10 سال LG OLED.
یک دهه در اوج.

*منبع: امدیا (Omdia). وضعیت های فروش (2022-2013). نتایج مورد تأیید LG Electronics نیستند. مسئولیت هرگونه اعتماد به این نتایج بر عهده شخص ثالث می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای https://www.omdia.com/ مراجعه نمایید.
یک صفحه نمایش صاف ظاهر می‌شود. به اطراف می‌چرخد ​​و فقط 2 لایه را با عبارت «Self Lit» نشان می‌دهد. سپس، به طرفین حرکت می‌کند و به جلو می‌چرخد تا ابعاد باریک را با کلمه «باریک» نشان دهد. بعد از آن، صفحه مانند یک زیرانداز با کلمه «قابل چرخش» می‌پیچد. پس از باز شدن، صفحه نمایش در کنار کلمه «قابل انعطاف» خم می‌شود. کلمه «42-اینچ» در سمت راست بالای صفحه نمایش داده می‌شود. صفحه نمایش گسترش می‌یابد تا بزرگترین «OLED اینچ-97» را نشان دهد. سپس، صفحه به LG Signature OLED R تبدیل می‌شود و کل مجموعه ظاهر می‌شود. یک صفحه نمایش صاف ظاهر می‌شود. به اطراف می‌چرخد ​​و فقط 2 لایه را با عبارت «Self Lit» نشان می‌دهد. سپس، به طرفین حرکت می‌کند و به جلو می‌چرخد تا ابعاد باریک را با کلمه «باریک» نشان دهد. بعد از آن، صفحه مانند یک زیرانداز با کلمه «قابل چرخش» می‌پیچد. پس از باز شدن، صفحه نمایش در کنار کلمه «قابل انعطاف» خم می‌شود. کلمه «42-اینچ» در سمت راست بالای صفحه نمایش داده می‌شود. صفحه نمایش گسترش می‌یابد تا بزرگترین «OLED اینچ-97» را نشان دهد. سپس، صفحه به LG Signature OLED R تبدیل می‌شود و کل مجموعه ظاهر می‌شود.
*منبع: امدیا (Omdia). وضعیت های فروش (2022-2013). نتایج مورد تأیید LG Electronics نیستند. مسئولیت هرگونه اعتماد به این نتایج بر عهده شخص ثالث می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای https://www.omdia.com/ مراجعه نمایید.
اولین‌های جهان

یک دهه نوآوری

فناوری‌های پیشگام برتر که پیش از این هرگز ندیده‌ بوده‌اید. در سال 2013، ما OLED 55 اینچی مرزی-چالشی خود را به جهان معرفی کردیم. با OLED 4K در سال 2014 و سپس 8K در سال 2019 جهشی بزرگ رو به جلو داشتیم. در سال 2020 شاهد تحولی در شکل تلویزیون با OLED قابل چرخش بودیم. و در سال 2022، با OLED Flex انعطاف پذیر 42 اینچی فراتر از تصور شما رفتیم.
تصاویر LG OLEDهای مشهور: OLED خمیده 2013، OLED 4K سال 2014، OLED 8K  سال 2019، OLED قابل چرخش 2020، و LG OLED Flex سال 2022. تصاویر LG OLEDهای مشهور: OLED خمیده 2013، OLED 4K سال 2014، OLED 8K  سال 2019، OLED قابل چرخش 2020، و LG OLED Flex سال 2022.
طراحی نوآورانه

10 سال مرزهای چالش برانگیز

به مدت 10 سال، LG OLED با نوآوری‌هایی مانند OLED W7 با کاغذدیواری نازک 2017 و 20 گزینه قابل خم شدن OLED Flex 2022، از انتظارات شما جلوتر بوده است.
چرخ و فلکی از تلویزیون‌های LG OLED مشهور در موقعیت‌های مختلف: LG OLED W7 با کاغذدیواری نازک 2017 در اتاقی با تم طبیعی با گیاهان و تزئینات چوبی. LG OLED G1 2021 با پایه گالری در فضایی مدرن و هنری. LG OLED Pose 2022 از نمای پشتی در اتاقی غیرمتعارف و دوباره از جلو در فضایی مینیمال دیده می‌شود. LG OLED Flex در اتاق بازی‌ها. نمای خطی LG OLED Easel در اتاقی زیبا و آراسته. چرخ و فلکی از تلویزیون‌های LG OLED مشهور در موقعیت‌های مختلف: LG OLED W7 با کاغذدیواری نازک 2017 در اتاقی با تم طبیعی با گیاهان و تزئینات چوبی. LG OLED G1 2021 با پایه گالری در فضایی مدرن و هنری. LG OLED Pose 2022 از نمای پشتی در اتاقی غیرمتعارف و دوباره از جلو در فضایی مینیمال دیده می‌شود. LG OLED Flex در اتاق بازی‌ها. نمای خطی LG OLED Easel در اتاقی زیبا و آراسته.
*تصاویر صفحه شبیه‌سازی شده‌اند.

آغاز دهه‌ای دیگر

بهترین OLED

تلویزیون OLED برتر جهان

LG OLED از فناوری اصلاح‌شده در دهه گذشته برخودار است. امروز، به لطف واقعیت پیشرفته پردازنده a9 AI 4K Gen6 و بوستر مکس روشنایی که روشنایی را تا 70 درصد افزایش می‌دهد، زندگی باورنکردنی‌تر از قبل به نظر می‌رسد.
پردازنده α9 روی یک پس‌زمینه مشکی ظاهر شده و به تصویر بازی هاکی روی یخ تبدیل می‌شود. مربع‌ها روی نواحی خاصی از صفحه نمایش ظاهر می‌شوند تا اصلاحات پردازنده را نشان دهند. پردازنده α9 روی یک پس‌زمینه مشکی ظاهر شده و به تصویر بازی هاکی روی یخ تبدیل می‌شود. مربع‌ها روی نواحی خاصی از صفحه نمایش ظاهر می‌شوند تا اصلاحات پردازنده را نشان دهند.
*پرفروش ترین برند OLED جهان از سال 2013 تا 2022.
**برای همه مدل های OLED evo به جز 48/42 C3 اعمال می شود.
*** برای 55/65/75 G3 اعمال می شود. روشنایی بر اساس سری و اندازه متفاوت است.
****با مدل های غیر از OLED evo مقایسه شده و بر مبنای اندازه گیری تمام سفید استوار است.
*****منبع: امدیا (Omdia). وضعیت های فروش (2022-2013). نتایج مورد تأیید LG Electronics نیستند. مسئولیت هرگونه اعتماد به این نتایج بر عهده شخص ثالث می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای https://www.omdia.com/ مراجعه نمایید.
webOS 23 New Home

متناسب با سلیقه شما

webOS 23 New Home سلیقه شما را با Quick Cards منعکس می‌کند تا به برنامه‌ها، محتوا و سرویس‌های مورد علاقه‌تان جهش کند.
مونتاژی از انواع مختلف محتوا، از جمله کنسرت، مسابقه درساژ، و فیلم علمی- تخیلی. اندازه فیلم تغییر می‌کند تا به تصویری در صفحه webOS 23 New Home UX تبدیل شود. مونتاژی از انواع مختلف محتوا، از جمله کنسرت، مسابقه درساژ، و فیلم علمی- تخیلی. اندازه فیلم تغییر می‌کند تا به تصویری در صفحه webOS 23 New Home UX تبدیل شود.
*تصاویر صفحه شبیه‌سازی شده‌اند.
تطابق زندگی با سبک

در هم آمیخته با فضای شما

LG OLED که تکمیل‌کننده نحوه زندگی شماست، بهترین گزینه برای زندگی بی‌نظیر و زیبایی منزلتان است.
صفحه‌ نمایش webOS 23 New Home UX را در حال حرکت به سمت راست نشان می‌دهد و یک عکس افقی روی صفحه ظاهر می‌شود. پس‌زمینه مشکی همراه با LG OLED نصب شده روی دیوار، به فضای زندگی روشن و مدرن تبدیل می‌شود. صفحه‌ نمایش webOS 23 New Home UX را در حال حرکت به سمت راست نشان می‌دهد و یک عکس افقی روی صفحه ظاهر می‌شود. پس‌زمینه مشکی همراه با LG OLED نصب شده روی دیوار، به فضای زندگی روشن و مدرن تبدیل می‌شود.