    (27G610A-B)
    Цена за членове на LG
Общо
component-OBScountrySelectDesc
Свържете се с търговец на дребно относно цените
Продажба с ограничено количество
Налично количество 0
  • vip-price-message
    (27G610A-B)
    Цена за членове на LG
Общо
27-инчов UltraGear™ QHD IPS геймърски монитор с честота на опресняване 200Hz
От къде да закупите
Яснота, която ви дава контрол
Потопете се в истински цветове, завладейте играта
Невероятна скорост, потапяне в играта
Сертифицирани с широко приета технология
*Ефективността на функцията е сравнена с модели, при които не е приложена технологията Sync.
*Възможно е да възникнат грешки или забавяния в зависимост от мрежовата връзка.
  • Показване на функцията Dynamic Action Sync в действие чрез монитора UltraGear.
    Dynamic Action Sync
  • Показване на функцията Black Stabilizer в действие чрез монитора UltraGear.
    Black Stabilizer
  • Показване на функцията Crosshair в действие чрез монитора UltraGear.
    Crosshair
Компактен и елегантен
Икона за регулиране на завъртането. Завъртане -30° ~ 30°
Икона за регулиране на наклона. Накланяне -5° ~ 20°
Икона за регулиране на височината. Височина 110mm
Икона за завъртане. Въртене по оста По посока на часовниковата стрелка
Икона за HDMI. HDMI™ 2.1 x2
Икона за DisplayPort. DisplayPort 1.4 x1 с DSC
ОБЩИ СПЕЦИФИКАЦИИ
  • Вид на панела
    27"
    Вид на панела
    IPS
  • Формат
    16:9
    Резолюция
    2560 x 1440
  • Яркост (cd/m²)
    тип.: 400 cd/m², мин.: 320 cd/m²
    Контрастно съотношение (оригинално)
  • Време за реакция (GTG)
    1ms (GtG at Faster)
    Зрителен ъгъл (контрастно съотношение≥10)
    178º(R/L), 178º(U/D)
  • Цветова гама
    sRGB 99% (CIE1931)
    Честота на опресняване (Hz)
    200 Hz
ВХОДОВЕ/ИЗХОДИ
  • D-Sub
    He
    DVI-D
    Не
  • HDMI
    Da (2 ea)
    DisplayPort
    да (1 ea)
  • Thunderbolt
    He
    USB type-C
  • Изход за слушалки
    3-pole (Sound Only)
    USB Upstream Port
  • USB Downstream Port
ВИСОКОГОВОРИТЕЛ
  • Тип
    Bluetooth свързаност
МОЩНОСТ
  • Тип
    Външен източник на захранване (адаптер)
    Вход
    100~240V (50/60Hz)
  • Нормален режим вкл. (станд.)
    22W
    Енергоспестяващ/спящ режим (Резолюция.)
    По-малко от 0.5W
  • DC изкл. (макс.)
    По-малко от 0.3W
СПЕЦИАЛНА ФУНКЦИЯ
  • Flicker Safe (Защита от трептене)
    Да
    Да
  • PIP
    PBP
  • Dual control
    HDR
    HDR 10
  • Режим на четене
    Супер резолюция +
  • AMD FreeSync™
    FreeSync Premium
    NVIDIA G-Sync™ съвместимост
    1ms Motion Blur Reduction
  • On Screen Control
    Интелигентно пестене на енергия
    да
  • Mini-LED Technology
    Nano IPS™ Technology
  • Фабрично калибриран цвят
    да
    Хардуерно калибриране
  • Цветна слабост
    VRR (Variable Refresh Rate)
  • DAS (Dynamic Action Sync)
    OverClocking
  • FPS брояч
    Дефиниран от потребителя клавиш
  • Превключвател за автоматичен вход
    Автоматична яркост
СТОЙКА
  • Настройки на позицията на дисплея
    Накланяне / Височина / Завъртане / Завъртане
Размери(Ш*Д*В, mm)/Тегло(kg)
  • Комплект (със стойка)
    613.2 x 544.2 x 224.5 mm (Up) /
    613.2 x 434.1 x 224.5 mm (Down)
    Комплект (без стойка)
    613.2 x 364.5 x 49.2 mm
  • Кутия
    865 x 435 x 140 mm
    Размер при стенен монтаж (mm)
    100 x 100 mm