34“ méretű UltraWide™ Full HD IPS-kijelzővel
Több hely a közös munkához
Hárommonitoros kialakítás két 27UL850 típusú monitorral.
Legfeljebb 2 kijelző támogatása
A leghatékonyabb munkaállomás
*A 34CN650N kijelző legfeljebb Full HD UltraWide™ felbontást (2560x1080) támogat.
USB Type-C™
Sokféle illesztőfelület
Személyes online konferencia az előugró típusú Full HD webkamerával.
Előugró típusú, Full HD felbontású webkamera
Továbbfejlesztett funkciók és biztonság
Csendes és költséghatékony munkavégzés a ventilátormentes kialakításnak köszönhetően.
Ventilátormentes kialakítás
Csendes és költséghatékony
Ergonomikus formatervezés
Intelligens munkahely
Fő tulajdonságok
  • 34" UltraWide Full HD (2560x1080)
  • IPS-kijelző
  • Négymagos processzor
  • Ventilátormentes kialakítás
  • Full HD felbontású webkamera
Összes adat
ÁLTALÁNOS
  • Képernyőméret
    34"
  • Paneltípus
    IPS
  • Képarány
    21:9
  • Felbontás
    2560 x 1080
  • Fényerő (cd/m2)
    300 cd/m² (Typ.), 240 cd/m² (Min.)
  • Kontrasztarány
    1000:1 (Typ.), 700:1 (Min.)
  • Kontrasztarány (DFC)
    Mega
  • Válaszidő (GTG)
    5ms (GtG at Faster)
  • Láthatósági szög (CR≥10)
    178º(R/L), 178º(U/D)
CSATLAKOZÓK
  • D-Sub
    Nem
  • DVI-D
    Nem
  • HDMI
    Igen (1ea)
  • DisplayPort
    Igen (Ki 1ea)
  • Thunderbolt
  • USB type-C
    Igen (Ki 1ea)
  • USB
    2 x USB 2.0 Type-A 4 x USB 3.1 gen1 (5Gb/s) Type-A 1 x USB 3.1 gen1 (5Gb/s) Type-C with DP out
  • Fejhallgató-kimenet
FREKVENCIA
  • DisplayPort vízszintes frekvencia
    3840X2160 60Hz
  • HDMI vízszintes frekvencia
    90KHz
  • HDMI függőleges frekvencia
    75Hz
  • HDMI/DisplayPort FreeSync frekvencia
HANGSZÓRÓ
  • Típus
    Igen
  • Audio kimenet
    5W
MÉRET/SÚLY
  • Méret - talppal
    825.6 × 570.7(460.7) × 230
  • Méret - talp nélkül
    825.6 × 374.8 × 60.5
  • Méret - doboz
    940 × 490 x 241
  • Falra Rögzíthetőség
    100 x 100 mm
  • Súly - talppal
    8.3
  • Súly - talp nélkül
    6.6
  • Súly - doboz
    12.0
SPECIÁLIS TULAJDONSÁGOK
  • sRGB
    sRGB 100% (CIE1931)
  • Villódzásmentes kép
    Igen
  • Szem-komfort Mód
  • Feketestabilizátor
  • Játékmód
  • PIP
  • PBP
  • MaxxAudio
  • Kettős vezérlés
  • HDR
  • Olvasó Mód
  • Super resolution +
  • Freesync
  • G sync kompatibilis
  • Célkereszt funkció
  • 1 ms-os mozgási elmosódáscsökkentés
  • On Screen Control
    Igen (HDMI IN Only)
  • Kamera
  • Képmód
    Custom, Reader,Photo, Cinema, Color Weakness, Game
  • Smart Energy Saving
TALP
  • Levehető alap
  • Dönthetőség
    -5º ~ 15º
TANÚSÍTVÁNYOK
  • Erp
  • UL (cUL)
  • TUV-GS
  • TUV-Ergo
  • TUV-típus
  • EPEAT
  • FCC-B, CE
  • EPA 7.0
  • Windows Tanúsitvány
TÁPELLÁTÁS
  • Típus
    Külső áramforrás (Adapter)
  • Bemenet
    100-240Vac, 50/60Hz
  • Kimenet
    19V 5.79A
  • Normál bekapcsolt állapotban (gyári állapot típ.)
    Fogyasztás: (Typ.): 40W (Max.): -
  • Teljesítmény felvétel készenlétben
    1.42W
  • Képernyő kikapcsolt állapotában
    Kevesebb, mint 1.2W