45" herní monitor UltraGear™ OLED s rozlišením 5K2K WUHD, obnovovací frekvencí 165 Hz nebo WFHD v duálním režimu 330 Hz, odezvou 0,03 ms, kompatibilní s G-sync a rozhraním DisplayPort 2.1 45GX950A-B
45GX950A-B
Způsoby a lhůty dopravy se mohou lišit dle teritoriální oblasti.
- Sekce 1
- Sekce 2
Chcete opravdu odebrat nabídku?
- První herní OLED monitor na světě s rozlišením 5K2K (5120 × 2160)
- 125 PPI: Pro maximálně ostrý text
- OLED obraz s bohatými barvami, hlubokou černou a kontrastem 1,5M:1
- Duální režim: 45" OLED hraní v UHD při 165 Hz nebo rychlejších 330 Hz ve Full HD
- Odezva 0,03 ms zajišťuje plynulé a rychlé hraní bez zpoždění
- DisplayPort 2.1: Plynulý pohyb i při vysokých obnovovacích frekvencích
Všechny specifikace
INFORMACE
Název produktu
45GX950A-B
Modelový rok
2025
DISPLEJ
Úhlopříčka obrazovky [palce]
44,5"
Poměr stran
21:9
Typ panelu
OLED
Doba odezvy
0,03ms (GTG)
Rozlišení
5120 x 2160
Rozteč pixelů [mm]
0.2035 mm × 0.2035 mm
Barevná hloubka (počet barev)
1.07B
Pozorovací úhel (CR≥10)
178º(R/L), 178º(U/D)
Jas (typ.) [cd/m²]
275cd/m²
Kontrastní poměr (typ.)
Barevný gamut (typ.)
DCI-P3 98.5% (CIE1976)
Zakřivení panelu
800 R
Barevný gamut (min.)
DCI-P3 94.0% (CIE1976)
Obnovovací frekvence (max.) [Hz]
až 165 Hz
Jas (min.) [cd/m²]
250cd/m²
Kontrastní poměr (min.)
Úhlopříčka obrazovky [cm]
113 cm
KONEKTIVITA
HDMI
Ano 2x (Podporuje FRL v souladu s HDMI 2.1)
DisplayPort
Ano 1x
Verze DP
2.1 (DSC)
Výstup pro sluchátka
4-pólový (mikrofon + zvuk)
LAN (RJ-45)
Ne
USB Downstream
Ano (2x / ver 3.0)
USB Upstream
Ano (via USB-C)
USB-C (napájení)
90 W
FUNKCE
HDR 10
Ano
AMD FreeSync™
FreeSync Premium Pro
Color Weakness
Ano
Kalibrované barvy z výroby
HW Calibration Ready
PIP
PBP
Ano (2PBP)
NVIDIA G-Sync™
G-SYNC Compatible
DAS režim
Stabilizace černé
Crosshair
Režim čtení
Počítadlo FPS
VRR
Uživatelsky definovaná klávesa
VESA DisplayHDR™
DisplayHDR™400 TRUE BLACK
Uživatelsky definovaná klávesa
Automatické přepínání vstupů obrazu
DESIGN
Nastavení polohy displeje
Náklon / Výška / Otočení
Montáž na stěnu [mm]
VESA 100 x 100
ZVUK
Bohaté basy
Reproduktory
10 W x 2
ROZMĚRY / HMOTNOSTROZMĚRY/HMOTNOST
Rozměry balení (š x v x h) [mm]
1142 x 301 x 564 mm
Rozměr se stojanem (š x v x h) [mm]
991,6 x 665,6 x 342 mm (horní pozice) 991,6 x 545,6 x 342 mm (dolní pozice)
Rozměr bez stojanu (š x v x h) [mm]
991,6 x 460,7 x 225,5 mm
Hmotnost při přepravě [kg]
20,5 kg
Hmotnost balení [kg]
14 kg
Hmotnost bez stojanu [kg]
9,4 kg
NAPÁJENÍ
Spotřeba energie (režim spánku)
0,5 W
Spotřeba energie (ErP)
45 W
Typ
Externí napájení (adaptér)
Výstup stejnosměrného proudu
100~240 Vac, 50/60Hz
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Adaptér
Zobrazovací port
Ano (2.1)
HDMI
Ano (2.1)
Thunderbolt
Ano (1 vstup / 1 výstup)
USB-C
Ano (1x)
APLIKACE
Duální ovladač
LG Calibration Studio (True Color Pro)
INFORMACE O SHODĚ
Úspěšně přidáno do vašeho košíku
Překročili jste objednatelné množství
The quantity you have added to basket exceeded the salable quantity
Vyberte způsob dodání
Instalace je povinná. Vyberte si prosím službu
Select used collection
Vyberte způsob dodání
Select Add on Bundle option
Please select a time slot.
Please select a delivery option
Naše tipy pouze pro vás
Názory zákazníků
Uvítací sleva 5% za registraci
Kupte 2 produkty se slevou 15% nebo 3 produkty se slevou 20%
15% sleva na příští nákup Klikněte zde
Odborná pomoc při výběru produktu od LG Asistenta v chatu s 2% slevou Klikněte zde