    (27GX704A-B)
    Цена за членове на LG
Общо
component-OBScountrySelectDesc
Свържете се с търговец на дребно относно цените
Продажба с ограничено количество
Налично количество 0
  • vip-price-message
    (27GX704A-B)
    Цена за членове на LG
Общо
27-инчов UltraGear™ OLED QHD геймърски монитор с честота на опресняване 240Hz
От къде да закупите
  • Дисплей
    27" QHD (2560 x 1440) OLED
    DisplayHDR True Black 400 / DCI-P3 стандартно 98,5%**
    Панел за отблясъци
  • Скорост
    240Hz честота на опресняване
    0.03ms (GtG) време за реакция
    QHD при 240Hz от HDMI 2.1
  • Технология
    NVIDIA® G-SYNC® Compatible
    AMD FreeSync™ Premium Pro
    VESA certified AdaptiveSync
*Яркостта на монитора е сравнена с тази на предишния модел – LG UltraGear 27GR95QE.
**DCI-P3 стандартно 98,5%, минимум 90%.
OLED с MLA+
Блясъкът на великолепната
игра
Ярък OLED панел с MLA+	Ярък OLED панел с MLA+
Видеоклип за технологията Micro Lens Array+.
Micro Lens Array+
Еволюцията на OLED