Nano رنگ‌هایی ناب خلق می‌کند

LG NanoCell با اعمال نانوذراتی با اندازه حدود 1 نانومتر جهت حذف رنگ‌های کدر و ارتقا کیفیت تصویر، رنگ‌هایی ناب خلق می‌کند. این فناوری باعث ایجاد تصویری شگفت‌انگیز می‌شود.
تلویزیونی با پس‌زمینه ارغوانی شناور است. کریستالی روی صفحه نمایش وجود دارد. تلویزیونی با پس‌زمینه ارغوانی شناور است. کریستالی روی صفحه نمایش وجود دارد.

نحوه تولید رنگ‌های ناب

ذرات نانو با تبدیل رنگ‌های ناخالص به رنگ‌های خالص، کیفیت تصویر تلویزیون را به تصویری دارای رنگ شفاف و دقیق ارتقا می‌دهند.
نمودار طیف RGB که فیلتر کردن رنگ‌ها و تصاویر بی‌روح را در بالای مقایسه شفافیت رنگ بین تلویزیون دارای فناوری NanoCell و معمولی را نمایش می‌دهد نمودار طیف RGB که فیلتر کردن رنگ‌ها و تصاویر بی‌روح را در بالای مقایسه شفافیت رنگ بین تلویزیون دارای فناوری NanoCell و معمولی را نمایش می‌دهد
نانوذرات با تبدیل رنگ‌های ناخالص به رنگ‌های خالص، کیفیت تصویر تلویزیون را به تصویری دارای رنگ شفاف و دقیق بهبود می‌دهد. نانوذرات با تبدیل رنگ‌های ناخالص به رنگ‌های خالص، کیفیت تصویر تلویزیون را به تصویری دارای رنگ شفاف و دقیق بهبود می‌دهد.
*معمولی به تلویزیون‌های LG UHD بدون فناوری NanoCell اشاره دارد.

رنگ‌های ناب اکنون در Real 8K

رنگ‌های ناب در ترکیب با رزولوشن 8K، کیفیت تصویر را به سطح بالاتری می‌رسانند. برای درک واقعیت صحیح 8K، تک‌تک 33 میلیون پیکسل باید جداگانه و منحصربه‌فرد ظاهر شود. LG NanoCell از الزامات وضوح تعیین‌شده توسط CTA* برای تلویزیون 8K بسیار فراتر رفته است. به همین دلیل است که LG NanoCell 8K کیفیت «Real 8K» را نمایش می‌دهد.
تلویزیون NanoCell که روی دیوار نصب شده است. می‌توانید منظره‌ای را روی صفحه مشاهده کنید. تلویزیون NanoCell که روی دیوار نصب شده است. می‌توانید منظره‌ای را روی صفحه مشاهده کنید.
*CTA (انجمن فناوری مصرف‌کنندگان): سازمان استاندارد و تجاری که نماینده بیش از 2,200 شرکت فناوری مشتری در ایالات متحده است.
*لوگوی CTA به محصول داده می‌شود تا تأییدکننده رعایت الزامات وضوح رسمی صنعت باشد.
*تصاویر شبیه‌سازی شده‌اند.
*مقادیر CM بر اساس مدل‌های 65NANO97/98 آزمایش‌شده توسط TUV است.
*مقدار CM ذکر شده به صورت افقی آزمایش شده است.

رنگ‌های ناب همگام با 8K بهینه شده

محتوای 8K یک گام بالاتر از رنگ‌های خالص است. LG NanoCell تجربه تماشای محتوای Real 8K را از طریق قابلیت بهینه‌سازی محتوای 8K به شما ارائه می‌دهد.
زنی در حال تماشای تلویزیون در اتاق پذیرایی است. منظره‌ای در صفحه نمایش داده می‌شود. زنی در حال تماشای تلویزیون در اتاق پذیرایی است. منظره‌ای در صفحه نمایش داده می‌شود.
*تصاویر شبیه‌سازی شده‌اند.
1) با AV1 قادر خواهید بود آخرین ویدئوهای 8K یوتیوب را تماشا کنید. پشتیبانی از HEVC و VP9 باعث پوشش سایر خدمات پخش آنلاین و پخش آنلاین فایل‌های رسانه روی دستگاه می‌شود.
2) پخش آنلاین ممکن است نیازمند به‌روزرسانی نرم‌افزار پس از خرید باشد. در دسترس بودن محتوای 8K ممکن است به ارائه‌دهنده خدمات بستگی داشته باشد. پخش 8K نیازمند پهنای باند اینترنت بالاست.

مشاهده رنگ‌های ناب در تلویزیون‌های LG NanoCell که برای راحتی چشم شما طراحی شده‌اند

تلویزیون‌های LG NanoCell گواهی «عدم خطر فتوبولوژیکی LED» را از Underwriters Laboratories (UL) دریافت کرده است، بدین ترتیب از چشم‌های شما در برابر نور مضر ساطع‌شده محافظت می‌شود.
تصویر جنگل روی صفحه تلویزیون تصویر جنگل روی صفحه تلویزیون
1)علامت تأییدشده UL علامت LG NanoCell 65NANO90 و 65NANO80 است.
2)کمیسیون بین‌المللی الکتروتکنیک

رنگ‌های ناب روی دیوار شما

پایه دیواری روی دیوار قرار می‌گیرد تا با فضای زندگی شما ترکیب شده و احساس قرار داشتن در گالری به شما دست دهد. فاصله حداقلی نصب روی دیوار اجازه می‌دهد تلویزیون LG NanoCell مانند اثری هنری روی دیوار نصب شود تا ظاهری مدرن به فضای زندگی شما ببخشد.
اتاق پذیرایی با تلویزیون نصب‌شده روی دیوار که منظره‌ای طبیعی نشان می‌دهد. اتاق پذیرایی با تلویزیون نصب‌شده روی دیوار که منظره‌ای طبیعی نشان می‌دهد.
*پایه تلویزیون عرضه می‌شود. براکت پایه دیواری نازک جداگانه فروخته می‌شود.
 • لوگوهای جوایز NanoCell دریافت شده است.

  جوایز نوآوری CES 2020
  -86NANO90

 • لوگوهای جوایز NanoCell دریافت شده است.

  نسبت تضاد تصویر تحسین‌برانگیز و زاویه دید وسیع.
  -86NANO90

 • لوگوهای جوایز NanoCell دریافت شده است.

  برنده جایزه Red Dot Design سال 2019
  - 75NANO99

*جوایز نوآوری CES بر اساس مطالب توصیفی ارسالی به داوران است.
*CTA صحت مطالب ارسالی یا ادعاها را تأیید نکرده و دستگاه‌هایی که برنده جایزه شده‌اند را آزمایش نکرده است.