Pure Colors
حس واقعی حضور در صحنه‌های بازی

LG NanoCell با اعمال نانوذراتی با اندازه حدود 1 نانومتر جهت حذف رنگ‌های کدر و ارتقا کیفیت تصویر، رنگ‌هایی ناب خلق می‌کند. این فناوری باعث ایجاد تصویری شگفت‌انگیز می‌شود. بازی واقعی را با رنگ‌های ناب در صفحه نمایشی بسیار بزرگ تجربه کنید.
تلویزیون NanoCell نصب‌شده روی دیوار در حال نمایش مسابقه ماشین‌سواری است. در زیر آن، فناوری NanoCell جهت بهبود کیفیت تصویر نمایش داده شده است. تلویزیون NanoCell نصب‌شده روی دیوار در حال نمایش مسابقه ماشین‌سواری است. در زیر آن، فناوری NanoCell جهت بهبود کیفیت تصویر نمایش داده شده است.

رنگ‌های ناب ایجاد شده توسط LG NanoCell

رنگ‌های ناب ایجاد شده توسط LG NanoCell1 رنگ‌های ناب ایجاد شده توسط LG NanoCell2
NanoCell technology is shown to improve image quality. NanoCell technology is shown to improve image quality.
*معمولی به تلویزیون‌های LG UHD بدون فناوری NanoCell اشاره دارد.

Pure Colors
حس واقعیت در تصاویر بازی

VRR و HGiG قابلیت NanoCell اجازه می‌دهد بالاترین کیفیت تصویر را بدون گسستگی و تاخیر ورودی پایین تجربه کنید. اکنون می‌توانید دنیاهای مجازی را کشف کنید که تشخیص آن‌ها از واقعیت دشوار است.
مردی که روی مبلی در اتاقی تاریک نشسته و در حال بازی نقش‌آفرینی در تلوزیونی بزرگ است. مردی که روی مبلی در اتاقی تاریک نشسته و در حال بازی نقش‌آفرینی در تلوزیونی بزرگ است.
*تصاویر شبیه سازی شده‌اند.
*برای پشتیبانی از این ویژگی به روز رسانی نرم افزار مورد نیاز است.
*HGiG گروه داوطلبی از شرکت‌های صنعت بازی و صفحه نمایش تلویزیون است که برای مشخص کردن و در دسترس قرار دادن دستورالعمل‌های عمومی برای پیشرفت تجربیات مصرف‌کننده از بازی در HDR و قرار دادن آن در اختیار عموم گرد هم می‌آیند.

واکنش سریع به بازی با رنگ‌های ناب

تأخیر ورودی پایین و ALLM از طریق HDMI 2.1 شما را یک گام به پیروزی نزدیک‌تر می‌کند.تجربه بازی آنی NanoCell با رنگ‌های ناب تکمیل می‌شود.
مردی که روی صندلی مسابقه جلوی تلویزیون بزرگی نشسته و ماشین‌سواری بازی می‌کند. مردی که روی صندلی مسابقه جلوی تلویزیون بزرگی نشسته و ماشین‌سواری بازی می‌کند.
*داده‌های تأخیر ورودی بر اساس مدل‌های NANO90 است.

مشاهده رنگ‌های ناب در تلویزیون‌های LG NanoCell که برای راحتی چشم شما طراحی شده‌اند

تلویزیون‌های LG NanoCell گواهی «عدم خطر فتوبولوژیکی LED» را از Underwriters Laboratories (UL) دریافت کرده است، بدین ترتیب از چشم‌های شما در برابر نور مضر ساطع‌شده محافظت می‌شود.
تصویر جنگل روی صفحه تلویزیون تصویر جنگل روی صفحه تلویزیون
1)علامت تأییدشده UL علامت LG NanoCell 65NANO90 و 65NANO80 است.
2)کمیسیون بین‌المللی الکتروتکنیک

بدون وقفه در ماراتون بازی

آماده‌سازی برای بازی بسیار مهم است. باید نور و بلندگوها را تنظیم کنید، گاهی پیش می‌آید که نمی‌توانید بازی را متوقف یا از کنترل از راه دور تلویزیون استفاده کنید. برای آن موقعیت‌ها از LG ThinQ هوشمند داخلی استفاده کنید و کنترل صوتی بدون دخالت دست به شما اجازه می‌دهد بازی را به دست بگیرید.
مردی که روی صندلی مسابقه جلوی تلویزیون بزرگی نشسته و ماشین‌سواری بازی می‌کند. مردی که روی صندلی مسابقه جلوی تلویزیون بزرگی نشسته و ماشین‌سواری بازی می‌کند.
*در دسترس بودن دستور صوتی ممکن است بسته به محصول و کشور متفاوت باشد.
*کنترل بدون دست در مدل‌های NANO95 ،NANO97 ،NANO99 LG NanoCell پشتیبانی می‌شود.

بازی در صفحه نمایش بسیار بزرگ

در مورد تلویزیون LG NanoCell بیشتر بدانیم.

The racing game scene with link button. The racing game scene with link button.