افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها

ال‌جی،LG OLED G3 evo، تلویزیون 65 اینچ سری G3، کیفیت 4k، تکنولوژی هوشمندAI ThinQ و WebOS، کنترل جادویی، زبان طراحی 4side cinema، توانایی نمایش محتوایDolby Vision و HLG، تکنولوژی AI Picture Pro وAI Sound Pro (9.1.2ch) و Dolby Atmos، تکنولوژیVRRو G-sync برای اتصال به کنسول بازی، پایه دیواری،جدید 2023

قابلیت‌های کلیدی

انتخاب Size

See Retailer for Pricing

فروش مقدار محدود

مقدار موجود 0
 • vip-price-message
  (OLED65G36LA)
  ريال ایران
  ريال ایران
  قیمت اعضای ال جی
مجموع

component-OBScountrySelectDesc

See Retailer for Pricing

فروش مقدار محدود

مقدار موجود 0
 • vip-price-message
  (OLED65G36LA)
  ريال ایران
  ريال ایران
  قیمت اعضای ال جی
مجموع
ال‌جی،LG OLED G3 evo، تلویزیون 65 اینچ سری G3، کیفیت 4k، تکنولوژی هوشمندAI ThinQ و WebOS، کنترل جادویی، زبان طراحی 4side cinema، توانایی نمایش محتوایDolby Vision و HLG، تکنولوژی AI Picture Pro وAI Sound Pro (9.1.2ch) و Dolby Atmos، تکنولوژیVRRو G-sync برای اتصال به کنسول بازی، پایه دیواری،جدید 2023
*منبع: Omdia. ارسال دستگاه، 2013 تا 2023. LG Electronics نتایج را تأیید نمی‌کند. ریسک اتکا به این نتایج بر عهده شخص ثالث خواهد بود. جهت اطلاع از جزئیات بیشتر، از https://www.omdia.com/ بازدید کنید.

یک دهه نوآوری برجسته
LG OLED evo

چه چیزی LG OLED evo را سرآمد برند شماره 1 OLED در جهان کرده است؟ اولین‌های نمادین با مشخصات ظاهری جذاب که تخیل شما را به چالش می‌کشد. تصویری روشن‌تر، برجسته‌تر و بسیار واقعی، طوری که احساس می‌کنید خودتان در صحنه حضور دارید. صدای شفاف که بُعد واقع‌گرایی آنچه را که تماشا می‌کنید تقویت می‌کند. و فناوری پیشرفته‌ای که دائماً در حال تغییر است و کیفیت تماشای تلویزیون را بهبود می‌بخشد.
تصویری که ویژگی‌های کلیدی LG OLED evo C3 را در پس‌زمینه‌ای مشکی با نمایش آتش‌بازی صورتی و بنفش نشان می‌دهد. انعکاس رنگ صورتی از نمایش آتش‌بازی روی زمین، عبارت «OLED evo» را نشان می‌دهد. در تصویری که پردازنده هوش مصنوعی α9 4K Gen6 را نمایش می‌دهد، تراشه‌ای را می‌بینید. این تراشه پیشروی تصویری از صحنه دریاچه که با فناوری پردازش بازسازی می‌شود، قرار گرفته است. در تصویری که Brightness Booster Max (حداکثر تقویت‌کننده روشنایی) را معرفی می‌کند، پرهای درخشان یک پرنده نشان داده شده است. تصویری که ساندبار SC9 را معرفی می‌کند، LG OLED evo C3 و ساندبار SC9 را بر روی دیوار نشان می‌دهد در حالیکه یک کنسرت موسیقی بر روی تلویزیون در حال پخش است. تصویری که AI Sound Pro را معرفی می‌کند، یک نمایش راک را در تلویزیون نشان می‌دهد. حباب‌های موسیقی نشان می‌دهند که امواج صوتی فضای خانه را پر می‌کنند. تصویری که ویژگی‌های کلیدی LG OLED evo C3 را در پس‌زمینه‌ای مشکی با نمایش آتش‌بازی صورتی و بنفش نشان می‌دهد. انعکاس رنگ صورتی از نمایش آتش‌بازی روی زمین، عبارت «OLED evo» را نشان می‌دهد. در تصویری که پردازنده هوش مصنوعی α9 4K Gen6 را نمایش می‌دهد، تراشه‌ای را می‌بینید. این تراشه پیشروی تصویری از صحنه دریاچه که با فناوری پردازش بازسازی می‌شود، قرار گرفته است. در تصویری که Brightness Booster Max (حداکثر تقویت‌کننده روشنایی) را معرفی می‌کند، پرهای درخشان یک پرنده نشان داده شده است. تصویری که ساندبار SC9 را معرفی می‌کند، LG OLED evo C3 و ساندبار SC9 را بر روی دیوار نشان می‌دهد در حالیکه یک کنسرت موسیقی بر روی تلویزیون در حال پخش است. تصویری که AI Sound Pro را معرفی می‌کند، یک نمایش راک را در تلویزیون نشان می‌دهد. حباب‌های موسیقی نشان می‌دهند که امواج صوتی فضای خانه را پر می‌کنند.
*تصاویر صفحه نمایش شبیه‌سازی شده‌اند.
** روشنایی بر اساس سری و اندازه متفاوت است.
***ساندبار را می‌توان جداگانه خریداری کرد.

یک دهه نوآوری برجسته

α9 AI Processor 4K Gen6

تکامل در هسته آن

وارد دنیای α-رئالیسم شوید1. دریچه‌ای برای دنیاهای جدید و احساس اینکه واقعاً در آنجا حضور دارید. شخصیت اصلی باشید که با تصویر بی‌نظیر و صدای ارتقا یافته از پردازنده α9 AI 4K Gen6 احاطه شده است.
ویدیویی از پردازنده α9 AI 4K Gen6 در برابر یک برد مدار. صفحه روشن می‌شود و نورهای آبی از تراشه ساطع می‌شود که نشان‌دهنده قدرت آن است. ویدیویی از پردازنده α9 AI 4K Gen6 در برابر یک برد مدار. صفحه روشن می‌شود و نورهای آبی از تراشه ساطع می‌شود که نشان‌دهنده قدرت آن است.
 • AI Super Upscaling

  سیستم پردازش AI از کاهش نویز هوش مصنوعی (AI Noise Reduction) و رزولوشن فوق‌العاده هوش مصنوعی (AI Super Resolution) برای طبقه‌بندی تصاویر و حذف نویز بر اساس دسته آنها استفاده می کند. سپس، الگوریتم‌های یادگیری عمیق، چهره‌ها و اشیاء را بهبود و تقویت می‌کنند تا بدون اینکه مصنوعی به نظر برسند، واضح‌تر، رساتر و چند بعدی‌تر به نظر برسند.
  تصویر زنی در یک شهر. یک پوشش مربعی در بالای سر زن که نمایانگر ارتقاء فوق‌العاده AI (AI Super Upscaling) است، اعمال می‌شود و او را با جزئیات در برابر پس‌زمینه‌ای تار هنرمندانه متمرکز می‌کند.
 • OLED Dynamic Tone Mapping Pro

  OLED Dynamic Tone Mapping Pro تصاویر را از طریق یک فرآیند بهبودیافته که بر کنتراست در مناطق با درجه‌بندی پایین تأکید دارد، مناطق با رنگ متوسط را روشن می‌کند و جزئیات بیانی را به مناطق درجه‌بندی بالا اضافه می‌کند، تصاویر را اصلاح می‌کند.
 • HDR Expression Enhancer

  ارتقاءدهنده نمایش HDR منحنی‌های تون مپینگ را روی اشیایی اعمال می‌کند که چشمان شما به طور طبیعی به سمت آن‌ها کشیده می‌شوند و آن‌ها را واضح و رسا نشان می‌دهد.
*تصاویر صفحه شبیه‌سازی شده‌اند.
** ساندبار را می‌توان جداگانه خریداری کرد.
صدای AI حرفه‌ای

به دنیای صدای سینمایی قدم بگذارید

با صدای AI حرفه‌ای، خانه‌تان به سینما تبدیل می‌شود. صدای عمیق، سرتاسری و بسیار شفاف در اطرافتان شما طوری در محتوا غوطه‌ور می‌سازد که هرگز تجربه نکرده‌اید.
عکسی از زاویه بالا از تلویزیون LG OLED و پردازنده هوش مصنوعی α9 نسل 6 با کیفیت 4K. امواج نارنجی و فیروزه‌ای تراشه و تلویزیون را متصل می‌کند، سپس حباب‌های نشانگر صدا از صفحه خارج می‌شود. عکسی از زاویه بالا از تلویزیون LG OLED و پردازنده هوش مصنوعی α9 نسل 6 با کیفیت 4K. امواج نارنجی و فیروزه‌ای تراشه و تلویزیون را متصل می‌کند، سپس حباب‌های نشانگر صدا از صفحه خارج می‌شود.
*تصاویر صفحه شبیه‌سازی شده‌اند.
**ممکن است صدا بسته به محیط تماشا متفاوت باشد.
**باید از طریق منوی حالت صدا فعال شود.
*تصاویر صفحه شبیه‌سازی شده‌اند.
**ممکن است صدا بسته به محیط تماشا متفاوت باشد.
***تنظیم صدای AI باید در منوی خدمات AI فعال شود.
****ممکن است کنترل از راه دور بسته به منطقه متفاوت باشد.
تقویت‌کننده روشنایی
Brightness Booster

روشنایی تصویر بیشتر

پیکسل‌های خود نورده LG OLED با الگوریتم تقویت‌کننده نور، کنترل نور و سایر اصلاحاتی که توسط پردازنده α9 AI 4K Gen6 ارائه می‌شوند، نسبت به قبل روشن‌تر می‌درخشند.
ویدیویی که 2 تصویر از ببری سفید را در کنار هم نشان می‌دهد. سمتی که نمایانگر بوستر مکس روشنایی است تا %70 روشن‌تر به نظر می‌رسد و سپس صفحه نمایش را پر می‌کند. ویدیویی که 2 تصویر از ببری سفید را در کنار هم نشان می‌دهد. سمتی که نمایانگر بوستر مکس روشنایی است تا %70 روشن‌تر به نظر می‌رسد و سپس صفحه نمایش را پر می‌کند.
*70% روشن‌تر برای 55/65/75 G3 اعمال می شود.
**روشنایی بر اساس سری و اندازه متفاوت است.
One Wall Design

تراز مناسب (Flush Fit) مانند کاغذ دیواری

براکت دیواری طراحی شده ویژه، به تلویزیون OLED شما با فاصله تقریباً صفر در برابر دیوار تراز مناسبی ایجاد می‌کند.
تصویری از LG OLED G3 روی دیوار اتاقی آراسته که One Wall Design آن را نشان می‌دهد. نمای جانبی ابعاد فوق‌العاده باریک LG OLED G3. نمای زاویه‌ای از LG OLED G3 روی دیوار آپارتمانی با نمای شهر با ساندبار در زیر. تصویری از LG OLED G3 روی دیوار اتاقی آراسته که One Wall Design آن را نشان می‌دهد. نمای جانبی ابعاد فوق‌العاده باریک LG OLED G3. نمای زاویه‌ای از LG OLED G3 روی دیوار آپارتمانی با نمای شهر با ساندبار در زیر.
هنر LG OLED

بوم نقاشی دیجیتال برای هنرمندان

LG باور دارد هنرمندان می‌توانند از تخیل خود برای خلق نوع جدیدی و بی‌مانندی از هنر دیجیتال استفاده کنند.
SELF-LIT OLED

بدون نیاز به نور پس زمینه

پیکسل‌ها زمانی به درخشان‌ترین و روشن‌ترین درجه خود می‌رسند که به تنهایی و بدون درخشش نور پس‌زمینه بدرخشند.
ویدیویی از لایه‌های تلویزیون با عکسی از منظره پر ستاره در شب در صفحه نمایش اصلی OLED. نور پس‌زمینه ناپدید شده و پلاریزه‌کننده، فیلتر رنگ و OLED با هم ترکیب می‌شوند تا تصویری بسیار روشن ایجاد کنند که همانند روی آب در زیر تلویزیون منعکس شود. ویدیویی از لایه‌های تلویزیون با عکسی از منظره پر ستاره در شب در صفحه نمایش اصلی OLED. نور پس‌زمینه ناپدید شده و پلاریزه‌کننده، فیلتر رنگ و OLED با هم ترکیب می‌شوند تا تصویری بسیار روشن ایجاد کنند که همانند روی آب در زیر تلویزیون منعکس شود.
 • کنتراست بی‌نهایت

  با مشکی‌های بسیار تیره که تنها با پیکسل‌های خود نورده حاصل می‌شود، کنتراست پررنگ جزئیاتی را که معمولاً چشمانتان از دست می‌دهد با تصاویر واضح و شفاف نشان می‌دهد.
 • 100٪ ثبات رنگ و ٪100 حجم رنگ

  با ثبات رنگ و حجم %100، رنگ‌ها دقیقاً مانند رنگ اصلی با رنگ‌های غنی در هر دو محیط روشن و تاریک نمایش داده می‌شوند.
  گواهی ثبات رنگ Intertek. گواهی حجم رنگ Intertek
 • گواهی ثبات رنگ Intertek. گواهی حجم رنگ Intertek
*تصاویر صفحه شبیه‌سازی شده‌اند.
**پنل LG OLED دارای گواهینامه اینترتک (Intertek) برای ثبات رنگ %100 می باشد که از طریق CIE DE2000 با 125 الگوی رنگی اندازه‌گیری شده است.
***بنا به تأییدیه مستقل اینترتک، حجم گاموت رنگی (CGV) نمایشگر برابر با یا فراتر از CGV مربوط به فضای رنگ DCI-P3 می باشد.

صداها و مناظر را بشنوید که با یکدیگر همراه هستند.

هماهنگی تلویزیون و ساندبار با هم

از تلویزیون OLED ال‌جی خود با ساندبار ال‌جی استفاده کنید. آنها مانند یک ساندبار با هم کار می‌کنند تا صدای سه بعدی سالن کنسرت ایجاد کنند.

تصویری از تلویزیون LG OLED در اتاقی که کنسرت موسیقی را نشان می‌دهد. خطوط منحنی آبی که صدای تلویزیون را به تصویر می‌کشند و خطوط منحنی بنفش که صدای ساندبار را بیان می‌کنند، فضا را پر می‌کنند. تصویری از تلویزیون LG OLED در اتاقی که کنسرت موسیقی را نشان می‌دهد. خطوط منحنی آبی که صدای تلویزیون را به تصویر می‌کشند و خطوط منحنی بنفش که صدای ساندبار را بیان می‌کنند، فضا را پر می‌کنند.

تنظیمات بیشتر صدا

تلویزیون OLED ال‌جی خود را به ساندبار ال‌جی متصل کنید و به‌طور خودکار به حالت ساندبار بروید و 3 تنظیمات جدید را آشکار کنید.

تصویری از تلویزیون LG OLED همراه با ساندبار. ویدیویی روی صفحه نمایش از پسری که در حال نواختن گیتار است و تنظیمات حالت ساندبار (Soundbar Mode) در بالای صفحه پخش می‌شود. تصویری از تلویزیون LG OLED همراه با ساندبار. ویدیویی روی صفحه نمایش از پسری که در حال نواختن گیتار است و تنظیمات حالت ساندبار (Soundbar Mode) در بالای صفحه پخش می‌شود.
*حالت ساندبار ممکن است بسته به مدل‌های تلویزیون متفاوت باشد.
**کنترل حالت ساندبار ممکن است بسته به مدل‌های نوار صوتی متفاوت باشد.
***Soundbar را می‌توان جداگانه خریداری کرد.
webOS 23 New Home

متناسب با سلیقه شما

محتوای مورد علاقه‌تان و روش دلخواه‌تان برای مشاهده با webOS 23 new Home .
اندازه کلیپی از یک فیلم علمی-تخیلی تغییر می‌کند تا به تصویری در صفحه webOS 23 new Home UX تبدیل شود. پس از اسکرول کردن به پایین، صفحه اصلی پیشنهادات شخصی و محتوای پرطرفدار را نشان می‌دهد. اندازه کلیپی از یک فیلم علمی-تخیلی تغییر می‌کند تا به تصویری در صفحه webOS 23 new Home UX تبدیل شود. پس از اسکرول کردن به پایین، صفحه اصلی پیشنهادات شخصی و محتوای پرطرفدار را نشان می‌دهد.
*تصاویر صفحه شبیه‌سازی شده‌اند.
*تصاویر صفحه شبیه‌سازی شده‌اند.
**ممکن است منوها و برنامه‌های پشتیبانی‌شده بسته به کشور متفاوت باشد.
***ممکن است منوهای نمایش‌داده‌شده پس از انتشار متفاوت باشند.
****توصیه‌های کلمه کلیدی بر اساس برنامه و زمان روز متفاوت است.

تصاویر و صداها زنده می‌شوند.

تجربه سینمایی واقعی

صحنه‌ها با تصویر فوق‌العاده زنده Dolby Vision و صدای فراگیر و فضایی Dolby Atmos جان می‌گیرند.

تصویری از تلویزیون OLED ال‌جی در اتاقی که در حال پخش یک فیلم اکشن است. امواج صوتی گنبدی بین مبل و تلویزیون ایجاد می کند که صدای فضایی فراگیر را به تصویر می‌کشد. تصویری از تلویزیون OLED ال‌جی در اتاقی که در حال پخش یک فیلم اکشن است. امواج صوتی گنبدی بین مبل و تلویزیون ایجاد می کند که صدای فضایی فراگیر را به تصویر می‌کشد.

تصویری واقعی

پردازش تصویر می‌تواند جذابیت مورد نظر فیلم را حذف کند. حالت فیلمساز، برش کارگردان را برای لذت بردن از فیلم‌ها حفظ می‌کند.

تصویری از تدوینگر فیلم که بر فیلمی تسلط دارد. تصویری از تدوینگر فیلم که بر فیلمی تسلط دارد.

دسترسی به دنیایی از سرگرمی

همه سرویس‌های پخش آنلاین مورد علاقه خود را مستقیماً از تلویزیون تماشا کنید، از جمله Netflix5، Prime Video6 و Apple TV+7.

پوستر Wednesday از نتفلیکس،The Rings of Power از پرایم ویدیو و Ted Lasso از اپل تی‌وی پلاس. پوستر Wednesday از نتفلیکس،The Rings of Power از پرایم ویدیو و Ted Lasso از اپل تی‌وی پلاس.
*میزان دسترسی به محتوا و اپلیکیشن ممکن است براساس کشور یا منطقه متفاوت باشد.
**برای خدمات OTT به اشتراک‌های مجزا نیاز است.
تجربه فوق‌العاده گیمینگ

وارد ماجراهای گیمینگ حماسی شوید.

هر بار که بازی می‌کنید حس برنده شدن دارید. زمان پاسخگویی سریع 0.1 میلی‌ثانیه، سازگاری NVIDIA G-Sync، پشتیبانی از AMD FreeSync Premium و VRR برای ایجاد تصویری روان و شفاف. همه این ویژگی‌ها کنار هم قرار می‌گیرند، در حالی که UX گیمر محور و استریم بازی ساده به شما امکان می‌دهند مستقیم وارد شوید و شروع به بازی کنید.
تصویری از سه مرد در حال بازی مسابقه‌ای در تلویزیون LG OLED در یک آپارتمان شهری مدرن. تصویری از سه مرد در حال بازی مسابقه‌ای در تلویزیون LG OLED در یک آپارتمان شهری مدرن.
*زمان پاسخ توسط Intertek آزمایش و تأیید شده است.
**VRR مشخصه رسمی HDMI 2.1 است.
داشبورد و بهینه‌ساز بازی

تنظیمات بازی در یک نگاه

تنظیمات ایده‌آل را برای سبک بازی و محیط بازی خود با بهینه‌ساز بازی اعمال کنید. در Sound Tab غوطه‌ور شوید و اکشن یا Game Tab را تقویت کنید تا مطمئن شوید همه چیز درست به نظر می‌رسد و احساس می‌شود. نیازی به توقف نیست. به سادگی از طریق داشبورد بازی به منو دسترسی داشته باشید، که در حین بازی روی اکشن قرار می‌گیرد.
سه صفحه بازی در برابر یک پس‌زمینه گرادیان مشکی نشان داده شده است. یک بازی اتومبیل‌رانی را نشان می‌دهد که داشبورد بازی روی اکشن قرار دارد. دیگری یک بازی علمی-تخیلی را با منوی Game Optimizer نشان می‌دهد. و آخرین صفحه نمایش، زبانه بازی Game Optimizer را روی یک بازی موسیقی نشان می‌دهد. سه صفحه بازی در برابر یک پس‌زمینه گرادیان مشکی نشان داده شده است. یک بازی اتومبیل‌رانی را نشان می‌دهد که داشبورد بازی روی اکشن قرار دارد. دیگری یک بازی علمی-تخیلی را با منوی Game Optimizer نشان می‌دهد. و آخرین صفحه نمایش، زبانه بازی Game Optimizer را روی یک بازی موسیقی نشان می‌دهد.
حس ورزش

تنها همراه برای تماشای بازی‌های نفس‌گیر

ورزش در کانون توجه قرار می‌گیرد. یک اعلان ورزشی شخصی، با دسترسی مستقیم به برنامه مسابقات از صفحه اصلی، شما را در جریان تیم مورد علاقه‌تان قرار می‌دهد. با پشتوانه یک دهه نوآوری، تنها LG OLED می‌تواند رئالیسم استادیوم‌مانند را با صفحه‌نمایش وسیع و وضوح بالای پردازنده هوش مصنوعی α9 4K Gen6 برای شما به ارمغان آورد — ایده‌آل برای تماشای دو بازی همزمان با نمایش تصویر در تصویر.
تصویر نمایشگر از یک بازی فوتبال با بازیکنی در لباس قرمز، که قصد دارد توپ را در عرض استادیوم شوت کند. امتیاز بازی در پایین صفحه نمایش قابل مشاهده است. چمن سبزِ زمین بازی، فراتر از صفحه نمایش در پس زمینه سیاه قابل مشاهده است. تصویر نمایشگر از یک بازی فوتبال با بازیکنی در لباس قرمز، که قصد دارد توپ را در عرض استادیوم شوت کند. امتیاز بازی در پایین صفحه نمایش قابل مشاهده است. چمن سبزِ زمین بازی، فراتر از صفحه نمایش در پس زمینه سیاه قابل مشاهده است.
*تصویر فقط برای اهداف مصور سازی است.
*تنها مدل 65G3 به عنوان نمونه در تصویر مشاهده می‌شود. همه مدل‌های 2023 LG OLED از بسته‌بندی دوستدار محیط زیست برخوردار هستند.
1.α-realism به کیفیت واقعی تصویر و صدا اشاره دارد که از پردازنده α9 AI Processor 4K Gen6 ال‌جی نشأت گرفته است.
2.با مدل‌های غیر از OLED evo مقایسه شده و بر مبنای اندازه گیری تمام سفید استوار است.
3.در سال اول گارانتی، پنل، قطعات و هزینه نیروی انسانی تحت پوشش هستند. در سال‌های دوم تا پنجم گارانتی، تنها پنل‌ها تحت پوشش بوده و هزینه نیروی انسانی اعمال می‌گردد.
4.بسته به محیط نصب، ممکن است اندکی فاصله بین تلویزیون و دیوار ایجاد شود. نحوه نصب ممکن است متفاوت باشد. برای جزئیات بیشتر به راهنمای نصب مراجعه کنید.
5.به عضویت سرویس پخش آنلاین نتفلیکس نیاز است.
6.آمازون پرایم ویدئو و همه لوگوهای مربوط، نشان‌های تجاری شرکت Amazon.com یا شرکت‌های وابسته به آن هستند. هزینه‌های عضویت در آمازون پرایم و یا پرایم ویدئو اعمال می‌شود. برای اطلاع از جزئیات بیشتر به primevideo.com/terms مراجعه کنید.
7.اشتراک اپل تی وی پلاس مورد نیاز است. اپل، لوگوی اپل و اپل تی وی نشان‌های تجاری شرکت اپل هستند که در ایالات متحده و سایر کشورها به ثبت رسیده‌اند.
مردم چه می‌گویند

Compare

0