افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها

ال‌جی،LG OLED C3 evo ، تلویزیون 83 اینچ سری C3، کیفیت 4k، تکنولوژی هوشمند AI ThinQ و WebOS، کنترل جادویی، زبان طراحی 4side cinema، توانایی نمایش محتوایDolby Vision و HLG، تکنولوژی AI Picture Pro وAI Sound Pro (9.1.2ch) و Dolby Atmos، تکنولوژیVRRو G-sync برای اتصال به کنسول بازی، پایه وسط، جدید 2023

قابلیت‌های کلیدی

انتخاب Size

See Retailer for Pricing

فروش مقدار محدود

مقدار موجود 0
 • vip-price-message
  (OLED83C36LA)
  ريال ایران
  ريال ایران
  قیمت اعضای ال جی
مجموع

component-OBScountrySelectDesc

See Retailer for Pricing

فروش مقدار محدود

مقدار موجود 0
 • vip-price-message
  (OLED83C36LA)
  ريال ایران
  ريال ایران
  قیمت اعضای ال جی
مجموع
ال‌جی،LG OLED C3 evo ، تلویزیون 83 اینچ سری C3، کیفیت 4k، تکنولوژی هوشمند AI ThinQ و WebOS، کنترل جادویی، زبان طراحی 4side cinema، توانایی نمایش محتوایDolby Vision و HLG، تکنولوژی AI Picture Pro وAI Sound Pro (9.1.2ch) و Dolby Atmos، تکنولوژیVRRو G-sync برای اتصال به کنسول بازی، پایه وسط، جدید 2023
*منبع: Omdia. ارسال دستگاه، 2013 تا 2023. LG Electronics نتایج را تأیید نمی‌کند. ریسک اتکا به این نتایج بر عهده شخص ثالث خواهد بود. جهت اطلاع از جزئیات بیشتر، از https://www.omdia.com/ بازدید کنید.

یک دهه نوآوری برجسته
LG OLED evo

چه چیزی LG OLED evo را سرآمد برند شماره 1 OLED در جهان کرده است؟ اولین‌های نمادین با مشخصات ظاهری جذاب که تخیل شما را به چالش می‌کشد. تصویری روشن‌تر، برجسته‌تر و بسیار واقعی، طوری که احساس می‌کنید خودتان در صحنه حضور دارید. صدای شفاف که بُعد واقع‌گرایی آنچه را که تماشا می‌کنید تقویت می‌کند. و فناوری پیشرفته‌ای که دائماً در حال تغییر است و کیفیت تماشای تلویزیون را بهبود می‌بخشد.
تصویری که ویژگی‌های کلیدی LG OLED evo C3 را در پس‌زمینه‌ای مشکی با نمایش آتش‌بازی صورتی و بنفش نشان می‌دهد. انعکاس رنگ صورتی از نمایش آتش‌بازی روی زمین، عبارت «OLED evo» را نشان می‌دهد. در تصویری که پردازنده هوش مصنوعی α9 4K Gen6 را نمایش می‌دهد، تراشه‌ای را می‌بینید. این تراشه پیشروی تصویری از صحنه دریاچه که با فناوری پردازش بازسازی می‌شود، قرار گرفته است. در تصویری که Brightness Booster Max (حداکثر تقویت‌کننده روشنایی) را معرفی می‌کند، پرهای درخشان یک پرنده نشان داده شده است. تصویری که ساندبار SC9 را معرفی می‌کند، LG OLED evo C3 و ساندبار SC9 را بر روی دیوار نشان می‌دهد در حالیکه یک کنسرت موسیقی بر روی تلویزیون در حال پخش است. تصویری که AI Sound Pro را معرفی می‌کند، یک نمایش راک را در تلویزیون نشان می‌دهد. حباب‌های موسیقی نشان می‌دهند که امواج صوتی فضای خانه را پر می‌کنند. تصویری که ویژگی‌های کلیدی LG OLED evo C3 را در پس‌زمینه‌ای مشکی با نمایش آتش‌بازی صورتی و بنفش نشان می‌دهد. انعکاس رنگ صورتی از نمایش آتش‌بازی روی زمین، عبارت «OLED evo» را نشان می‌دهد. در تصویری که پردازنده هوش مصنوعی α9 4K Gen6 را نمایش می‌دهد، تراشه‌ای را می‌بینید. این تراشه پیشروی تصویری از صحنه دریاچه که با فناوری پردازش بازسازی می‌شود، قرار گرفته است. در تصویری که Brightness Booster Max (حداکثر تقویت‌کننده روشنایی) را معرفی می‌کند، پرهای درخشان یک پرنده نشان داده شده است. تصویری که ساندبار SC9 را معرفی می‌کند، LG OLED evo C3 و ساندبار SC9 را بر روی دیوار نشان می‌دهد در حالیکه یک کنسرت موسیقی بر روی تلویزیون در حال پخش است. تصویری که AI Sound Pro را معرفی می‌کند، یک نمایش راک را در تلویزیون نشان می‌دهد. حباب‌های موسیقی نشان می‌دهند که امواج صوتی فضای خانه را پر می‌کنند.
*تصاویر صفحه نمایش شبیه‌سازی شده‌اند.
** روشنایی بر اساس سری و اندازه متفاوت است.
***ساندبار را می‌توان جداگانه خریداری کرد.

هارمونی از مناظر و صداهای دیدنی

*تصاویر صفحه شبیه‌سازی شده‌اند.
** ساندبار را می‌توان جداگانه خریداری کرد.
α9 AI Processor 4K Gen6

تکامل در هسته آن

وارد دنیای α-رئالیسم شوید. دریچه‌ای برای جهان‌های جدید و احساس اینکه واقعاً آنجا هستید. شخصیت اصلی باشید که با اصلاحات استثنایی تصویر و صدا از α9 AI Processor 4K Gen6 احاطه شده است.
ویدیویی از α9 AI Processor 4K Gen6 در برابر یک برد مدار. تخته روشن می‌شود و نورهای آبی از تراشه ساطع می‌شود که نشان‌دهنده قدرت آن است. ویدیویی از α9 AI Processor 4K Gen6 در برابر یک برد مدار. تخته روشن می‌شود و نورهای آبی از تراشه ساطع می‌شود که نشان‌دهنده قدرت آن است.
 • AI Super Upscaling

  سیستم پردازش AI از کاهش نویز هوش مصنوعی (AI Noise Reduction) و رزولوشن فوق‌العاده هوش مصنوعی (AI Super Resolution) برای طبقه‌بندی تصاویر و حذف نویز بر اساس دسته آنها استفاده می کند. سپس، الگوریتم‌های یادگیری عمیق، چهره‌ها و اشیاء را بهبود و تقویت می‌کنند تا بدون اینکه مصنوعی به نظر برسند، واضح‌تر، رساتر و چند بعدی‌تر به نظر برسند.
  تصویر یک زن در یک شهر. یک پوشش مربعی در بالای زن که نمایانگر AI Super Upscaling است، اعمال می‌شود و او را با جزئیات در مقابل پس‌زمینه‌ای تار، هنرمندانه متمرکز می‌کند.
 • OLED Dynamic Tone Mapping Pro

  OLED Dynamic Tone Mapping Pro تصاویر را از طریق یک فرآیند بهبودیافته که بر کنتراست در
  مناطق با درجه‌بندی پایین تأکید دارد، مناطق با رنگ متوسط را روشن می‌کند و جزئیات بیانی را به مناطق درجه‌بندی بالا اضافه می‌کند، تصاویر را اصلاح می‌کند.
  ویدئویی که تصویر فردی را در حال کمپ‌زدن در میان کوه‌ها نشان می دهد. یک شبکه روی تصویر می‌پوشاند تا نواحی مختلف را برای تصاویر روشن‌تر و گویاتر نشان دهد.
 • HDR Expression Enhancer

  ارتقاءدهنده نمایش HDR منحنی‌های تون مپینگ را روی اشیایی اعمال می‌کند که چشمان شما به طور طبیعی به سمت آن‌ها کشیده می‌شوند و آن‌ها را واضح و رسا نشان می‌دهد.
  ویدئویی از فلامینگوی صورتی که در یک دریاچه ایستاده است. روکش شبکه‌ای فقط فلامینگو را می‌پوشاند و باعث می‌شود که آن را به وضوح و واضح در برابر محیط خاموش خود متمایز کند.
*تصاویر صفحه نمایش شبیه‌سازی شده است.
** ساندبار را می‌توان جداگانه خریداری کرد.
صدای AI حرفه‌ای

به دنیای صدای سینمایی قدم بگذارید

با صدای AI حرفه‌ای، خانه‌تان به سینما تبدیل می‌شود. صدای عمیق، سرتاسری و بسیار شفاف در اطرافتان شما طوری در محتوا غوطه‌ور می‌سازد که هرگز تجربه نکرده‌اید.
عکسی از زاویه بالا از تلویزیون LG OLED و پردازنده هوش مصنوعی α9 نسل 6 با کیفیت 4K. امواج نارنجی و فیروزه‌ای تراشه و تلویزیون را متصل می‌کند، سپس حباب‌های نشانگر صدا از صفحه خارج می‌شود. عکسی از زاویه بالا از تلویزیون LG OLED و پردازنده هوش مصنوعی α9 نسل 6 با کیفیت 4K. امواج نارنجی و فیروزه‌ای تراشه و تلویزیون را متصل می‌کند، سپس حباب‌های نشانگر صدا از صفحه خارج می‌شود.
*تصاویر صفحه شبیه‌سازی شده‌اند.
**ممکن است صدا بسته به محیط تماشا متفاوت باشد.
**باید از طریق منوی حالت صدا فعال شود.
*تصاویر صفحه شبیه‌سازی شده‌اند.
**ممکن است صدا بسته به محیط تماشا متفاوت باشد.
***تنظیم صدای AI باید در منوی خدمات AI فعال شود.
****ممکن است کنترل از راه دور بسته به منطقه متفاوت باشد.
تقویت‌کننده روشنایی
Brightness Booster

روشنایی تصویر بیشتر

پیکسل‌های خود نورده LG OLED با الگوریتم تقویت‌کننده نور، کنترل نور و سایر اصلاحاتی که توسط پردازنده α9 AI 4K Gen6 ارائه می‌شوند، نسبت به قبل روشن‌تر می‌درخشند.
ویدیویی که 2 تصویر از پرهای یک پرنده را در کنار هم نشان می‌دهد. سمتی که بوستر روشنایی را نشان می‌دهد، روشن‌تر به نظر می‌رسد و سپس صفحه نمایش را پر می‌کند. ویدیویی که 2 تصویر از پرهای یک پرنده را در کنار هم نشان می‌دهد. سمتی که بوستر روشنایی را نشان می‌دهد، روشن‌تر به نظر می‌رسد و سپس صفحه نمایش را پر می‌کند.
*روشنایی بر اساس سری و اندازه متفاوت است.

صداها و مناظر را بشنوید که به عنوان یکی با هم بیایند.

تلویزیون و ساندبار در هارمونی

از تلویزیون OLED ال‌جی خود با ساندبار ال‌جی استفاده کنید. آنها مانند یک ساندبار با هم کار می‌کنند تا صدای سه بعدی سالن کنسرت ایجاد کنند.

تصویری از تلویزیون OLED ال‌جی در اتاقی که کنسرت موسیقی را نشان می‌دهد. خطوط منحنی آبی که صدای تلویزیون را به تصویر می‌کشند و خطوط منحنی بنفش که صدای ساندبار را بیان می‌کنند فضا را پر می‌کنند. تصویری از تلویزیون OLED ال‌جی در اتاقی که کنسرت موسیقی را نشان می‌دهد. خطوط منحنی آبی که صدای تلویزیون را به تصویر می‌کشند و خطوط منحنی بنفش که صدای ساندبار را بیان می‌کنند فضا را پر می‌کنند.

تنظیمات بیشتر صدا

تلویزیون OLED ال‌جی خود را به ساندبار ال‌جی متصل کنید و به‌طور خودکار به حالت ساندبار بروید و 3 تنظیمات جدید را آشکار کنید.

تصویری از تلویزیون OLED ال جی با ساندبار. ویدیویی از پسری که در حال نواختن گیتار روی صفحه است و تنظیمات Soundbar Mode در بالای صفحه پخش می‌شود. تصویری از تلویزیون OLED ال جی با ساندبار. ویدیویی از پسری که در حال نواختن گیتار روی صفحه است و تنظیمات Soundbar Mode در بالای صفحه پخش می‌شود.
*حالت ساندبار ممکن است بسته به مدل‌های تلویزیون متفاوت باشد.
**کنترل ساندبار صدا ممکن است بسته به مدل های نوار صوتی متفاوت باشد.
***Soundbar را می‌توان جداگانه خریداری کرد.
SELF-LIT OLED

بدون نیاز به نور پس زمینه

پیکسل‌ها زمانی به درخشان‌ترین و روشن‌ترین درجه خود می‌رسند که به تنهایی و بدون درخشش نور پس‌زمینه بدرخشند.
ویدیویی از لایه‌های تلویزیون با یک عکس مناظر پر ستاره در شب در صفحه نمایش اصلی OLED. نور پس‌زمینه ناپدید می‌شود و پلاریزه‌کننده، فیلتر رنگ و OLED با هم ترکیب می‌شوند تا تصویری را به‌قدری روشن تولید کنند که مانند روی آب در زیر تلویزیون منعکس شود. ویدیویی از لایه‌های تلویزیون با یک عکس مناظر پر ستاره در شب در صفحه نمایش اصلی OLED. نور پس‌زمینه ناپدید می‌شود و پلاریزه‌کننده، فیلتر رنگ و OLED با هم ترکیب می‌شوند تا تصویری را به‌قدری روشن تولید کنند که مانند روی آب در زیر تلویزیون منعکس شود.
 • کنتراست بی نهایت

  با مشکی‌های تیره عمیق که فقط با پیکسل‌های خود نورده به دست می‌آیند، کنتراست پررنگ جزئیاتی را که معمولاً چشمان شما از دست می‌دهد با تصاویر واضح و مشخص نشان می‌دهد.
  ویدئویی از یک مرد که در حال پیاده روی در یک تونل غاردار است. یک نوار لغزنده در سراسر صفحه حرکت می‌کند و کنتراست بی‌نهایت را روی تصویر اعمال می‌کند.
 • 100٪ ثبات رنگ و ٪100 حجم رنگ

  با ٪100 ثبات رنگ و حجم، رنگ‌ها دقیقاً مانند رنگ اصلی با رنگ‌های غنی در هر دو محیط روشن وتاریک نمایش داده می‌شوند.
  گواهی ثبات رنگ Intertek. گواهی حجم رنگ Intertek
 • تصویری از دم طوطی در پس زمینه سیاه در گوشه بالای یک تلویزیون OLED باریک در پس زمینه مشکی نمایش داده می‌شود. هر رنگ روی پرهای طوطی زنده و با جسارت مشخص است.
*تصاویر صفحه شبیه‌سازی شده‌اند.
**پنل LG OLED دارای گواهینامه اینترتک (Intertek) برای ثبات رنگ %100 می باشد که از طریق CIE DE2000 با 125 الگوی رنگی اندازه‌گیری شده است.
***بنا به تأییدیه مستقل اینترتک، حجم گاموت رنگی (CGV) نمایشگر برابر با یا فراتر از CGV مربوط به فضای رنگ DCI-P3 می باشد.
تنوع در سایز تلویزیون

هر سایزی که دوست دارید.

محتوای مورد علاقه‌تان و روش دلخواه‌تان برای مشاهده با webOS 23 new Home .
اندازه یک کلیپ از یک فیلم علمی تخیلی برای تبدیل شدن به یک تصویر در صفحه webOS 23 Home UX جدید تغییر می‌کند. پس از اسکرول کردن به پایین، صفحه اصلی توصیه‌های شخصی و محتوای پرطرفدار را نشان می‌دهد. اندازه یک کلیپ از یک فیلم علمی تخیلی برای تبدیل شدن به یک تصویر در صفحه webOS 23 Home UX جدید تغییر می‌کند. پس از اسکرول کردن به پایین، صفحه اصلی توصیه‌های شخصی و محتوای پرطرفدار را نشان می‌دهد.
*تصاویر صفحه نمایش شبیه‌سازی شده است.
*تصاویر صفحه نمایش شبیه‌سازی شده است.
** منوها و برنامه‌های پشتیبانی شده ممکن است بسته به کشور متفاوت باشد.
***منوهای نمایش داده شده ممکن است پس از انتشار متفاوت باشند.
**** توصیه‌های کلمه کلیدی با توجه به برنامه و زمان روز متفاوت است.

مناظر و صداها زنده می‌شوند.

تجربه سینمایی واقعی

صحنه‌ها با تصویر بسیار زنده Dolby Vision و صدای فراگیر و فضایی Dolby Atmos جان می‌گیرند.

تصویری از تلویزیون OLED ال‌جی در اتاقی که در حال پخش یک فیلم اکشن است. امواج صوتی یک گنبد بین مبل و تلویزیون ایجاد می‌کند که صدای فضایی فراگیر را به تصویر می‌کشد. تصویری از تلویزیون OLED ال‌جی در اتاقی که در حال پخش یک فیلم اکشن است. امواج صوتی یک گنبد بین مبل و تلویزیون ایجاد می‌کند که صدای فضایی فراگیر را به تصویر می‌کشد.

تصویر واقعی

پردازش تصویر می‌تواند جذابیت مورد نظر یک فیلم را حذف کند. حالت فیلم‌ساز برای لذت بردن از فیلم‌ها، برش کارگردان را حفظ می‌کند.

تصویری از تدوینگر فیلم که در یک فیلم تسلط دارد. تصویری از تدوینگر فیلم که در یک فیلم تسلط دارد.

دسترسی به دنیایی از سرگرمی

همه سرویس‌های پخش آنلاین مورد علاقه خود را مستقیماً از تلویزیون تماشا کنید، از جمله Netflix7، Prime Video8، Apple TV+9، و LG Channels.

پوستری چهارشنبه از نتفلیکس، گنجینه ملی از دیزنی+، حلقه‌های قدرت از پرایم ویدئو، تد لسو از اپل تی‌وی پلاس، و عکسی از کانال‌های ال‌جی با پلنگ در طبیعت. پوستری چهارشنبه از نتفلیکس، گنجینه ملی از دیزنی+، حلقه‌های قدرت از پرایم ویدئو، تد لسو از اپل تی‌وی پلاس، و عکسی از کانال‌های ال‌جی با پلنگ در طبیعت.
*در دسترس بودن محتوا و برنامه ممکن است بسته به کشور یا منطقه متفاوت باشد.
** اشتراک‌های جداگانه برای خدمات OTT مورد نیاز است.
تجربه فوق‌العاده گیمینگ

وارد ماجراهای گیمینگ حماسی شوید.

هر بار که بازی می‌کنید حس برنده شدن دارید. زمان پاسخگویی سریع 0.1 میلی‌ثانیه، سازگاری NVIDIA G-Sync، پشتیبانی از AMD FreeSync Premium و VRR برای ایجاد تصویری روان و شفاف. همه این ویژگی‌ها کنار هم قرار می‌گیرند، در حالی که UX گیمر محور و استریم بازی ساده به شما امکان می‌دهند مستقیم وارد شوید و شروع به بازی کنید.
تصویری از سه مرد در حال بازی مسابقه‌ای در تلویزیون OLED ال‌جی در یک آپارتمان شهری مدرن. تصویری از سه مرد در حال بازی مسابقه‌ای در تلویزیون OLED ال‌جی در یک آپارتمان شهری مدرن.
*زمان پاسخ تست‌شده و تایید شده توسط Intertek.
**VRR یک مشخصات تایید شده HDMI 2.1 است.
داشبورد بازی و بهینه‌ساز

تنظیمات بازی در یک نگاه

تنظیمات ایده‌آل را برای سبک بازی و محیط بازی خود با بهینه‌ساز بازی اعمال کنید. در Sound Tab غوطه‌ور شوید و اکشن یا Game Tab را تقویت کنید تا مطمئن شوید همه چیز درست به نظر می‌رسد و احساس می‌شود. نیازی به توقف نیست. به سادگی از طریق داشبورد بازی به منو دسترسی داشته باشید، که در حین بازی روی اکشن قرار می‌گیرد.
سه صفحه بازی در برابر یک پس‌زمینه گرادیان مشکی نشان داده شده است. یک بازی اتومبیل‌رانی را نشان می‌دهد که داشبورد بازی روی اکشن قرار دارد. دیگری یک بازی علمی-تخیلی را با منوی Game Optimizer نشان می‌دهد. و آخرین صفحه نمایش، زبانه بازی Game Optimizer را روی یک بازی موسیقی نشان می‌دهد. سه صفحه بازی در برابر یک پس‌زمینه گرادیان مشکی نشان داده شده است. یک بازی اتومبیل‌رانی را نشان می‌دهد که داشبورد بازی روی اکشن قرار دارد. دیگری یک بازی علمی-تخیلی را با منوی Game Optimizer نشان می‌دهد. و آخرین صفحه نمایش، زبانه بازی Game Optimizer را روی یک بازی موسیقی نشان می‌دهد.
حس ورزش

تنها همراه برای تماشای بازی‌های نفس‌گیر

ورزش در کانون توجه قرار می‌گیرد. یک اعلان ورزشی شخصی، با دسترسی مستقیم به برنامه مسابقات از صفحه اصلی، شما را در جریان تیم مورد علاقه‌تان قرار می‌دهد. با پشتوانه یک دهه نوآوری، تنها LG OLED می‌تواند رئالیسم استادیوم‌مانند را با صفحه‌نمایش وسیع و وضوح بالای پردازنده هوش مصنوعی α9 4K Gen6 برای شما به ارمغان آورد — ایده‌آل برای تماشای دو بازی همزمان با نمایش تصویر در تصویر.
تصویر نمایشگر از یک بازی فوتبال با بازیکنی در لباس قرمز، که قصد دارد توپ را در عرض استادیوم شوت کند. امتیاز بازی در پایین صفحه نمایش قابل مشاهده است. چمن سبزِ زمین بازی، فراتر از صفحه نمایش در پس زمینه سیاه قابل مشاهده است. تصویر نمایشگر از یک بازی فوتبال با بازیکنی در لباس قرمز، که قصد دارد توپ را در عرض استادیوم شوت کند. امتیاز بازی در پایین صفحه نمایش قابل مشاهده است. چمن سبزِ زمین بازی، فراتر از صفحه نمایش در پس زمینه سیاه قابل مشاهده است.
*تصویر فقط برای اهداف مصور سازی است.
*فقط 65C3 به عنوان مثال در تصویر نشان داده شده است. همه مدل‌های OLED 2023 ال‌جی دارای بسته‌بندی سازگار با محیط زیست هستند.
1.α-realism به کیفیت واقعی تصویر و صدا اشاره دارد که از پردازنده α9 AI Processor 4K Gen6 ال‌جی نشأت گرفته است.
2. همه مدل‌های LG OLED evo، به جز 48/42 C3، روشن‌تر از تلویزیون‌های OLED معمولی هستند.
3.با مدل‌های غیر از OLED evo مقایسه شده و بر مبنای اندازه‌گیری تمام سفید استوار است.
4. الگوریتم تقویت نور شامل 48/42 C3 نمی‌شود.
5.Synergy bracket با 77/65/55 C3 سازگار است.
6.ابعاد لبه شیب‌دار باریک با شامل 83/48 C3. نمی‎‌شود.
7.به عضویت سرویس پخش آنلاین نتفلیکس نیاز است.
8.به اشتراک دیزنی پلاس نیاز است. تابع ضوابط در http://www.disneyplus.com ⓒ 2023 Disney و نهادهای مرتبط با آن.
9.آمازون پرایم ویدئو و همه لوگوهای مربوط، نشان‌های تجاری شرکت Amazon.com یا شرکت‌های وابسته به آن هستند. هزینه‌های عضویت در آمازون پرایم و یا پرایم ویدئو اعمال می‌شود. برای اطلاع از جزئیات بیشتر به primevideo.com/terms مراجعه کنید.
10.اشتراک اپل تی وی پلاس مورد نیاز است. اپل، لوگوی اپل و اپل تی وی نشان‌های تجاری شرکت اپل هستند که در ایالات متحده و سایر کشورها به ثبت رسیده‌اند.
مردم چه می‌گویند

Compare

0