45" zakřivený chytrý herní monitor LG UltraGear™ OLED 240Hz WQHD | webOS, 0.03ms (GtG), 240Hz, DisplayHDR True Black 400 45GX90SA-B
45GX90SA-B
Způsoby a lhůty dopravy se mohou lišit dle teritoriální oblasti.
- Sekce 1
- Sekce 2
Chcete opravdu odebrat nabídku?
- 45" OLED displej s rozlišením WQHD (3440 x 1440)
- Obnovovací frekvence 240Hz / doba odezvy 0.03ms (GtG)
- webOS
- AI Picture / Dynamické mapování tónů / AI Personalized Picture Wizard / AI Sound
- NVIDIA® G-SYNC® Compatible / AMD FreeSync™ Premium / VESA Certified AdaptiveSync
- Šestihranný design osvětlení s prostorově úsporným L stojanem
Všechny specifikace
INFORMACE
Název produktu
45GX90SA-B
Modelový rok
2025
DISPLEJ
Úhlopříčka obrazovky [palce]
44.5
Doba odezvy
Méně než 1ms GtG
Rozlišení
3440 x 1440
Rozteč pixelů [mm]
0.303 x 0.303mm
Barevná hloubka (počet barev)
1.07B
Pozorovací úhel (CR≥10)
178º(R/L), 178º(U/D)
Jas (typ.) [cd/m²]
275cd/m²
Kontrastní poměr (typ.)
Barevný gamut (typ.)
DCI-P3 98.5% (CIE1976)
Zakřivení panelu
800R
Obnovovací frekvence (max.) [Hz]
240
Jas (min.) [cd/m²]
250cd/m²
Kontrastní poměr (min.)
DCI-P3 94% (CIE1976)
Barevná hloubka (Bit)
10bit
Úhlopříčka obrazovky [cm]
113
KONEKTIVITA
Vstup zvuku
Ne
D-Sub
Ne
Vestavěný KVM
HDMI
Ano (2x)
Daisy Chain
DisplayPort
Ano (1x)
Verze DP
1.4 (DSC)
Výstup pro sluchátka
3-pólový (pouze zvuk)
LAN (RJ-45)
Ano
Linkový výstup
Vstup pro mikrofon
SPDIF výstup (optický digitální zvukový výstup)
USB Downstream
Ano (2x / ver 2.0)
USB Upstream
Ano (via USB-C)
USB-C (přenos dat)
Ano
USB-C (max. rozlišení při frekvenci Hz)
3440x1440@240Hz
USB-C (napájení)
65vW
FUNKCE
HDR 10
AMD FreeSync™
FreeSync Premium
Automatický jas
Color Weakness
Inteligentní úspora energie
Kalibrované barvy z výroby
PIP
PBP
2PBP
Ochrana proti blikání (Flicker Safe)
NVIDIA G-Sync™
G-SYNC Compatible
HW kalibrace
DAS režim
Stabilizace černé
Crosshair
Ostatní (funkce)
Počítadlo FPS
VRR
Super rozlišení+
Dolby Vision™
VESA DisplayHDR™
DisplayHDR™400 TRUE BLACK
Technologie Mini-LED
Technologie Nano IPS™
Pokročilá technologie True Wide Polarizer
Technologie redukce rozmazání pohybu (Motion Blur)
Přetaktování
Uživatelsky definovaná klávesa
Automatické přepínání vstupů obrazu
RGB LED osvětlení
Hexagon Lighting
Kamera
Mikrofon
HDR Efekt
DESIGN
Nastavení polohy displeje
Náklon / výška / otáčení
ZVUK
Maxx Audio
Bohaté basy
Reproduktory
7 W x 2
ROZMĚRY / HMOTNOSTROZMĚRY/HMOTNOST
Rozměry balení (š x v x h) [mm]
1143 x 301 x 550 mm
Rozměr se stojanem (š x v x h) [mm]
992,7 x 661,7 x 338,6 mm (↑) / 992,7 x 541,7 x 338,6 mm (↓)
Rozměr bez stojanu (š x v x h) [mm]
992,7 x 457 x 218 mm
Hmotnost při přepravě [kg]
18,9 Kg
Hmotnost balení [kg]
13,5 Kg
Hmotnost bez stojanu [kg]
8,9 Kg
NAPÁJENÍ
Spotřeba energie (režim spánku)
Méně než 0.5 W
Spotřeba energie (DC vypnuto)
Méně než 0.5 W
Vstup střídavého proudu
100~240V (50/60 Hz)
Typ
Externí napájení (adaptér)
Výstup stejnosměrného proudu
13.5 A
PŘÍSLUŠENSTVÍ
DVI-D
D-Sub
Thunderbolt
USB-C
Ano (1x)
APLIKACE
Duální ovladač
LG Calibration Studio (True Color Pro)
LG UltraGear™ Studio
OnScreen Control (LG Screen Manager)
INFORMACE O SHODĚ
Úspěšně přidáno do vašeho košíku
Překročili jste objednatelné množství
The quantity you have added to basket exceeded the salable quantity
Vyberte způsob dodání
Instalace je povinná. Vyberte si prosím službu
Select used collection
Vyberte způsob dodání
Select Add on Bundle option
Please select a time slot.
Please select a delivery option
Naše tipy pouze pro vás
Názory zákazníků
Uvítací sleva 5% za registraci
Kupte 2 produkty se slevou 15% nebo 3 produkty se slevou 20%
15% sleva na příští nákup Klikněte zde
Odborná pomoc při výběru produktu od LG Asistenta v chatu s 2% slevou Klikněte zde