افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها

ساندبار SP9YA با 5.1.2 کانال
توان خروجی 520 وات

قابلیت‌های کلیدی

See Retailer for Pricing

فروش مقدار محدود

مقدار موجود 0
 • vip-price-message
  (SP9YA)
  ريال ایران
  ريال ایران
  قیمت اعضای ال جی
مجموع

component-OBScountrySelectDesc

See Retailer for Pricing

فروش مقدار محدود

مقدار موجود 0
 • vip-price-message
  (SP9YA)
  ريال ایران
  ريال ایران
  قیمت اعضای ال جی
مجموع
ساندبار SP9YA با 5.1.2 کانال توان خروجی 520 وات

ساندبارهای ال‌جی بهترین تطبیق‌پذیری را با تلویزیون‌های ال‌جی دارند.

 • یک تلویزیون، ساندبار و ساب ووفر واقع در اتاق نشیمن ساده.

  طراحی تطبیق‌پذیر با تلویزیون ال‌جی

  ساندبارهای ال‌جی با تطبیق کامل با تلویزیون‌های ال‌جی صدایی با کیفیت ارائه داده و فضای داخلی منزل شما را ارتقا می‌دهند.

 • ریموت کنترل در دست شخصی مشاهده می‌شود که در حال کنترل تلویزیون و ساندبار در پشت آن است. آیکون‌های تلویزیون و ساندبار ال‌جی قابل رویت هستند.

  Soundbar Mode Control

  توان خروجی، حجم صدا و حالات صوتی ساندبار با ریموت کنترل تلویزیون ال‌جی قابل کنترل می‌باشد.

 • تصویر تراشه α9 (آلفا نه) در تلویزیون به همراه یک دستگاه ساندبار در زیر آن مشاهده می‌شود. تصویر امواج صوتی نیز که از ساندبار بیرون می‌آیند، دیده می‌شوند.

  TV Sound Mode Share

  ساندبارهای ال‌جی با پردازنده ارتقا یافته هوش مصنوعی تلویزیون ال‌جی در سال 2021، صدای بهتری را تولید می‌کنند.

یک مجموعه‌ی کامل

طراحی تطبیقی ساندبارها و تلویزیون‌های ال‌جی به گونه‌ای ‌است تا مکمل یکدیگر باشند. هر یک از عناصر طراحی به دقت انتخاب شده است تا با منزل شما سازگار بوده و سبک مدرنی به فضای شما اضافه کنند.
یک تلویزیون، ساندبار و ساب ووفر واقع در اتاق نشیمن ساده. یک تلویزیون، ساندبار و ساب ووفر واقع در اتاق نشیمن ساده.

استفاده همزمان از یک کنترل برای تلویزیون و ساندبار

شما قادر خواهید بود توان خروجی، حجم صدا و حالات صوتی ساندبار را تنها با کنترل تلویزیون ال‎جی کنترل کنید. این کار راحتی شما را به حداکثر می‌رساند.
ریموت کنترل در دست شخصی مشاهده می‌شود که در حال کنترل تلویزیون و ساندبار در پشت آن است. آیکون‌های تلویزیون و ساندبار ال‌جی قابل رویت هستند. ریموت کنترل در دست شخصی مشاهده می‌شود که در حال کنترل تلویزیون و ساندبار در پشت آن است. آیکون‌های تلویزیون و ساندبار ال‌جی قابل رویت هستند.
*Soundbar Mode Control ممکن است براساس مدل‌های ساندبار متفاوت باشد.
**استفاده از ریموت کنترل تلویزیون ال‌جی تنها به قابلیت‌های مشخصی محدود می‌شود.

ساندبار خود را با پردازنده هوش مصنوعی تلویزیون ال‌جی ارتقا دهید.

پردازنده هوش مصنوعی α9 (آلفا 9) ارتقا یافته در سال 2021 به ساندبار ال‌جی شما در تولید صدای بهتر کمک می‌کند. TV Sound Mode Share به ساند‌بار اجازه می‌دهد تا از توان پردازشی تلویزیون و قابلیت AI Sound Pro استفاده کند تا صدای واضح‌تری بشنوید. ترکیب ساندبار و تلویزیون ال‌جی به شما امکان می‌دهد از تلویزیون خود به بهترین نحو ممکن استفاده کنید.
تصویر تراشه α9 در تلویزیون به همراه یک دستگاه ساندبار در زیر آن مشاهده می‌شود. جلوه امواج صوتی نیز که از ساندبار بیرون می‌آیند، دیده می‌شود. تصویر تراشه α9 در تلویزیون به همراه یک دستگاه ساندبار در زیر آن مشاهده می‌شود. جلوه امواج صوتی نیز که از ساندبار بیرون می‌آیند، دیده می‌شود.
*TV Sound Mode Share ممکن است براساس مدل‌های تلویزیون متفاوت باشد.

ساندبار ال‌جی کیفیت صدای تلویزیون را به حداکثر می‌رساند.

 • نمای نزدیک از سمت چپ ساندبار ال‌جی با لوگوی Meridian در گوشه پایین و سمت چپ محصول نشان داده می‌شود. گوشه پایین و سمت چپ تلویزیون نیز قابل مشاهده است.

  Meridian

  برند معتبر سیستم صوتی بریتانیایی که سیستم‌های صوتی نوآورانه و زیبایی را تولید می‌کند.

 • مجموعه‌ای از دو بلندگوی عقب، ساب ووفر، ساندبار و تلویزیون در یک اتاق نشیمن سفید جای گرفته‌اند. زن و مردی در حال بازی شطرنج در صفحه تلویزیون هستند.

   5.1.2Ch Dolby Atmos & DTS:X

  صدای فراگیر و واقعی در تلویزیون‌های ال‌جی به فیلم‌های سینمایی و موسیقی جان می‌بخشد.

 • یک تلویزیون و ساندبار در اتاق نشیمن مشاهده می‌شوند. یک بازی FPS در صفحه نمایش تلویزیون در جریان است و کانال تلویزیون به یک مسابقه فوتبال تغییر می‌کند. (ویدئو را پخش کنید)

  New Sound Modes

  تنظیمات صدای متناسب با پخش مسابقات ورزشی و گیمینگ تجربه شما را از تماشا و بازی با تلویزیون‌های ال‌جی ارتقا می‌دهد.

 • تلویزیون روی دیوار نصب شده است. تلویزیون افرادی را در حال کف زدن در کنسرت نشان می‌دهد در این حین کانال تلویزیون به صحنه‌ای از فیلم سینمایی با خودرویی در حال حرکت در جنگل تغییر می‌کند و سپس کانال یک بار دیگر به اخبار و مجری در حال صحبت تغییر می‌کند. ساندبار ال‌جی درست در زیر تلویزیون و روی قفسه‌ای به رنگ بژ قرار گرفته است. (ویدئو را پخش کنید)

  AI Sound Pro

  صدای متناسب با هر محتوا، تجربه فراگیر‌ی را در تماشای تلویزیون در اختیار شما قرار می‌دهد.

صدایی با وضوح بالا با Meridian

از سال 1977، Meridian راه کار‌های صوتی نوآورانه‌ای را با عملکرد عالی عرضه کرده است که لذت کاربر از موسیقی و فیلم سینمایی را دوچندان می‌کند. این شرکت پیشرو در زمینه محتوای صوتی با وضوح بالا درمورد پردازش سیگنال دیجیتال (DSP) نقشی تمام عیار در توسعه و به کارگیری فناوری‌های پیشرو ایفا کرده است.
 • سیستم‌های صوتی معتبر بریتانیایی (Meridian)

  از سال 1977، Meridian راه کارهای صوتی نوآورانه ای را با عملکرد عالی عرضه کرده است. این شرکت مرزها را کنار زده، و محصولاتی عرضه کرده است که لذت کاربر از موسیقی و فیلم سینمایی را در هر جایی که باشند ارتقا می‌دهد.
  Collage. با حرکت در جهت عقربه‌های ساعت از بالا و سمت چپ: دو تصویر از سخت‌افزار داخلی Meridian (بلندگوی سفید رنگ Meridian و پیشخوان تحقیق و توسعه Meridian)
 • فناوری‌های پیشگام Meridian

  Meridian، پیشرو در زمینه تولید صدای با کیفیت، در مورد پردازش سیگنال دیجیتال (DSP) نقشی تمام عیار در توسعه و بکارگیری فناوری‌های پیشرو ایفا کرده است.
  فناوری‌های پیشگام Meridian
 • پردازش سیگنال دیجیتال

  DSP با امکان پذیر کردن کنترل مطلق روی سیگنال صوتی، طراحی فناوری‌های پیشرفته‌ای که قادر به بهبود تجربه شنیداری در هر محیطی باشند را فراهم می‌کند.
  تصویری از تراشه DSP
 • Meridian Lossless Packing

  Meridian همکاری بلندمدتی با ال‌جی داشته و شریک فناوری با Dolby است. فناوری Meridian Lossless Packing دارای استاندارد Dolby به عنوان استانداردی برای سیستم‌های صوتی DVD می‌باشد.
  تصویر لوگوی MLP LOSELESS
 • دارای تاییدیه "Master Quality"

  Meridian فناوری MQA را برای پخش موسیقی با بالاترین کیفیت صدای ممکن توسعه داده است.
  لوگوی دارای تاییدیه "Master Quality"

صدای با کیفیت

ساندبار LG SP9YA صدایی با وضوح بالا (24 بیت و 192 کیلوهرتز) ارائه می‌دهد. این موضوع موجب تولید صدای دقیق‌تری شده و در نتیجه همه چیز را همانطور که باید می‌شنوید.
نمای نزدیک از سمت راست ساندبار ال‌جی با لوگوی ال‌جی در گوشه پایین و سمت راست محصول نمای نزدیک از سمت راست ساندبار ال‌جی با لوگوی ال‌جی در گوشه پایین و سمت راست محصول

صدای فراگیر 5.1.2 کانال

صدای 5.1.2 کانال همراه با توان خروجی 520 وات و یک ساب ووفر - ساندبار SP9YA ال‌جی مجموعه کاملی با صدای قوی و ارتقا یافته است.
مجموعه‌ای از دو بلندگوی عقب، ساب ووفر، ساندبار و تلویزیون در یک اتاق نشیمن سفید جای گرفته‌اند. زن و مردی در حال بازی شطرنج در صفحه تلویزیون هستند. مجموعه‌ای از دو بلندگوی عقب، ساب ووفر، ساندبار و تلویزیون در یک اتاق نشیمن سفید جای گرفته‌اند. زن و مردی در حال بازی شطرنج در صفحه تلویزیون هستند.
*دسترسی نتفلیکس برای سایر کشورها (خارج از تهعد قرارداد ایکس باکس)

قدرت صدای Dolby با ساندبارها و تلویزیون‌های ال‌جی

Dolby Atmos و DTS:X صدا را در کل فضا پخش می‌کنند و با صدایی فراگیر به فیلم‌های سینمایی و موسیقی‌های شما جان می‌دهند.
تلویزیون روی دیوار نصب شده است. پوستر یک سریال تلویزیونی در صفحه نمایش تلویزیون به تصویر کشیده شده است. ساندبار ال‌جی درست در پایین تلویزیون روی قفسه سفید رنگ به همراه ساب ووفر در کنار آن قرار گرفته است. لوگوی Dolby Atmos و DTS:X در پایین و وسط تصویر مشاهده می‌شود. تلویزیون روی دیوار نصب شده است. پوستر یک سریال تلویزیونی در صفحه نمایش تلویزیون به تصویر کشیده شده است. ساندبار ال‌جی درست در پایین تلویزیون روی قفسه سفید رنگ به همراه ساب ووفر در کنار آن قرار گرفته است. لوگوی Dolby Atmos و DTS:X در پایین و وسط تصویر مشاهده می‌شود.
*مدل‌های SP8YA ،SP9YA ،SP11RA و SPD7Y از Dolby Atmos و DTS:X برخوردار هستند. مدل SP7Y از DTS Virtual:X پشتیبانی می‌کند.

بعد جدیدی از صدای فراگیر با Dolby Atmos

Dolby Atmos Music با درک بیشتر از فضا و عمق به شما امکان می‌دهد تا از شنیدن موسیقی مورد علاقه خود لذت ببرید، وضوح بی‌نظیر صداهای پنهان را کشف کرده و هر جنبه احساسی موسیقی را به درستی بشنوید. شما می‌توانید از مزایای صدای Dolby Atmos در سرویس‌های پخش آنلاین مانند آمازون، تیدال و بسیاری دیگراز سرویس‌های موسیقی Blu-ray لذت ببرید.
*Dolby Atmos ممکن است براساس مدل ساندبار متفاوت باشد.

تقویت صدا در گیمینگ با ساندبارها و تلویزیون‌های ال‌جی

Dolby Atmos صدا را به گونه‌ای تقویت می‌کند تا تجربه گیمینگ سه بعدی و همه‌جانبه‌تری داشته باشید. بسیاری از عناوین XBOX و PC در حال حاضر پشتیبانی می‌شوند.
*Dolby Atmos ممکن است براساس مدل ساندبار متفاوت باشد.

با Sound Mode جدید از محتوای مورد علاقه خود لذت ببرید.

LG Soundbar SP9YA دارای Sound Mode اختصاصی است که نظیر آن را در سایر ساندبارها نخواهید یافت. آنها برای پخش با کیفیت موسیقی، فیلم، بازی و مسابقات ورزشی توسعه یافته‌اند؛ بنابراین، صدا در بهترین حالت خود پخش می‌شود.

قابلیت پخش صدای فراگیر سینمایی

با اتصال ساندبار LG SP9YA به بلندگوهای عقب SPK8، می‌توانید به خروجی 7.1.2 کانال دست پیدا کنید. این قابلیت صدا را از همه جهات پوشش می‌دهد. در نتیجه تجربه‌ای فراگیر و احساس حضور در صحنه را خواهید داشت.
ساندبار ال‌جی به همراه یک ساب ووفر و 2 بلندگوی upfiring در یک اتاق نشیمن جای گرفته‌اند. تصاویر گرافیکی مربوط به امواج صوتی که از بلندگوهای عقب به سمت سقف ساطع شده و سپس برمی‌گردد. (ویدئو را پخش کنید) ساندبار ال‌جی به همراه یک ساب ووفر و 2 بلندگوی upfiring در یک اتاق نشیمن جای گرفته‌اند. تصاویر گرافیکی مربوط به امواج صوتی که از بلندگوهای عقب به سمت سقف ساطع شده و سپس برمی‌گردد. (ویدئو را پخش کنید)
*کیت بلندگوی عقب به صورت جداگانه فروخته می‌شود.
**بلندگوهای عقب به گیرنده بی‌سیم همراه متصل است، اما در تصویر نمایش داده نشده است.

صدای متناسب با فضای شما

کالیبراسیون اتاق با هوش مصنوعی بهترین جای قرار دادن ساندبار در فضای منزل شما را تعیین می‌کند. این ساندبار اعوجاج صوتی کم، ناشی از اجسام اتاق را ظرف تنها 15 ثانیه برطرف می‌کند.
یک دستگاه تلویزیون، ساندبار و ساب ووفر در اتاق نشیمن وسیع جای گرفته‌اند. موجی به شکل تور از ساندبار بیرون آمده و کل فضای اتاق نشیمن را می‌پیماید. یک دستگاه تلویزیون، ساندبار و ساب ووفر در اتاق نشیمن وسیع جای گرفته‌اند. موجی به شکل تور از ساندبار بیرون آمده و کل فضای اتاق نشیمن را می‌پیماید.

قابلیت AI Sound Pro ارتقا‌یافته با ساندبارهای ال‌جی

صدای تطبیقی با استفاده از الگوریتم ارتقا یافته صدا، افکت‌ها و فرکانس‌ها را شناسایی کرده و سپس صدا را براساس نوع محتوای درحال پخش بهینه‌سازی می‌کند.
تلویزیون روی دیوار نصب شده است. تلویزیون افرادی را در حال کف‌زدن در کنسرت نشان می‌دهد در این حین کانال تلویزیون به صحنه‌ای از فیلم سینمایی با خودرویی در حال حرکت در جنگل تغییر می‌کند و سپس کانال یک بار دیگر به اخبار و مجری در حال صحبت تغییر می‌کند. ساندبار ال‌جی درست در زیر تلویزیون و روی قفسه‌ای به رنگ بژ قرار گرفته است. (ویدئو را پخش کنید) تلویزیون روی دیوار نصب شده است. تلویزیون افرادی را در حال کف‌زدن در کنسرت نشان می‌دهد در این حین کانال تلویزیون به صحنه‌ای از فیلم سینمایی با خودرویی در حال حرکت در جنگل تغییر می‌کند و سپس کانال یک بار دیگر به اخبار و مجری در حال صحبت تغییر می‌کند. ساندبار ال‌جی درست در زیر تلویزیون و روی قفسه‌ای به رنگ بژ قرار گرفته است. (ویدئو را پخش کنید)

از پلتفرم انتخابی خود استفاده کنید.

ساندبارهای جدید ال‌جی با خدمات هوش مصنوعی AI سازگاری بیشتری پیدا کرده‌اند. شما می‌توانید موسیقی پخش کنید، برای سوالات خود پاسخ پیدا کنید، کارهای روزمره را مدیریت کنید و به راحتی دستگاه‌های هوشمند را با پلتفرم انتخابی خود کنترل نمایید.
یک ساندبار واقع در قفسه‌ای خاکستری رنگ به همراه لوگوهای پلتفرم هوش مصنوعی (به ترتیب از چپ به راست، اسپاتیفای، الکسا، کروم کست، اپل ایرپلی و اوکی گوگل) مشاهده می‌شود. یک ساندبار واقع در قفسه‌ای خاکستری رنگ به همراه لوگوهای پلتفرم هوش مصنوعی (به ترتیب از چپ به راست، اسپاتیفای، الکسا، کروم کست، اپل ایرپلی و اوکی گوگل) مشاهده می‌شود.
*مدل‌های SP9YA ،SP11RA و SP8YA از اتصالات هوش مصنوعی چندگانه برخوردار هستند.
*اتصالات هوش مصنوعی چندگانه برای بعضی از زبان‌ها و کشورها در دسترس نیست.
***میزان دسترسی به اتصالات هوش مصنوعی ممکن است براساس زبان و کشور متفاوت باشد.
****گوگل نام و نشان تجاری شرکت Google LLC است.
*****دستیار گوگل در بعضی از زبان‌ها و کشورها در دسترس نیست.
******آمازون، الکسا و همه لوگوهای مرتبط نشان های تجاری شرکت Amazon.com یا شرکت های وابسته به آن هستند.
*******AirPlay نام و نشان تجاری شرکت Apple است.

اتصال صوتی بدون اختلال

HDMI eARC امکان انتقال صدای فشرده نشده 5.1 و 7.1 کانال و حتی صدای دارای نرخ بیت بالا (HBR) مانند ®Dolby Atmos و ®DTS: X را در تلویزیون‌های سازگار فراهم می‌کند.
تلویزیون روی دیوار نصب شده است. تلویزیون یک گروه موسیقی را در هاله‌ای مشکی نشان می‌دهد. ساندبار ال‌جی درست در زیر تلویزیون و روی قفسه‌ای به رنگ خاکستری قرار گرفته است. آیکون HDMI eARC در زیر ساندبار مشاهده می‌شود. تلویزیون روی دیوار نصب شده است. تلویزیون یک گروه موسیقی را در هاله‌ای مشکی نشان می‌دهد. ساندبار ال‌جی درست در زیر تلویزیون و روی قفسه‌ای به رنگ خاکستری قرار گرفته است. آیکون HDMI eARC در زیر ساندبار مشاهده می‌شود.

محتوای 4K با همگام‌سازی یکپارچه

ساندبار LG SP9YA محتوای 4K (شامل HDR و Dolby Vision) را با حداقل افت کیفیت یا عملکرد برای دستیابی به تجربه کامل connected TV & audio در اختیارتان می‌گذارد.
تلویزیون روی دیوار نصب شده است. تلویزیون مردی را در حال موج سواری روی موجی بزرگ نشان می‌دهد. ساندبار ال‌جی درست در زیر تلویزیون و روی قفسه‌ای به رنگ سفید قرار گرفته است. گلدانی با گل‌های داخلش درست در کنار ساندبار مشاهده می‌شود. (ویدئو را پخش کنید) تلویزیون روی دیوار نصب شده است. تلویزیون مردی را در حال موج سواری روی موجی بزرگ نشان می‌دهد. ساندبار ال‌جی درست در زیر تلویزیون و روی قفسه‌ای به رنگ سفید قرار گرفته است. گلدانی با گل‌های داخلش درست در کنار ساندبار مشاهده می‌شود. (ویدئو را پخش کنید)

ساندبار ایده‌آل خود را انتخاب کنید.

ویژگی های محصول
 • Dolby Atmos
  دارد
  High Resolution Audio
  24 بیت / 192 کیلوهرتز
 • Hi-Fi DAC
  دارد
  Group Play Mode
  دارد (Chromecast)
 • Wireless Surround Sound Ready
  دارد
  فناوری صوتی Meridian
  دارد
 • پشتیبانی از Amazon Alexa
  دارد
  پشتیبانی از Apple AirPlay 2
  دارد
 • Dolby Vision و HDR10 Passthrough
  دارد
  Custom Room Tuning
  دارد (اپلیکیشن)
 • سازگاری با انواع کنترل‌های تلویزیون
  دارد
  DTS:X
  دارد
 • 24-bit Upsampling
  دارد
  4K Passthrough (HDCP 2.3)
  دارد
 • Chromecast Built-in
  دارد
  پخش با Bluetooth
  دارد (5.0)
 • پشتیبانی از Google Assistant
  دارد
  پشتیبانی از Spotify Connect
  دارد
 • پخش با USB
  دارد
  HDMI eARC
  دارد
 • Sound Bar Mode Control
  دارد
حالات صدا
 • AI Sound Pro
  دارد
  موسیقی
  دارد
 • صدای واضح
  دارد
  Bass Blast +
  دارد
 • بازی
  دارد
  Dolby Atmos
  دارد
 • استاندارد
  دارد (با Meridian)
  فیلم سینمایی
  دارد
 • Bass Blast
  دارد
  مسابقات ورزشی
  دارد
 • DTS:X
  دارد
فرمت صوتی
 • LPCM
  دارد
  Dolby TrueHD
  دارد
 • Dolby Digital
  دارد
  DTS-HD Master Audio
  دارد
 • DTS:X
  دارد
  OGG (48 کیلوهرتز) C4A / USB
  دارد/دارد
 • MP3 C4A / USB
  دارد/دارد
  AAC / AAC+
  دارد
 • ®Dolby Atmos
  دارد
  Dolby Digital Plus
  دارد
 • DTS Digital Surround
  دارد
  DTS-HD High Resolution
  دارد
 • FLAC (192 کیلوهرتز) C4A / USB
  دارد/دارد
  WAV C4A / USB
  دارد/دارد
 • AAC C4A / USB
  دارد/دارد
اسپیکرها
 • اسپیکرهای روبرو
  2*40 وات
  Surround (Side)
  2*40 وات
 • ساب ووفر
  220 وات (بی‌سیم)
  اسپیکر مرکزی
  40 وات
 • اسپیکر دیواری
  2*50 وات
اتصالات
 • وای فای
  دارد
  Bluetooth
  5
 • ورودی اپتیکال
  دارد
  خروجی HDMI 2.1 (HDCP 2.2)
  1
 • ساب ووفر فعال بی سیم
  دارد
  همگام سازی صدای تلویزیون ال جی (اپتیکال)
  دارد
 • USB Host
  دارد
  ورودی HDMI 2.1 (HDCP 2.3)
  1
مشخصات مصرف برق
 • مصرف برق ساندبار
  70 وات
  مصرف برق ساب ووفر
  38 وات
 • مصرف برق ساندبار در حالت استندبای
  0.5 وات↓
  مصرف برق ساب ووفر در حالت استندبای
  0.5 وات↓
ابعاد/وزن
 • هم‌خوانی با تلویزیون
  55 اینچ ↑
  ساب ووفر (عرض × ارتفاع × عمق)
  8.7x15.4x12.3 اینچ
 • وزن خالص ساب ووفر
  17.2 پوند
  وزن هنگام حمل
  40.3 پوند
 • ساندبار (عرض × ارتفاع × عمق)
  48.03x2.2x 5.7 اینچ
  وزن خالص ساندبار
  13.9 پوند
 • اندازه جعبه (عرض × ارتفاع × عمق)
  50.6x11.2x18.4 اینچ
لوازم جانبی همراه دستگاه
 • ریموت کنترل
  دارد
  کابل اپتیکال
  دارد
 • باتری
  AA × 2
  براکت نصب دیواری
  دارد
گارانتی
 • گارانتی محدود
  1 سال ضمانت تامین قطعات و تعمیرات
  UPC
  195174008089

Compare

0