه‌سازی شده‌اند.
کنتراست بی‌نهایت

نقاط تاریک مسحور کننده، نقاط روشن درخشان

پیکسل‌های خود نورده در غیاب نور پس زمینه برای کاهش تأثیرگذاری آنها به پررنگ‌ترین رنگ‌های مشکی برای کنتراست واضح در هر پرتوی نوری دست پیدا می‌کنند. تصاویر از وضوح بیشتری برخوردار می‌شوند؛ در نتیجه می‌توانید جزئیات ظریفی را که معمولاً چشمانتان از دست می‌دهند، تشخیص دهید.
صحنه‌ای از مردی در حال پیاده‌روی که در نمایشگر OLED با کنتراست بی‌نهایت به تصویر کشیده شده است. صحنه‌ای از مردی در حال پیاده‌روی که در نمایشگر OLED با کنتراست بی‌نهایت به تصویر کشیده شده است.
*تصاویر صفحه شبیه‌سازی شده‌اند.
Dynamic Tone Mapping Pro

جزئیات، tone را تعیین می‌کنند.

نسل کاملاً جدید Tone Mapping دینامیکی Pro تقویت شده است تا تصویر را بهبود ببخشد. پیش از این، تنها فریم‌ها را ارتقا داده بود. اکنون این تکنیک برای HDR با پویایی بیشتر تا آخرین جزئیات روی 5000 بلوک در صفحه نمایش توسعه یافته است.
نمای نزدیک از زنی در حال استفاده از عینک آفتابی به همراه چراغ‌های نئون که‌‌‌ روی او منعکس می‌شوند. نمای نزدیک از زنی در حال استفاده از عینک آفتابی به همراه چراغ‌های نئون که‌‌‌ روی او منعکس می‌شوند.
*تصاویر صفحه شبیه‌سازی شده‌اند.
صدای فراگیر مسحور کننده

حس حضور در صحنه

پردازنده α9 Gen 5 AI Processor صدای 2 کانالی را به صدای بالقوه 7.1.2 ارتقا می‌دهد.‌ حس حضور در صحنه را احساس کنید درست مثل اینکه شخصیت اصلی فیلم هستید.
افرادی نشسته بر روی کاناپه در حال تماشای یک کنسرت هستند و حباب‌هایی صدای فراگیر اطراف آنها را نشان می‌دهند. افرادی نشسته بر روی کاناپه در حال تماشای یک کنسرت هستند و حباب‌هایی صدای فراگیر اطراف آنها را نشان می‌دهند.
ThinQ AI & webOS

تلویزیونی فقط برای شما

آیا برای شب فیلم به ایده‌ای الهام بخش نیاز دارید؟ ThinQ متناسب با سلیقه شما پیشنهادهایی دارد.‌‌ برای هر یک از اعضای خانواده پروفایلی ایجاد کنید تا به سرعت به سریال‌های تلویزیونی مورد علاقه دسترسی داشته یا اخبار اختصاصی و به روز رسانی‌های ورزشی را دریافت کنید.
صفحه نمایش تلویزیونی برنامه‌ای را به پیشنهاد LG ThinQ نشان می‌دهد. صفحه نمایش تلویزیونی برنامه‌ای را به پیشنهاد LG ThinQ نشان می‌دهد.
*ممکن است پشتیبانی از منوها و برنامه‌ها بسته به کشور متفاوت باشد.
**ممکن است منوهای نمایش‌داده‌شده پس از انتشار متفاوت باشند.
***در دسترس بودن فرمان صوتی ممکن است بر اساس نوع محصول و کشور متفاوت باشد.
صفحه نمایش یکپارچه

نمای مینیمالیستی

با وجود لبه‌های باریک آن، بدون چیزی که دید شما را مخدوش کند به طور کامل در تصویر غوطه‌ور شوید3. طراحی فوق باریک4 و باورنکردنی آن به همراه پایه کفی و پایه گالری زیبا به صورت یکپارچه با منزل شما هماهنگ است.
یک تلویزیون LG OLED C2 با پایه کفی در گوشه‌ای از اتاقی به رنگ سبز نعنایی قرار گرفته است. یک تلویزیون LG OLED C2 با پایه گالری در مقابل پنجره بزرگ یک اتاق مدرن جای گرفته است. یک تلویزیون LG OLED C2 روی میز تلویزیون قدیمی در اتاقی به رنگ سبز لیمویی به همراه آثار هنری و مبلمان رنگارنگ قرار گرفته است. نمای نزدیک و زاویه دار از پایه تلویزیون LG OLED C2. یک تلویزیون LG OLED C2 با پایه کفی در گوشه‌ای از اتاقی به رنگ سبز نعنایی قرار گرفته است. یک تلویزیون LG OLED C2 با پایه گالری در مقابل پنجره بزرگ یک اتاق مدرن جای گرفته است. یک تلویزیون LG OLED C2 روی میز تلویزیون قدیمی در اتاقی به رنگ سبز لیمویی به همراه آثار هنری و مبلمان رنگارنگ قرار گرفته است. نمای نزدیک و زاویه دار از پایه تلویزیون LG OLED C2.
*پایه کفی برای مدل‌های 48C2 و 42C2 ارائه می‌شود.
**پایه گالری برای مدل‌های 65C2 و 55C2 ارائه می‌شود.
بازه وسیعی از ابعاد

گزینه مناسب خود را انتخاب کنید

چه برای هزارتوی بازی و چه برای سینمای خانگی خود به نمایشگر نیاز داشته باشید، گزینه‌های ایده‌آل با ابعاد 42 اینچ تا 83 اینچ انتظار شما را می‌کشند.
ردیف تلویزیون LG OLED C2 در اندازه‌های مختلف از 42 اینچ تا 83 اینچ ردیف تلویزیون LG OLED C2 در اندازه‌های مختلف از 42 اینچ تا 83 اینچ
تجربه سینمایی واقعی

اکنون شما شخصیت اصلی هستید

Dolby Vision IQ و Dolby Atmos در کنار یکدیگر جذابیت پرشوری را ارائه می‌دهند. Dolby Vision IQ با جزئیات دقیق و با استفاده از پردازنده α9 Gen 5 AI Processor ال‌جی عمق خارق‌العاده‌ای را افزوده و بافت‌های ظریف را به نمایش می‌گذارد.
افرادی نشسته بر روی کاناپه در حال تماشای یک فیلم اکشن هستند و حبابی بزرگ در اطراف آنها و تلویزیون جذابیت فیلم را نشان می‌دهد. افرادی نشسته بر روی کاناپه در حال تماشای یک فیلم اکشن هستند و حبابی بزرگ در اطراف آنها و تلویزیون جذابیت فیلم را نشان می‌دهد.
سرگرمی

همه برنامه‌های مورد علاقه شما در یک جا

آماده برای شب فیلم. همه تمهیدات برای خوشگذرانی. تقریباً هر چیزی را برای تماشا در برنامه‌های موجود پخش آنلاین می‌توانید پیدا کنید. با نتفلیکس8، آمازون پرایم9 و اپل تی وی پلاس10، چیزی هیجان‌انگیز همواره در حال پخش است.
پوستر Money Heist از نتفلیکس، Wheel of Time از پرایم ویدیو، See از اپل تی وی پلاس. پوستر Money Heist از نتفلیکس، Wheel of Time از پرایم ویدیو، See از اپل تی وی پلاس.
*میزان دسترسی به محتوا و اپلیکیشن ممکن است بر اساس کشور یا منطقه متفاوت باشد.
**برای خدمات OTT به اشتراک‌های مجزا نیاز است.
بهترین گیمینگ

ماشین نیرومند فتح عناوین

با نخستین تلویزیون در صنعتی که برای گیمینگ روان‌تر و واقعی‌تر از Dolby Vision Gaming 4K در 120هرتز پشتیبانی می‌کند، بازی خود را ارتقا دهید. با زمان پاسخ 1میلی ثانیه، سازگاری با NVIDIA G-Sync، پشتیبانی از AMD FreeSync Premium و VRR، حتی سریع‌ترین حرکات نیز به وضوح و روان مشاهده می‌شوند.
دو نفر نشسته بر روی کاناپه با کنترلر و تلویزیون LG OLED G2 در اتاق نشیمن در حال بازی مسابقه اتومبیل‌رانی هستند. دو نفر نشسته بر روی کاناپه با کنترلر و تلویزیون LG OLED G2 در اتاق نشیمن در حال بازی مسابقه اتومبیل‌رانی هستند.
*VRR مشخصه رسمی HDMI 2.1 است.
*تنها مدل 65G2 به عنوان نمونه در تصویر مشاهده می‌شود. همه مدل‌های 2022 LG OLED از بسته‌بندی دوستدار محیط زیست برخوردار هستند.
**مدل پایه گردان 65C2 به میزان %45 سبک‌تر از سری C1 است.
***برچسب رد پای «کاهنده CO2» تنها برای مدل‌های 65G2 و 65C2 اعمال می‌شود. سایر مدل‌های G2 و C2 از برچسب «برای CO2 سنجیده شد» برخوردار هستند.
1.جوایز نوآوری CES براساس مطالب توصیفی ارسالی توسط داوران مشخص می‌شود. CTA صحت اطلاعات ارسالی یا هر گونه ادعای مطرح شده را تأیید نکرده و موردی که برنده جایزه شده است را آزمایش نکرده است.
2.با مدل‌های غیر از OLED evo مقایسه شده و بر مبنای اندازه‌گیری تمام سفید استوار است. مدل‌های 42C2 و 48C2 مستثنی هستند.
3.ممکن است کابل بسته به محیط نصب قابل مشاهده باشد.
4.بسته به محیط نصب، ممکن است اندکی فاصله بین تلویزیون و دیوار ایجاد شود.
5.به عضویت سرویس پخش آنلاین نتفلیکس نیاز است.
6.آمازون پرایم ویدیو و همه لوگوهای مربوط نشان‌های تجاری شرکت Amazon.com یا شرکت‌های وابسته به آن هستند. هزینه‌های عضویت در آمازون پرایم و یا پرایم ویدیو اعمال می‌شود. برای اطلاع از جزئیات بیشتر به primevideo.com/terms مراجعه کنید.
7.اشتراک اپل تی وی پلاس مورد نیاز است. اپل، لوگوی اپل و اپل تی وی نشان‌های تجاری شرکت اپل هستند که در ایالات متحده و سایر کشورها به ثبت رسیده‌اند.
8.پشتیبانی از خدمات ممکن است براساس کشور متفاوت باشد.
مردم چه می‌گویند

Compare

0