    (17HK701G-WA)
    Cena pre členov LG
Ukupno
component-OBScountrySelectDesc
Pogledajte prodavca zbog cena
Продаја ограничених количина
Доступна количина 0
  • vip-price-message
    (17HK701G-WA)
    Cena pre členov LG
Ukupno
17" Digitalni uređaj za detekciju rendgenskog okruženja (DXD) bežično/žičano
DOSTUPNO KOD
*IP: Zaštita od prodiranja.
LG ELECTRONICS PRAVILO O PIKSELIMA
1. Definicija tamnog i svetlog sub-piksela
LCD Paneli sadrže millione crvenih, zelenih, plavih sub-piksela kako bi predstavili boje, kao u “Slici 1”. Neki subpikseli mogu se ispoljiti kao svetle ili tamne mrlje na ekranu kao sto je prikazano u “Slici 2” sa sledećim simptomima:
1-2. Tamni sub-piksel: Simptomi koji se manifestuju vidljivošću veoma malih tačkica na ekranu
LG ELECTRONICS PRAVILO O PIKSELIMA1 LG ELECTRONICS PRAVILO O PIKSELIMA2
2. Pravilo zamene za svetle i tamne sub-piksele
Svetli i tamni sub-pikseli se mogu pojaviti na ekranu tokom proizvodnje LCD monitora (panela), ali ne utiču na funkcionalnost monitora. Korisnik može primetiti svetle ili tamne mrlje, ako film tečnog kristala ne obavlja funkciju kako se očekivalo dok korisnik koristi LCD monitor. Međutim, to se ne smatra kao nedostatak osim u slučaju da količina svetlih i tamnih sub-piksela prelazi maksimalnu dozvoljenu graničnu vrednost, kao sto je prikazano u “Tabeli 1”
pixel_policy_monitor_1600_rs_01 pixel_policy_monitor_768_rs_03
SENZORSKA (PANEL) JEDINICA
  • TFT tip
    A-Si
    Scintilator
    Csi
  • Broj piksela
    3072 x 3072
    Veličina piksela
    140㎛
  • Faktor popunjavanja
    Nije dostupno
    TFT dimenzije (Š x V, mm)
    445 x 445 mm
  • TFT aktivna oblast (mm)
    430,08 × 430,08 mm
    Pikseli osetljivi na rendgensko okruženje
    3072 x 3072
  • Oblast osetljiva na rendgensko okruženje (mm)
    430,08 × 430,08 mm
    Ploča sa senzorskom zaštitom
    Ploča sa ugljeničnim vlaknima
  • Hlađenje
    Nije dostupno
    Ulaz
    DC24V/2.1A
  • Potrošnja struje
    3000 × 1 × 402 19,0 W (bez punjenja),
    30,5 W (sa punjenjem)
    Težina (kg) / Icld. Baterija (tip.)
    3,6 kg
  • Maksimalna težina opterećenja
    Potpuno (ujednačeno opterećenje) : 150kg
    Lokalno (opterećenje u tački) : 100kg
    Deaktviranje
    40Cm
  • Vreme ciklusa (Ethernet / WLAN)
    8s/11s (Ethernet/WLAN)
    Potpuna slika (neobrađena slika)
    Ethernet 3s/WLAN 6s
  • Pregled (slika za poduzorkovanje)
    ND
    Kašnjenje slike (tip.)
    0.023%
  • MTF @ 0,5 lp/mm
    89%
    MTF @ 1 lp/mm
    74%
  • MTF @ 2 lp/mm
    47%
    MTF @ 3 lp/mm
    29%
  • DQE @ 0,1 lp/mm
    72%
    DQE @ 0,5 lp/mm
    67%
  • DQE @ 1 lp/mm
    61%
    DQE @ 2 lp/mm
    49%
  • DQE @ 3 lp/mm
    28%
    Osetljivost ( lsb/uGy ) / Mogućnost programiranja
    3000 × 1 × 402 600/Da
  • Degradacija – Očekivani radni vek (Gy)
    100 Gy
    Degradacija – degradacija osetljivosti na „kraju radnog veka”
    20%
  • Prostorna rezolucija (lp/mm)
    3,57 lp/mm
    A/D konverzija
    16 bita
  • Izlaz podataka
    16 bita
    Detekcija automatske ekspozicije
    Da
  • Dvostruko izlaganje
    Opseg napona rendgenskog generatora
    Od 40 do 150 kVp
  • Interfejs jedinice
    Povezivanje sa kontrolnom kutijom
    Interfejs jedinice za napajanje
  • WLAN
    IEEE802.11a/b/g/n/ac, 2.4GHz/5GHz
    Žičana komunikacija
    Da
  • Odvojiva žica (Lako se uključuje/isključuje)
    Da (Magnetno okruženje)
    Period za rendgen (ms) (=period)
    Standardno: 500 (~4000)
  • Senzor – nadzor udaraca
    Senzor – nadzor vibracija/kretanja
    ND
KONTROLNA KUTIJA
  • Ulazna snaga
    AC100 za 240V, 47–63 Hz
    Izlazna snaga
    DC24V/2.1A
  • AC Power Cord
    1,5 m, bela
    Dimenzije (Š x D x V, mm)
    125 x 255 x 109,8 mm
  • težina (kg)
    1,3 kg
GLAVNI KABL (DXD-KONTROLNA KUTIJA)
  • Dužina
    1m
  • Dužina
    10m
    15m
BATERIJA
  • Tip
    Odvojivo
    Nominalni kapacitet
    30Wh (7,5 V, 4000 mAh)
  • Nominalni napon
    7.5V
    Dimenzije (Š x D x V, mm)
    204.6 x 110.5 x 7.8
  • težina (g)
    Vreme rada
    3000 × 1 × 402 240 snimaka/6,0 h (Uslov: vreme intervala 90s)
  • Trajanje baterije u statusu mirovanja
    3000 × 1 × 402 13 hrs
PUNJAČ BATERIJE
  • Ulazni napon
    19V
    Izlazni napon
    8.7V
  • Vreme punjenja
    3 sata
    Količina ležišta
    3
  • Količina grupe baterija
    2
    125 x 255.5 x 90.5 mm
  • težina (kg)
    0,9 kg
AC ADAPTER ZA PUNJAČ BATERIJE
    134 x 59.8 x 31 mm
    Dužina DC kabla
    1500mm
  • AC Power Cord
    Ulaz
    100 ~ 240VAC
  • Izlaz
    19V/3.42A
    0,335 kg
EKOLOŠKI
  • Skladištenje – Temperatura
    Od -20 do 60 ℃
    Skladištenje – Vlažnost
    Manje od 90% RH, bez kondenzacije
  • Skladištenje – Pritisak
    50 ~ 106 kPa
    Skladištenje – Stav
    Manji od 12,192m
  • Rad – Temperatura
    Od 10 do 35 ℃
    Rad – Vlažnost
    Manje od 80% RH, bez kondenzacije
  • Rad – Pritisak
    70 ~ 106 kPa
    Rad – Stav
    Manje od 5000 m
VODOOTPORNOST
  • Vodootpornost
    IP41
    Proizvodi za čišćenje i dezinfekciju
    Izopropanel 100%, etanol 70%, Cidex OPA, rastvor 0,9% Nacl
  • Anti-Bacteria
    JIS Z 2801 0,99%