27UP650K-W
- Stap 1
- Stap 2
Wil je de coupon verwijderen?
Samenvatting
- 27" UHD 4K IPS monitor
- DCI-P3 95% (Typ.)
- VESA DisplayHDR™ 400
- Dynamic Action Sync, Black Stabilizer
- Verstelbare voet voor kanteling, hoogte en pivot.
AFMETINGEN
Alle specificaties
DISPLAY
Maat (Inch)
27
Aspect Ratio
16:9
Panel Type
IPS
Reactie Tijd
5ms (GtG at Faster)
Resolutie
3840 x 2160
Pixel Pitch [mm]
0.1554 x 0.1554 mm
Color Depth (Number of Colors)
1.07B
Kijkhoek (CR≥10)
178º(R/L), 178º(U/D)
Brightness (Typ.) [cd/m²]
400 cd/m²
Contrast Ratio (Typ.)
1200:1
Color Gamut (Typ.)
DCI-P3 95% (CIE1976)
Refresh Rate (Max.) [Hz]
60
Brightness (Min.) [cd/m²]
320 cd/m²
Contrast Ratio (Min.)
1000:1
Maat (cm)
68.4 cm
VERBINDING
HDMI
Ja (2ea)
DisplayPort
Ja (2ea)
DP Version
1.4
USB-C
Nee
Headphone out
3-pole (alleen geluid)
KENMERKEN
HDR 10
YES
Color Weakness
Ja
Smart Energy Saving
Ja
Kleur gekalibreerd in Fabriek
YES
Flicker Safe
Dynamic Action Sync
Zwart stabilizatie
Reader Mode
Super Resolution+
VESA DisplayHDR™
DisplayHDR™ 400
HDR Effect
MECHANISCH
Display Position Adjustments
Draaien/Hoogte/Pivot
Wall Mountable [mm]
100 x 100 mm
OneClick Stand
AFMETINGEN/GEWICHT
Afmeting van Doos(W x H x D) [mm]
694 x 496 x 212mm
Afmetingen met Stand (W x H x D) [mm]
613.5 x 569.3 x 239.3mm(Up)
613.5 x 459.3 x 239.3mm(Down)
Afmeting zonder Stand (W x H x D) [mm]
613.5 x 363.5 x 45.4mm
Gewicht in doos [kg]
9.0kg
Gewicht met Stand [kg]
5.6kg
Gewicht zonder Stand [kg]
3.8kg
INFO
Product naam
27UP650K-W
Jaar
STROOM
Power Consumption (Slaap Modus)
Minder dan 0.5W (HDMI/DP input conditie)
Power Consumption (DC Off)
Minder dan 0.3W
AC Input
100~240V (50/60Hz)
Type
Externe Voeding(Adapter)
Power Consumption (On-Mode)
40W
ACCESSOIRES
Display Port
Ja (Zwart 1.5M)
HDMI (Kleur/Lengte)
Ja (Zwart 1.5M)
INFORMATIE OVER NALEVING
Succesvol aan uw winkelwagen toegevoegd
U heeft de bestelbare hoeveelheid overschreden
The quantity you have added to basket exceeded the salable quantity
Optie voor levering selecteren
Installation Service is required. Please choose service
Select used collection
Optie voor levering selecteren
Select Add on Bundle option
Please select a time slot.
Please select a delivery option
Onze keuze
Reviews van andere gebruikers
Wordt LG Member en krijg 5% korting op je eerste aankoop.