افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها

ایرباد ال‌جی LG TONE Free FP9
UVnano Earbuds

قابلیت‌های کلیدی

See Retailer for Pricing

فروش مقدار محدود

مقدار موجود 0
 • vip-price-message
  (TONE-FP9)
  ريال ایران
  ريال ایران
  قیمت اعضای ال جی
مجموع

component-OBScountrySelectDesc

See Retailer for Pricing

فروش مقدار محدود

مقدار موجود 0
 • vip-price-message
  (TONE-FP9)
  ريال ایران
  ريال ایران
  قیمت اعضای ال جی
مجموع
ایرباد ال‌جی LG TONE Free FP9 UVnano Earbuds
 • سیستم‌های صوتی بریتانیایی (MERIDIAN)

  از سال 1977، Meridian در حال ارائه سیستم‌های صوتی نوآورانه، زیبا و با کیفیت است. آنها به عنوان پیشتازان سیستم‌های صوتی با کیفیت و پیشگام در زمینه پردازش سیگنال دیجیتال (DSP) تجربه شنیداری کاربران را دگرگون کرده‌‌اند.
  تصویری از دو سیستم صوتی Meridian Audio واقع در فضایی ویژه
 • آنچه MERIDIAN می‌گوید

  «فرقی ندارد شما در خانه باشید، در خودرو، در حال رفت و آمد و یا ورزش کردن. مدل‌های جدید LG TONE گام جدیدی در نوآوری و عملکرد سیستم‌های صوتی برداشته و شما می‌توانید تجربه شنیداری فوق‌العاده‌ای را در هر کجا که هستید داشته باشید.
  - جان بوکانن، مدیر‌عامل شرکت Meridian Audio -

  تصویری از دو سیستم صوتی Meridian Audio واقع در فضایی ویژه
 • فناوری‌های برتر MERIDIAN

  Meridian یک شرکت تولید‌کننده سیستم‌های پیشرفته صوتی است که به دلیل تخصص در زمینه پردازش سیگنال دیجیتال (DSP) شناخته شده است. DSP امکان کنترل کامل روی سیگنال صوتی را فراهم می‌کند و به بسیاری از فناوری‌های پیشتاز Meridian تحقق می‌بخشد.
  طرحی از چهار تصویر مربوط به سیستم‌های صوتی Meridian.

صدای فوق‌العاده با کیفیت با Meridian

HSP به عنوان فناوری پیشگام Meridian تجربه شنیداری را به شکل بلندگوهای واقعی با صدای واضح و سه بعدی شبیه‌سازی می‌کند. بلوتوث 5.2 بازتولید صدا را بسیار دقیق می‌کند. اپلیکیشن TONE Free به شما اجازه می‌دهد از میان تنظیمات صدای عادی، تقویت صدای بم، تقویت صدای زیر و 3D Sound Stage EQ، صدای مورد نظر خود را انتخاب کنید.
عبارت «صدای واضح و سه بعدی» عبارت «صدای واضح و سه بعدی»
*سطح مؤثر دیافراگم درایور در مقایسه با مدل قبلی تا حدود %75.5 بهبود یافته است.

Plug and Wireless

LG TONE Free دارای یک کیف شارژ است که به عنوان دانگل بی‌سیم ایربادهای شما عمل می‌کند. با استفاده از یک رابط USB-C به کابل AUX می‌توانید آن را به رایانه، تردمیل و حتی صندلی هواپیما متصل کنید. از راحتی و صدای بی‌نظیر در هر مکانی که حضور دارید، لذت ببرید.
*عملکرد شارژ تنها در دستگاه‌های دارای کابل AUX پشتیبانی می‌شود.
*اتصال کابلی و بی‌سیم با برخی از کنسول‌های بازی قابل استفاده نبوده و سازگاری براساس نوع دستگاه متفاوت است.

حس غوطه‌وری در صدا با کاهش نویز

قابلیت پیشرفته حذف نویز فعال از ورود صداهای خارجی جلوگیری می‌کند. درایور پیشرفته، قادر به آشکارسازی و حذف کارآمد نویز و ایجاد تجربه‌ی صدای با کیفیت است که به شما امکان می‌دهد تا به طور کامل درآنچه که گوش می‌دهید، غوطه‌ور شوید.
تصویری گرافیکی از نویز در سمت چپ TONE Free و تصویر گرافیکی با نویز کاهش یافته در سمت راست. تصویری گرافیکی از نویز در سمت چپ TONE Free و تصویر گرافیکی با نویز کاهش یافته در سمت راست.

اکنون می‌توانید صدای محیط را مطابق میل خود تنظیم کنید.

با فشار دادن LG TONE Free قابلیت حذف نویز را خاموش کرده و بین حالات مختلف صدا تغییر وضعیت دهید. متناسب با موقعیت خود صدای محیط را تنظیم کنید تا به طور کامل از صدای محیط اطراف خود آگاه شوید (مناسب برای زمان عبور از خیابان). همچنین از حالت چت برای ثبت سفارش در کافی شاپ استفاده کنید یا بدون نیاز به برداشتن ایربادهای خود گفتگوی خود را شروع کنید.
حالت محیطی برای عبور از خط کشی عابر پیاده با ایربادهای روشن مناسب است. حالت چت تصویرنگاری از زنی را هنگام صحبت با مردی در حال استفاده از ایرباد نشان می‌دهد. حالت محیطی برای عبور از خط کشی عابر پیاده با ایربادهای روشن مناسب است. حالت چت تصویرنگاری از زنی را هنگام صحبت با مردی در حال استفاده از ایرباد نشان می‌دهد.
*UVnano کلمه‌ای ترکیبی متشکل از UV و واحد آن یعنی نانومتر است.
*آزمایش‌ها نشان می‌دهد که کیف شارژ UVnano در هنگام شارژ تا %99.9 باکتری‌های ‏اشریشیاکلی، استافیلوکوکوس اورئوس و کلبسیلا پنومونیه موجود در توری بلندگوی ایرباد را ظرف 5 دقیقه از بین می‌برد.
*نور LED ماورای بنفش نامرئی بوده و تنها زمانی فعال می‌شود که درب کیف شارژ بسته شود و ایربادها درون آن قرار داشته باشند. نورآبی رنگ تنها برای اهداف زیبایی بوده و هنگامی که درب کیف شارژ باز باشد، مشاهده می‌شود.

حس نو بودن در هر بار استفاده

LG TONE Free تنها ایربادهای UV هستند که می‌توانید به آنها اعتماد کنید. در صورتی که ایربادهای خود را با الکل تمیز می‌کنید، ممکن است به قسمت توری دستگاه آسیب بزنید. با TONE Free تنها کافیست ایربادهای خود را در کیف شارژ قرار دهید تا فناوری UVnano در عرض 5 دقیقه %99.9 باکتری‌ها را از بین ببرد.
تصویری از TONE Free روی درخت نخل تصویری از TONE Free روی درخت نخل

راحت و ضد حساسیت

ایربادهای LG TONE Free FP9 از ژل‌های گوش فوق‌العاده راحت با درجه پزشکی برخوردارهستند که از سیلیکون غیر‌سمی و ضد حساسیت تولید شده‌اند و به شما اجازه می‌دهند نگرانی کمتری نسبت به استفاده از ایرباد در طول روز داشته باشید. مدل مناسب برای خود را در بین سه سایز انتخاب کنید.
تصویری از ایربادهای سفید و مجموعه‌ای از ژل‌های گوش در سه اندازه: بزرگ، متوسط و کوچک. تصویری از ایربادهای سفید و مجموعه‌ای از ژل‌های گوش در سه اندازه: بزرگ، متوسط و کوچک.
*این ایرباد و هر یک از قطعات آن برای پیشگیری یا درمان هیچ بیماری در نظر گرفته نشده است؛ این یک ابزار پزشکی نیست یا نمی‌تواند جایگزین یک ابزار پزشکی شود.
*مواد اصلی موجود در ژل گوش سیلیکونی مطابق استانداردهای ISO 10993 و USP Class VI هستند.
*این ایربادهای حلزونی شکل و منحصر به فرد ال‌جی در حال حاضر در اتحادیه اروپا، انگلستان، روسیه، استرالیا، چین و کره رجیستر شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد گزارش تحقیقاتی ال‌جی درباره فرم گوش افراد

 • دارای ظاهری ایده‌آل

  "ما برای توسعه طراحی EarSeal در مدل LG TONE Free با آزمایشگاه مشهور فناوری طراحی ارگونومیک در کره واقع در POSTECH همکاری کرده‌ایم. ساختار هندسی سوراخ گوش و مجرای آن را در میان 300 نفر تحلیل و بررسی کرده‌ایم. تحلیل ارگونومیک
  مدل‌های سه بعدی گوش، ما را قادر می‌سازند تا ایربادهایی را طراحی کنیم که راحتی مطلوب و ظاهری شیک برای کاربران فراهم کنند."
  نمایی که در آن تصویری از مدل سازی سه بعدی گوش در مجموع چهار مرحله انجام شده است.

ساخته‌شده برای مکالمات با کیفیت

ایربادهای LG TONE Free دارای سه میکروفون هستند که برای کاهش نویز محیط و در عین حال افزایش وضوح صدای شما طراحی شده‌اند. مکالمات واقعی‌تر به نظر می‌رسند و صدای شما بلند و واضح شنیده می‌شود.
تصویری فضایی از ایربادهای حاوی موقعیت میکروفون خارجی، میکروفون داخلی و میکروفون صوتی به همراه عبارت «3 میکروفون» در تصویر ایربادها تصویری فضایی از ایربادهای حاوی موقعیت میکروفون خارجی، میکروفون داخلی و میکروفون صوتی به همراه عبارت «3 میکروفون» در تصویر ایربادها

ایربادهایی که از حریم خصوصی شما محافظت می‌کنند.

اپلیکیشن TONE Free را باز کنید تا قادر به استفاده از حالت whispering در مدل TONE Free FP9 باشید. با فعال‌کردن whispering mode می‌توانید به آهستگی صحبت کنید و همچنان صدای شما بلند و واضح در سمت دیگر خط شنیده شود؛ تنها کافیست یکی از ایربادها را برداشته و نزدیک دهان خود مانند صحبت با میکروفون نگهدارید. بدون توجه به اینکه در کتابخانه باشید یا در مترو، مکالمه بین شما و طرف مقابل ادامه پیدا خواهد کرد.
تصویری از زنی که ایربادی را در دست خود نگه داشته و با آن مانند میکروفون تماس تلفنی برقرار کرده است. تصویری از زنی که ایربادی را در دست خود نگه داشته و با آن مانند میکروفون تماس تلفنی برقرار کرده است.
*زمان پخش استاندارد هنگام گوش دادن به موسیقی.
**باتری‌های ایرباد و کیف نگهدارنده هنگامی که عملکرد حذف نویز فعال خاموش باشد به ترتیب 10 و 24 ساعت دوام می‌یابند.
*پس از شارژ کیف به همراه ایربادهای درون آن تنها به مدت 5 دقیقه، از پخش موسیقی به مدت 1 ساعت لذت ببرید.
*رتبه‌بندی IPX4 برای مهار پاشیدن آب از هر جهت می‌باشد.

با استفاده از اپلیکیشن تجربه خود را از TONE Free کامل کنید.

با اپلیکیشن TONE Free صدای فراگیر را فعال و غیرفعال کنید یا شدت صدا را تنظیم نمایید. تنظیمات EQ برای سازگاری صدا مطابق با سلیقه خود درپخش موسیقی را تنطیم کنید. از game mode و whispering mode در TONE Free LAB لذت ببرید. همچنین با به روزرسانی‌های دوره‌ای نرم‌افزار از قابلیت‌های جدید آن استفاده کنید.
"تصویری از صفحه TONE Free LAB در تلفن همراه و محصول TONE Free در کنار آن. در پایین تصویر، در مجموع 5 عملکرد اپلیکیشن TONE Free یعنی سفارشی‌سازی EQ، کنترل صدای محیط، تنظیم صفحه لمسی، TONE Free LAB و ایربادهای مرا پیدا کن ذکر شده‌اند." "تصویری از صفحه TONE Free LAB در تلفن همراه و محصول TONE Free در کنار آن. در پایین تصویر، در مجموع 5 عملکرد اپلیکیشن TONE Free یعنی سفارشی‌سازی EQ، کنترل صدای محیط، تنظیم صفحه لمسی، TONE Free LAB و ایربادهای مرا پیدا کن ذکر شده‌اند."

ایرباد LG TONE Free

ردیف ایرباد LG TONE Free
  FP9 FP8 FP5
LG TONE Free FP9
LG TONE Free FP8
LG TONE Free FP5
امکانات
LG TONE Free FP9
LG TONE Free FP8
LG TONE Free FP5
حذف نویز فعال (Active Noise Cancellation) O O O
Uvnano O (در حالت شارژ با سیم) O (در حالت شارژ با سیم و بی‌سیم) X
ژل گوش با درجه پزشکی O O O
Plug & Wireles MERIDIAN MERIDIAN MERIDIAN
3D Sound Stage O O O
Sound Solution O X X
سیستم میکروفون *3MIC *3MIC 3MIC
Ambient Mode / Chat Mode O O O
Pairing چندگانه O O O
Pairing سریع O O O
شارژ وایرلس X O X
طول عمر باتری (ANC خاموش) تا 24 ساعت (ایرباد 10 ساعت / با کیف شارژ 24 ساعت) تا 24 ساعت (ایرباد 10 ساعت / با کیف شارژ 24 ساعت) تا 22 ساعت (ایرباد 8 ساعت / با کیف شارژ 22 ساعت)
Water Splash IPX4 IPX4 IPX4
سازگاری اندورید / iOS اندورید / iOS اندورید / iOS
رنگ مشکی ذغالی/سفید صدفی/طلایی مات مشکی ذغالی/سفید صدفی/طلایی مات مشکی ذغالی/سفید صدفی
  از کجا بخریم
ردیف ایرباد LG TONE Free
 
 
امکانات
حذف نویز فعال (Active Noise Cancellation)
Uvnano
ژل گوش با درجه پزشکی
Plug & Wireles
3D Sound Stage
Sound Solution
سیستم میکروفون
Ambient Mode / Chat Mode
Pairing چندگانه
Pairing سریع
شارژ وایرلس
طول عمر باتری (ANC خاموش)
Water Splash
سازگاری
رنگ
 
ردیف ایرباد LG TONE Free
FP9 FP8 FP5
LG TONE Free FP9
LG TONE Free FP8
LG TONE Free FP5
LG TONE Free FP9
LG TONE Free FP8
LG TONE Free FP5
O O O
O (در حالت شارژ با سیم) O (در حالت شارژ با سیم و بی‌سیم) X
O O O
MERIDIAN MERIDIAN MERIDIAN
O O O
O X X
*3MIC *3MIC 3MIC
O O O
O O O
O O O
X O X
تا 24 ساعت (ایرباد 10 ساعت / با کیف شارژ 24 ساعت) تا 24 ساعت (ایرباد 10 ساعت / با کیف شارژ 24 ساعت) تا 22 ساعت (ایرباد 8 ساعت / با کیف شارژ 22 ساعت)
IPX4 IPX4 IPX4
اندورید / iOS اندورید / iOS اندورید / iOS
مشکی ذغالی/سفید صدفی/طلایی مات مشکی ذغالی/سفید صدفی/طلایی مات مشکی ذغالی/سفید صدفی
از کجا بخریم
*میکروفون داخلی ایرباد صدا را با نویز محیطی کمتر به گوش داخلی می‌رساند.
ابعاد(عمق × ارتفاع × عرض، میلی‌متر)
 • ابعاد محصول (عمق × ارتفاع × عرض) میلی‌متر
  21.2x28.3x23.2
  ابعاد کیف شارژ (عمق × ارتفاع × عرض) میلی متر
  54.5x54.5x30.0
 • ابعاد محصول (عمق × ارتفاع × عرض) اینچ
  0.84x1.12x0.92
  ابعاد کیف شارژ (عمق × ارتفاع × عرض) اینچ
  2.15x2.15x1.18
وزن(کیلوگرم)
 • وزن خالص محصول (کیلوگرم)
  0.0052
  وزن خالص کیف شارژ (کیلوگرم)
  0.0367
 • وزن خالص محصول (اونس)
  0.183
  وزن خالص کیف شارژ (اونس)
  1.249
جعبه کادو
 • ابعاد (عمق × ارتفاع × عرض) میلی‌متر
  90x91.6x47
  وزن (کیلوگرم)
  0.17
کارتن
 • ابعاد (عمق × ارتفاع × عرض) میلی‌متر
  475x115x272
  تعداد جعبه کادو در هر کارتن
  30.0
 • وزن (کیلوگرم)
  0.5
  نوع
  Tompson
تعداد پالت
 • تعداد نمونه در هر پالت
  1200
اطلاعات درگاه شارژ
 • USB نوع C (مادگی)
  دارد
اطلاعات نمایشگر
 • نوع نمایشگر
  نشانگر LED شماره 1 (BT، روشن، باتری) نشانگر LED شماره 2 (UVnano)
اتصالات
 • نسخه بلوتوث
  5.2
  خدمات اتصال سریع گوگل
  دارد
 • پشتیبانی از BLE
  دارد
صدا
 • بلندگو - باز / نیمه باز / کانال
  کانال
  سیستم صوتی - ANC
  دارد
 • سیستم صوتی - Talk Thru
  دارد
  میکروفون - # جفت میکروفون
  3 جفت
 • اسپیکر - نوع واحد (BA، دینامیکی و غیره) و ابعاد
  8 فی دینامیکی
  سیستم صوتی - حالت محیطی
  دارد
 • میکروفون - نوع میکروفون (C Mic / D Mic / mic)
  سیستم‌ میکروالکترومکانیکی (MEMS)
  میکروفون - # اتصال میکروفون در هر عملکرد
  2 جفت (برای مکالمه)، 1 جفت (برای ANC)
یکسان ساز(EQ)
 • جلوه صوتی Meridian
  دارد
  LG EQ(تقویت صدای بم، تقویت صدای زیر)
  دارد
 • Meridian EQ
  دارد
  EQ سفارشی (تنظیمات سفارشی 1، تنظیمات سفارشی 2)
  دارد
باتری
 • محصول - نوع باتری
  لیتیوم - یون
  محصول - زمان شارژ باتری
  ظرف مدت 1 ساعت
 • محصول - زمان شارژ سریع باتری / طول عمر باتری در حین پخش
  5 دقیقه / 1 ساعت
  کیف شارژ - گنجایش باتری
  390 میلی آمپر ساعت
 • مجموع - طول عمر باتری (پخش موسیقی با کیف شارژ)
  15 ساعت (با ANC)
  24 ساعت (بدون ANC)
  محصول - گنجایش باتری
  68 × 2 میلی‌آمپر ساعت
 • محصول - طول عمر باتری (پخش موسیقی در ایرباد)
  6 ساعت (با ANC)
  10 ساعت (بدون ANC)
  کیف شارژ - نوع باتری
  لیتیوم - یون
 • کیف شارژ - زمان شارژ باتری
  ظرف مدت 2 ساعت
کدک صوتی بلوتوث
 • SBC
  دارد
  AAC
  دارد
مزایا
 • قابلیت اتصال به چند دستگاه
  دارد (5 مورد)
  شارژ سریع
  دارد
 • اپلیکیشن همراه (اندروید / iOS)
  دارد
  ضد آب
  P × 4
 • حالت روشنایی
  دارد
  اتصال سریع
  دارد
 • مدیر به روزرسانی (FOTA)
  دارد
  فرمان صوتی (Google assistant, Siri)
  دارد
 • سیستم UV
  UVC
کنترل
 • لمسی
  دارد
لوازم جانبی(سایر موارد)
 • کابل شارژ
  دارد
  کابل AU× (3.5 فی) به USB
  دارد
 • ژل گوش اضافی
  L, S

Compare

0