    (14HK701G-WP)
    Cena pre členov LG
Ukupno
component-OBScountrySelectDesc
Pogledajte prodavca zbog cena
Продаја ограничених количина
Доступна количина 0
  • vip-price-message
    (14HK701G-WP)
    Cena pre členov LG
Ukupno
14" Digitalni uređaj za detekciju rendgenskog okruženja (DXD) bežično/žičano
DOSTUPNO KOD
Lagano, a izdržljivo
*IP: Zaštita od prodiranja (IP53 označava Nivo 5 za čvrste materije i Nivo 3 za tečne materije).
  • 2,95 kg (6,5 lb)
    Težina proizvoda (uključujući bateriju).
  • 300 kg (661 lb)
    Maksimalno ujednačeno opterećenje.
  • 100 kg (220 lb)
    Maksimalno lokalno opterećenje.
Poboljšana radna efikasnost
Brza dostupnost slike
LG ELECTRONICS PRAVILO O PIKSELIMA
1. Definicija tamnog i svetlog sub-piksela
LCD Paneli sadrže millione crvenih, zelenih, plavih sub-piksela kako bi predstavili boje, kao u “Slici 1”. Neki subpikseli mogu se ispoljiti kao svetle ili tamne mrlje na ekranu kao sto je prikazano u “Slici 2” sa sledećim simptomima:
1-2. Tamni sub-piksel: Simptomi koji se manifestuju vidljivošću veoma malih tačkica na ekranu
LG ELECTRONICS PRAVILO O PIKSELIMA LG ELECTRONICS PRAVILO O PIKSELIMA
2. Pravilo zamene za svetle i tamne sub-piksele
Svetli i tamni sub-pikseli se mogu pojaviti na ekranu tokom proizvodnje LCD monitora (panela), ali ne utiču na funkcionalnost monitora. Korisnik može primetiti svetle ili tamne mrlje, ako film tečnog kristala ne obavlja funkciju kako se očekivalo dok korisnik koristi LCD monitor. Međutim, to se ne smatra kao nedostatak osim u slučaju da količina svetlih i tamnih sub-piksela prelazi maksimalnu dozvoljenu graničnu vrednost, kao sto je prikazano u “Tabeli 1”
pixel_policy_monitor_1600_rs_001 pixel_policy_monitor_768_rs_01
SENZORSKA (PANEL) JEDINICA
  • TFT tip
    A-Si
    Broj piksela
    2500 x 3052
  • TFT dimenzije (Š x V, mm)
    364,92 x 443,0 mm
    TFT aktivna oblast (mm)
    350,0 x 427,28 mm
  • Pikseli osetljivi na rendgensko okruženje
    2500 x 3052
    Oblast osetljiva na rendgensko okruženje (mm)
    350 x 427,28 mm
  • Potrošnja struje
    Tip. 15,5W (bez punjenja) 25,7 W (sa punjenjem)
    Težina (kg) / Icld. Baterija (tip.)
    2,95 kg
  • Vreme ciklusa (Ethernet / WLAN)
    8s/11s (Ethernet/WLAN)
    Potpuna slika (neobrađena slika)
    Ethernet 3s/WLAN 6s
  • WLAN
    IEEE802.11a/b/g/n/ac, 2,4GHz/5GHz
    Odvojiva žica (Lako se uključuje/isključuje)
    Da (Magnetno okruženje)
GLAVNI KABL (DXD-KONTROLNA KUTIJA)
  • Dužina
    1,5m
BATERIJA
  • Tip
    Odvojivo
    Nominalni kapacitet
    30Wh (7,5V; 4000mAh)
  • Nominalni napon
    7.5V
    Dimenzije (Š x D x V, mm)
    204,6 x 110,5 x 7,8
  • težina (g)
    229,86
    Vreme rada
    Tip. 260 snimaka/6,5 h (Uslov: vreme intervala 90s)
  • Trajanje baterije u statusu mirovanja
    Tip. 13 h
PUNJAČ BATERIJE
  • Ulazni napon
    19V
    Izlazni napon
    8,7V
  • Vreme punjenja
    3 sata
    Količina ležišta
    3
  • Količina grupe baterija
    2
    Dimenzije (Š x D x V, mm)
    125 x 255,5 x 90, 5mm
  • težina (kg)
    0,9 kg
AC ADAPTER ZA PUNJAČ BATERIJE
    134 x 59,8 x 31 mm
    Dužina DC kabla
    1,500 mm
  • AC Power Cord
    Da
    Ulaz
    100 ~ 240VAC
  • Izlaz
    19V/3,42A