افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها

ساندبار SP7Y با 5.1 کانال
توان خروجی 440 وات

قابلیت‌های کلیدی

See Retailer for Pricing

فروش مقدار محدود

مقدار موجود 0
 • vip-price-message
  (SP7Y)
  ريال ایران
  ريال ایران
  قیمت اعضای ال جی
مجموع

component-OBScountrySelectDesc

See Retailer for Pricing

فروش مقدار محدود

مقدار موجود 0
 • vip-price-message
  (SP7Y)
  ريال ایران
  ريال ایران
  قیمت اعضای ال جی
مجموع
ساندبار SP7Y با 5.1 کانال توان خروجی 440 وات

ساندبارهای ال‌جی بهترین تطبیق‌پذیری را با تلویزیون‌های ال‌جی دارند.

 • یک تلویزیون، ساندبار و ساب ووفر واقع در اتاق نشیمن ساده.

  طراحی تطبیق‌پذیر با تلویزیون ال‌جی

  ساندبارهای ال‌جی با تطبیق کامل با تلویزیون‌های ال‌جی صدایی با کیفیت ارائه داده و فضای داخلی منزل شما را ارتقا می‌دهند.

 • ریموت کنترل در دست شخصی مشاهده می‌شود که در حال کنترل تلویزیون و ساندبار در پشت آن است. آیکون‌های تلویزیون و ساندبار ال‌جی قابل رویت هستند.

  Soundbar Mode Control

  توان خروجی، حجم صدا و حالات صوتی ساندبار با ریموت کنترل تلویزیون ال‌جی قابل کنترل می‌باشد.

 • تصویر تراشه آلفا در تلویزیون به همراه یک دستگاه ساندبار در زیر آن مشاهده می‌شود. تصویر امواج صوتی نیز که از ساندبار بیرون می‌آیند، دیده می‌شوند.

  TV Sound Mode Share

  ساندبارهای ال‌جی با پردازنده ارتقا یافته هوش مصنوعی تلویزیون ال‌جی در سال 2021، صدای بهتری را تولید می‌کنند.

یک مجموعه‌ی کامل

طراحی تطبیقی ساندبارها و تلویزیون‌های ال‌جی به گونه‌ای ‌است تا مکمل یکدیگر باشند. هر یک از عناصر طراحی به دقت انتخاب شده است تا با منزل شما سازگار بوده و سبک مدرنی به فضای شما اضافه کنند.
یک تلویزیون، ساندبار و ساب ووفر واقع در اتاق نشیمن ساده. یک تلویزیون، ساندبار و ساب ووفر واقع در اتاق نشیمن ساده.

استفاده همزمان از یک کنترل برای تلویزیون و ساندبار

شما قادر خواهید بود توان خروجی، حجم صدا و حالات صوتی ساندبار را تنها با کنترل تلویزیون ال‎جی کنترل کنید. این کار راحتی شما را به حداکثر می‌رساند.
ریموت کنترل در دست شخصی مشاهده می‌شود که در حال کنترل تلویزیون و ساندبار در پشت آن است. آیکون‌های تلویزیون و ساندبار ال‌جی قابل رویت هستند. ریموت کنترل در دست شخصی مشاهده می‌شود که در حال کنترل تلویزیون و ساندبار در پشت آن است. آیکون‌های تلویزیون و ساندبار ال‌جی قابل رویت هستند.
*Soundbar Mode Control ممکن است براساس مدل‌های ساندبار متفاوت باشد.
**استفاده از ریموت کنترل تلویزیون ال‌جی تنها به قابلیت‌های مشخصی محدود می‌شود.

ساندبار خود را با پردازنده هوش مصنوعی تلویزیون ال‌جی ارتقا دهید.

پردازنده هوش مصنوعی α9 (آلفا 9) ارتقا یافته در سال 2021 به ساندبار ال‌جی شما در تولید صدای بهتر کمک می‌کند. TV Sound Mode Share به ساند‌بار اجازه می‌دهد تا از توان پردازشی تلویزیون و قابلیت AI Sound Pro استفاده کند تا صدای واضح‌تری بشنوید. ترکیب ساندبار و تلویزیون ال‌جی به شما امکان می‌دهد از تلویزیون خود به بهترین نحو ممکن استفاده کنید.
تصویر تراشه α9 در تلویزیون به همراه یک دستگاه ساندبار در زیر آن مشاهده می‌شود. جلوه امواج صوتی نیز که از ساندبار بیرون می‌آیند، دیده می‌شود. تصویر تراشه α9 در تلویزیون به همراه یک دستگاه ساندبار در زیر آن مشاهده می‌شود. جلوه امواج صوتی نیز که از ساندبار بیرون می‌آیند، دیده می‌شود.
*TV Sound Mode Share ممکن است براساس مدل‌های تلویزیون متفاوت باشد.
**نسخه پردازنده هوش مصنوعی تلویزیون براساس مدل‌های تلویزیون تغییر می‌کند.

ساندبار ال‌جی کیفیت صدای تلویزیون را به حداکثر می‌رساند.

 • نمای نزدیک از سمت چپ ساندبار ال‌جی با لوگوی Meridian در گوشه پایین و سمت چپ محصول نشان داده می‌شود. گوشه پایین و سمت چپ تلویزیون نیز قابل مشاهده است.

  Meridian

  برند معتبر سیستم صوتی بریتانیایی که سیستم‌های صوتی نوآورانه و زیبایی را تولید می‌کند.

 • مجموعه‌ای از دو بلندگوی عقب، ساب ووفر، ساندبار و تلویزیون در یک اتاق نشیمن سفید جای گرفته‌اند. پوستر یک سریال تلویزیونی در صفحه نمایش تلویزیون به تصویر کشیده شده است.

   5.1Ch DTS Virtual:X

  صدای فراگیر و واقعی در تلویزیون‌های ال‌جی به فیلم‌های سینمایی و موسیقی جان می‌بخشد.

 • یک تلویزیون و ساندبار در اتاق نشیمن مشاهده می‌شوند. یک بازی FPS در صفحه نمایش تلویزیون در جریان است و کانال تلویزیون به یک مسابقه فوتبال تغییر می‌کند. (ویدئو را پخش کنید)

  New Sound Modes

  تنظیمات صدای متناسب با پخش مسابقات ورزشی و گیمینگ تجربه شما را از تماشا و بازی با تلویزیون‌های ال‌جی ارتقا می‌دهد.

 • تلویزیون روی دیوار نصب شده است. تلویزیون افرادی را در حال کف زدن در کنسرت نشان می‌دهد در این حین کانال تلویزیون به صحنه‌ای از فیلم سینمایی با خودرویی در حال حرکت در جنگل تغییر می‌کند و سپس کانال یک بار دیگر به اخبار و مجری در حال صحبت تغییر می‌کند. ساندبار ال‌جی درست در زیر تلویزیون و روی قفسه‌ای به رنگ بژ قرار گرفته است.

  AI Sound Pro

  صدای متناسب با هر محتوا، تجربه فراگیر‌ی را در تماشای تلویزیون در اختیار شما قرار می‌دهد.

صدایی با وضوح بالا با Meridian

از سال 1977، Meridian راه کار‌های صوتی نوآورانه‌ای را با عملکرد عالی عرضه کرده است که لذت کاربر از موسیقی و فیلم سینمایی را دوچندان می‌کند. این شرکت پیشرو در زمینه محتوای صوتی با وضوح بالا درمورد پردازش سیگنال دیجیتال (DSP) نقشی تمام عیار در توسعه و به کارگیری فناوری‌های پیشرو ایفا کرده است.
 • سیستم‌های صوتی معتبر بریتانیایی (Meridian)

  از سال 1977، Meridian راه کارهای صوتی نوآورانه ای را با عملکرد عالی عرضه کرده است. این شرکت مرزها را کنار زده، و محصولاتی عرضه کرده است که لذت کاربر از موسیقی و فیلم سینمایی را در هر جایی که باشند ارتقا می‌دهد.
  Collage. با حرکت در جهت عقربه‌های ساعت از بالا و سمت چپ: دو تصویر از سخت‌افزار داخلی Meridian (بلندگوی سفید رنگ Meridian و پیشخوان تحقیق و توسعه Meridian)
 • فناوری‌های پیشگام Meridian

  Meridian، پیشرو در زمینه تولید صدای با کیفیت، در مورد پردازش سیگنال دیجیتال (DSP) نقشی تمام عیار در توسعه و بکارگیری فناوری‌های پیشرو ایفا کرده است.
  فناوری‌های پیشگام Meridian
 • پردازش سیگنال دیجیتال

  DSP با امکان پذیر‌کردن کنترل مطلق روی سیگنال صوتی، طراحی فناوری‌های پیشرفته‌ای که قادر به بهبود تجربه شنیداری در هر محیطی باشند را فراهم می‌کند.
  تصویری از تراشه DSP
 • Meridian Lossless Packing

  Meridian همکاری بلندمدتی با ال‌جی داشته و شریک فناوری با Dolby است. فناوری Meridian Lossless Packing دارای استاندارد Dolby به عنوان استانداردی برای سیستم‌های صوتی DVD می‌باشد.
  تصویر لوگوی MLP LOSELESS
 • دارای تاییدیه "Master Quality"

  Meridian فناوری MQA را برای پخش موسیقی با بالاترین کیفیت صدای ممکن توسعه داده است.
  لوگوی دارای تاییدیه "Master Quality"

صدای با کیفیت

ساندبار SP7Y ال‌جی محتوای صوتی با وضوح بالا (24 بیت و 96 کیلوهرتز) ارائه می‌دهد. این مدل موجب تولید صدای دقیق‌تری می‌شود و در نتیجه همه چیز را همانطور که باید می‌شنوید.
نمای نزدیک از سمت راست ساندبار ال‌جی با لوگوی ال‌جی در گوشه پایین و سمت راست محصول نمای نزدیک از سمت راست ساندبار ال‌جی با لوگوی ال‌جی در گوشه پایین و سمت راست محصول

صدای فراگیر 5.1 کانال

صدای 5.1 کانال همراه با توان خروجی 440 وات و یک ساب ووفر - ساندبار SP7Y ال‌جی مجموعه کاملی با صدای قوی و ارتقا یافته است.
مجموعه‌ای از دو بلندگوی عقب، ساب ووفر، ساندبار و تلویزیون در یک اتاق نشیمن سفید جای گرفته‌اند. پوستر یک سریال تلویزیونی در صفحه نمایش تلویزیون به تصویر کشیده شده است. مجموعه‌ای از دو بلندگوی عقب، ساب ووفر، ساندبار و تلویزیون در یک اتاق نشیمن سفید جای گرفته‌اند. پوستر یک سریال تلویزیونی در صفحه نمایش تلویزیون به تصویر کشیده شده است.
*کیت بلندگوی عقب برای مدل‌های SPD7Y ،SP8YA ،SP9YA و SP7Y به صورت جداگانه فروخته می‌شود.
**بلندگوهای عقب به گیرنده بی‌سیم همراه متصل است، اما در تصویر نمایش داده نشده است.

قدرت صدای Dolby با ساندبارها و تلویزیون‌های ال‌جی

DTS Virtual:X برای دستیابی به یک تجربه شنیداری واقعی‌تر با استفاده از تکنیک‌های پردازش صوتی به صدا اجازه می ‌دهد کل اطراف شما را فرا بگیرد. با صدایی واضح‌تر و گیراتر به همه فیلم‌های سینمایی و موسیقی های شما روح واقعیت می‌دمد.
تلویزیون روی دیوار نصب شده است. پوستر یک سریال تلویزیونی در صفحه نمایش تلویزیون به تصویر کشیده شده است. ساندبار ال‌جی درست در پایین تلویزیون روی قفسه سفید رنگ به همراه ساب ووفر در کنار آن قرار گرفته است. لوگوی Dolby Atmos و DTS:X در پایین و وسط تصویر مشاهده می‌شود. تلویزیون روی دیوار نصب شده است. پوستر یک سریال تلویزیونی در صفحه نمایش تلویزیون به تصویر کشیده شده است. ساندبار ال‌جی درست در پایین تلویزیون روی قفسه سفید رنگ به همراه ساب ووفر در کنار آن قرار گرفته است. لوگوی Dolby Atmos و DTS:X در پایین و وسط تصویر مشاهده می‌شود.
*مدل‌های SP8YA ،SP9YA ،SP11RA و SPD7Y از Dolby Atmos و DTS:X برخوردار هستند. مدل SP7Y از DTS Virtual:X پشتیبانی می‌کند.

با Sound Mode جدید از محتوای مورد علاقه خود لذت ببرید.

LG Soundbar SP7Y دارای Sound Mode اختصاصی است که نظیر آن را در سایر ساندبارها نخواهید یافت. آنها برای پخش با کیفیت موسیقی، فیلم، بازی و مسابقات ورزشی توسعه یافته‌اند؛ بنابراین، صدا در بهترین حالت خود پخش می‌شود.
یک تلویزیون و ساندبار در اتاق نشیمن مشاهده می‌شوند. یک بازی FPS در صفحه نمایش تلویزیون در جریان است و کانال تلویزیون به یک مسابقه فوتبال تغییر می‌کند. (ویدئو را پخش کنید) یک تلویزیون و ساندبار در اتاق نشیمن مشاهده می‌شوند. یک بازی FPS در صفحه نمایش تلویزیون در جریان است و کانال تلویزیون به یک مسابقه فوتبال تغییر می‌کند. (ویدئو را پخش کنید)

قابلیت پخش صدای فراگیر سینمایی

با اتصال ساندبار LG SP7Y به بلندگوهای عقب SPK8، می‌توانید به خروجی 7.1 کانال دست پیدا کنید. این قابلیت صدا را از همه جهات پوشش می‌دهد. در نتیجه تجربه‌ای فراگیر و احساس حضور در صحنه را خواهید داشت.
ساندبار ال‌جی به همراه یک ساب ووفر و 2 بلندگوی upfiring در یک اتاق نشیمن جای گرفته‌اند. تصاویر گرافیکی مربوط به امواج صوتی که از بلندگوهای عقب به سمت سقف ساطع شده و سپس برمی‌گردد. (ویدئو را پخش کنید) ساندبار ال‌جی به همراه یک ساب ووفر و 2 بلندگوی upfiring در یک اتاق نشیمن جای گرفته‌اند. تصاویر گرافیکی مربوط به امواج صوتی که از بلندگوهای عقب به سمت سقف ساطع شده و سپس برمی‌گردد. (ویدئو را پخش کنید)
*کیت بلندگوی عقب به صورت جداگانه فروخته می‌شود.
**بلندگوهای عقب به گیرنده بی‌سیم همراه متصل است، اما در تصویر نمایش داده نشده است.

قابلیت AI Sound Pro ارتقا‌یافته با ساندبارهای ال‌جی

صدای تطبیقی با استفاده از الگوریتم ارتقا یافته صدا، افکت‌ها و فرکانس‌ها را شناسایی کرده و سپس صدا را براساس نوع محتوای درحال پخش بهینه‌سازی می‌کند.
تلویزیون روی دیوار نصب شده است. تلویزیون افرادی را در حال کف زدن در کنسرت نشان می‌دهد در این حین کانال تلویزیون به صحنه‌ای از فیلم سینمایی با خودرویی در حال حرکت در جنگل تغییر می‌کند و سپس کانال یک بار دیگر به اخبار و مجری در حال صحبت تغییر می‌کند. ساندبار ال‌جی درست در زیر تلویزیون و روی قفسه‌ای به رنگ بژ قرار گرفته است. (ویدئو را پخش کنید) تلویزیون روی دیوار نصب شده است. تلویزیون افرادی را در حال کف زدن در کنسرت نشان می‌دهد در این حین کانال تلویزیون به صحنه‌ای از فیلم سینمایی با خودرویی در حال حرکت در جنگل تغییر می‌کند و سپس کانال یک بار دیگر به اخبار و مجری در حال صحبت تغییر می‌کند. ساندبار ال‌جی درست در زیر تلویزیون و روی قفسه‌ای به رنگ بژ قرار گرفته است. (ویدئو را پخش کنید)

ساندبار ایده‌آل خود را انتخاب کنید.

 • 2 ساندبار و هر دو از انتهای سمت چپ

  ساندبار SP9YA ال‌جی

  Meridian, High-Resolution Audio, 5.1.2ch Dolby Atmos & DTS:X

 • 2 ساندبار و هر دو از انتهای سمت چپ

  ساندبار SPD7Y ال‌جی

  Meridian, High-Resolution Audio, 3.1.2ch Dolby Atmos & DTS:X

اطلاعات مدل
 • اطلاعات برند
  LG Sound Bar
  نام مدل ساب ووفر
  SPP5-W
 • رنگ دستگاه اصلی / ساب ووفر
  خاکستری تیره / خاکستری تیره
  نام مدل
  SP7Y
 • سیستم (تراشه اصلی)
  MT8502
ابعاد(عمقXارتفاعXعرض، میلی متر)
 • دستگاه اصلی (با پایه)
  1000x63x105
  ساب ووفر
  180x394x290
 • ابعاد تلویزیون سازگار (20 اینچ جدید)
  49 اینچ
مواد سازنده
 • دستگاه اصلی - روبرو / بالا / پایین
  ژرسه / ژرسه / بدنه
  ساب ووفر - روبرو / بدنه
  ژرسه / چوب
وزن(کیلوگرم)
 • دستگاه اصلی
  3.2 کیلوگرم
  وزن ناخالص
  13.19 کیلوگرم
 • ساب ووفر
  5.8 کیلوگرم
کارتن
 • ابعاد (عرضXارتفاعXعمق) میلی متر
  1071x465x247
  رنگ
  زرد
 • نوع
  Flexo
تعداد کانتینر
 • 20 فوت
  240
  40 فوت ( بلند)
  720
 • 40 فوت
  540
تعداد کانال ها
 • تعداد کانال ها
  5.1 کانال
توان خروجی(THD معادل%10)
 • مجموع
  440 وات
  مرکزی
  40 وات
 • ساب ووفر
  220 وات (بی سیم)
  روبرو
  دو مورد 45 وات
 • (کناری)Surround
  دو مورد 45 وات
اسپیکرهای روبرو(چپ/راست)
 • SPL
  83 دسی بل
  Tweeter Unit
  20mm Silk Dome
 • امپدانس
  4 اهم
  سیستم
  بسته
 • Woofer Unit
  52x99 میلی متر
اسپیکر مرکزی
 • SPL
  82 دسی‌بل
  Woofer Unit
  2 اینچ (فول رنج)
 • سیستم
  بسته
  امپدانس
  4 اهم
اسپیکرهایSurround(چپ/راست)
 • SPL
  82 دسی بل
  Woofer Unit
  2 اینچ (فول رنج)
 • سیستم
  بسته
  امپدانس
  4 اهم
اسپیکر_ساب ووفر
 • SPL
  85 دسی‌بل
  Woofer Unit
  6 اینچ
 • سیستم
  باس رفلاکس
  امپدانس
  3 اهم
تعداد واحد بلندگو
 • تعداد بلندگو ها
  8 مورد در هر یک
اتصالات_کلی
 • اپتیکال
  دارد (1 مورد)
  USB
  دارد
 • (HDCP 1.4) HDMI 1.4 - خروجی / ورودی (4K Pass-through X)
  دارد (1 مورد) / دارد (1 مورد)
اتصالات_بی سیم
 • نسخه Bluetooth
  4
  کدک SBC/AAC - Bluetooth
  دارد / دارد
اطلاعات نمایشگر
 • نوع نمایشگر
  LCD (5کاراکتر)
HI-RESOLUTION AUDIO
 • Sampling - "24bit/96kHz"
  دارد
  Upbit/upsampling - "24bit/96kHz"
  دارد
افکت صدا
 • AI Sound Pro
  دارد
  موسیقی
  دارد (با Meridian)
 • صدای واضح
  دارد
  بازی
  دارد
 • DTS Virtual:X
  دارد
  استاندارد
  دارد
 • فیلم سینمایی
  دارد
  مسابقات ورزشی
  دارد
 • Bass Blast/Bass Blast +
  دارد
کنترل صدا
 • User EQ - RCU/App
  دارد/دارد
  اپلیکیشن
  دارد
 • SFX (پیش فرض)
  دارد
  TV Sound Share - TV "AI Sound Pro"
  دارد
 • روشن/خاموش Night Time - RCU / اپلیکیشن
  دارد/دارد
  روشن/خاموش Surround - RCU / اپلیکیشن
  دارد/دارد
 • - تغییر حالت صدا از طریق رابط کاربری گرافیکی تلویزیون -Soundbar Mode Control
  دارد
مزایا
 • اپلیکیشن کنترل از راه دور - سیستم عامل‌های iOS / اندروید
  دارد/دارد
  به روز رسانی از راه دور (FOTA)
  دارد
 • همگام‌سازی صدا - Bluetooth (تلویزیون ال جی) / اپتیکال
  دارد/دارد
  اپلیکیشن
  دارد
 • کانال بازگشت صوتی (ARC) HDMI
  دارد
  سطح کانال (6- تا 6+ دسی بل، 1 دسی بل در گام) - مرکزی / Surround/ پشتی
  دارد/دارد/دارد
 • تنظیم خودکار نور
  دارد
  Built-in Music
  دارد
 • باز پخش فایل گوشی هوشمند (Bluetooth)
  دارد
  اعمال تنظیمات با ریموت کنترل تلویزیون (افزایش و کاهش حجم صدا، اعمال حالت بی‌صدا)
  دارد/دارد
 • روشن و خاموش کردن خودکار - RCU / اپلیکیشن
  دارد / دارد
  HDMI SIMPLINK
  دارد
 • سطح ووفر _15- تا 6+ دسی بل، 1 دسی بل در گام)
  دارد
  بی صدا
  دارد
 • USB Host
  دارد
  Bluetooth Stand-By
  دارد
فرمت صوتی(Bitstream)
 • LPCM
  دارد
  صدای فراگیر دیجیتالی DTS
  دارد
 • Dolby Digital
  دارد
فرمت فایل
 • USB
  دارد
مشخصات مصرف برق_دستگاه اصلی
 • آداپتور
  25 ولت، 2 آمپر
  مصرف برق
  47 وات
 • مصرف برق در حالت خاموش
  0.5 وات↓
مشخصات مصرف برق_ساب ووفر
 • نوع (SMPS)
  240~100 ولت، 60-50 هرتز
  مصرف برق
  33 وات
 • مصرف برق در حالت خاموش
  0.5 وات↓
  فرکانس بی سیم
  5 گیگاهرتز
لوازم جانبی_ کتابچه راهنما
 • کتابچه راهنمای دیجیتال (فایل)
  دارد (کامل)
  راهنمای نصب نگهدارنده دیواری
  دارد
 • کارت گارانتی
  دارد
  (کتابچه) راهنمای داخلی (ساده یا کامل)
  دارد (ساده)
 • Open Source - دارد (کامل یا ساده)
  دارد (کامل)
لوازم جانبی_ریموت کنترل
 • نام مدل
  RAV21
  باتری داخلی
  دارد
 • باتری (اندازه)
  AA x 2
لوازم جانبی_ سایر موارد
 • کابل اپتیکال
  دارد
  براکت نصب دیواری
  دارد

Compare

0